Додаткові види дієтичних продуктів сирних

Можна сир на дієтіЯкі сири при дієтах можна ще вживати? Взагалі, слід зазначити, що під час схуднення медичні фахівці рекомендують вживати лише 8 їх видів. Найпоширеніші з них були перераховані вище.

Всі їх характеристики позитивним чином впливають на здоров’я людини. І в більшості випадків лише збагачують організм корисними елементами і речовинами. Але перш ніж переходити на подібні раціони, слід обов’язково проконсультуватися з медичним спеціалістом.

Поряд зі згаданими сирами при дієтах можна їсти і чечіль, фітнес, рікотту, легку бринзу і ольтермани. Всі вони містять низький відсоток жирності. Так, наприклад, в сирі чечиле знаходиться лише 10% жирів. А за консистенцією він нагадує сулугуні.

Як правило, він здійснюється у вигляді волокнистих ниток, які пов’язані в пучок. Даний вид сиру має кисломолочний запах і смак. Іноді зустрічаються і гострі його види.

Такий сир при дієті можна також вживати, але в менших кількостях. Оскільки в його складі можуть міститися додаткові смакові добавки, які надають гостроту. Це, в свою чергу, значно підвищує і провокує апетит.

Що стосується такого виду сиру, як фітнес, то його знайти на прилавках досить важко. Однак за відсотком жирності він має всього 5-10%. І для тих, що худнуть саме даний вид продукту дуже корисний.

Сир при дієті можна вживати і такий, як рікотта. Він також відноситься до числа маложирных продуктів. В середньому один невеликий шматочок містить 49 ккал. А його жирність становить лише 5-10%. Найчастіше рікотту називають сиром. Однак це не зовсім правильно. Оскільки його готують не з молока, а з сироватки, яка залишається після виготовлення інших сирів.

У ньому міститься низька кількість натрію, але висока кількість поживних елементів і вітамінів. Такі властивості дозволяють на тривалий час зберігати ситість. Крім того, його вітамінний склад надає сприятливу дію на печінку.

Замість твердого сиру на дієті можна вживати легку бринзу. Фета-лайт вважається полегшеним варіантом звичайної жирної бринзи. Готують його з козячого молока, і відсоток жирності складає всього 30%.

А ось для звичайної бринзи використовують овече молоко, тоді і жирність такого сиру збільшується. Тому фета легка відмінно підійде для різних дієт.

Який сир можна при дієтіЯк правило, в літній період часу багато намагаються стежити за своєю фігурою за допомогою вживання фруктів, овочів і рідини. А з раціону повністю виключають всі борошняні та солодкі вироби. Однак від сиру при дієтах не відмовляються.

І приймають абсолютно правильне рішення. Оскільки сир виступає одним з джерел білка, а при дієтах він необхідний для правильного схуднення. І у випадку його відсутності, замість зайвих кілограмів може втрачатися тільки м’язова маса.

Рекомендовані види сирів при дієті

Багатьох цікавить питання, чи можна сир на дієті? І більшість медичних фахівців дають позитивну відповідь. Більше того, серед дієтичних систем живлення існують сирні види. Тобто основою раціону виступають різні його сорти.

Подібне дієтичне харчування дає ефективні результати. А сама їжа при цьому – смачна. Тому витримати таку дієту досить легко. Крім того, сир вважається одним з ситних продуктів, і під час його вживання у вас не буде виникати особливого почуття голоду.

Роблячи висновок з усього вищесказаного, слід зазначити, що сир при дієті можна їсти. Однак для цього підходять не всі його сорти. І щоб правильно зробити свій вибір, ми пропонуємо розглянути види сирів, які допомагають знижувати вагу.

Насамперед, потрібно сказати, що в літній період не слід відмовлятися від цього продукту. Адже серед його сортів можна знайти такі види, які містять маленький відсоток жирності.

Стандартна його норма становить 50-60% у сухій речовині. А зі зниженою жирністю цей показник повинен бути не більше 30%. Такий сир на дієті можна включати в щоденне меню. І знайти його зовсім не складно – у супермаркетах чи інших продуктових магазинах.

Тепер безпосередньо перейдемо до опису видів сиру, який можна вживати під час дотримання дієти. На першому місці по популярності і поширеності варто сир тофу. Відсоток жирності становить всього 1,5-4%.

Такий сир при дієті можна їсти. Тофу відноситься до сирним сирів, тому що за кольором і консистенції він більше нагадує бринзу. Проте основним його компонентом виступає соєве молоко.

Тофу багатий високоякісними білками, і він може повністю замінити м’ясо. Також у його складі знаходиться кальцій, тому під час його вживання відбувається значне зміцнення кісткового скелета. І особливо корисним сир стане для літніх людей.

Багато медичні фахівці наполягають на тому думці, що тофу володіє цілющими властивостями. Пов’язано це з тим, що при включенні цього продукту в раціон знижується рівень поганого холестерину в крові. А це, в свою чергу, знижує ризик формування і розвитку серцево-судинних захворювань. Тому саме даний вид сиру можна їсти при дієтах.

Популярність тофу залежить ще й від його низькій калорійності, яка складає всього 90 ккал на 100 г продукту. Багато дієтичні системи живлення засновані саме на його вживанні. Крім того, практично всі медичні фахівці рекомендують їсти тофу щодня і часто прирівнюють його до рослинної їжі.

Який сир при дієті можна включати в раціон? Безумовно, це зерненный сир, відсоток жирності якого становить 5%. Він належить до різновидів нежирного сиру і являє собою сирне зерно, змішане зі свіжими вершками. Його калорійність складає всього 85 ккал на 100 г готового продукту.

Також рекомендується включати в дієтичне меню такий вид сиру, як Гаудетте. Він вважається новим маложирним видом від Шердінгер. Гаудетте містить всього 7% жиру і достатня кількість кальцію, тому легко засвоюється організмом.