3 Лютого, 2015

Які види сирів при дієті допомагають знижувати вагу?

Додаткові види дієтичних продуктів сирних

Можна сир на дієтіЯкі сири при дієтах можна ще вживати? Взагалі, слід зазначити, що під час схуднення медичні фахівці рекомендують вживати лише 8 їх видів. Найпоширеніші з них були перераховані вище.

Всі їх характеристики позитивним чином впливають на здоров’я людини. І в більшості випадків лише збагачують організм корисними елементами і речовинами. Але перш ніж переходити на подібні раціони, слід обов’язково проконсультуватися з медичним спеціалістом.

Поряд зі згаданими сирами при дієтах можна їсти і чечіль, фітнес, рікотту, легку бринзу і ольтермани. Всі вони містять низький відсоток жирності. Так, наприклад, в сирі чечиле знаходиться лише 10% жирів. А за консистенцією він нагадує сулугуні.

Як правило, він здійснюється у вигляді волокнистих ниток, які пов’язані в пучок. Даний вид сиру має кисломолочний запах і смак. Іноді зустрічаються і гострі його види.

Такий сир при дієті можна також вживати, але в менших кількостях. Оскільки в його складі можуть міститися додаткові смакові добавки, які надають гостроту. Це, в свою чергу, значно підвищує і провокує апетит.

Що стосується такого виду сиру, як фітнес, то його знайти на прилавках досить важко. Однак за відсотком жирності він має всього 5-10%. І для тих, що худнуть саме даний вид продукту дуже корисний.

Сир при дієті можна вживати і такий, як рікотта. Він також відноситься до числа маложирных продуктів. В середньому один невеликий шматочок містить 49 ккал. А його жирність становить лише 5-10%. Найчастіше рікотту називають сиром. Однак це не зовсім правильно. Оскільки його готують не з молока, а з сироватки, яка залишається після виготовлення інших сирів.

У ньому міститься низька кількість натрію, але висока кількість поживних елементів і вітамінів. Такі властивості дозволяють на тривалий час зберігати ситість. Крім того, його вітамінний склад надає сприятливу дію на печінку.

Замість твердого сиру на дієті можна вживати легку бринзу. Фета-лайт вважається полегшеним варіантом звичайної жирної бринзи. Готують його з козячого молока, і відсоток жирності складає всього 30%.

А ось для звичайної бринзи використовують овече молоко, тоді і жирність такого сиру збільшується. Тому фета легка відмінно підійде для різних дієт.

Який сир можна при дієтіЯк правило, в літній період часу багато намагаються стежити за своєю фігурою за допомогою вживання фруктів, овочів і рідини. А з раціону повністю виключають всі борошняні та солодкі вироби. Однак від сиру при дієтах не відмовляються.

І приймають абсолютно правильне рішення. Оскільки сир виступає одним з джерел білка, а при дієтах він необхідний для правильного схуднення. І у випадку його відсутності, замість зайвих кілограмів може втрачатися тільки м’язова маса.

Рекомендовані види сирів при дієті

Багатьох цікавить питання, чи можна сир на дієті? І більшість медичних фахівців дають позитивну відповідь. Більше того, серед дієтичних систем живлення існують сирні види. Тобто основою раціону виступають різні його сорти.

Подібне дієтичне харчування дає ефективні результати. А сама їжа при цьому – смачна. Тому витримати таку дієту досить легко. Крім того, сир вважається одним з ситних продуктів, і під час його вживання у вас не буде виникати особливого почуття голоду.

Роблячи висновок з усього вищесказаного, слід зазначити, що сир при дієті можна їсти. Однак для цього підходять не всі його сорти. І щоб правильно зробити свій вибір, ми пропонуємо розглянути види сирів, які допомагають знижувати вагу.

Насамперед, потрібно сказати, що в літній період не слід відмовлятися від цього продукту. Адже серед його сортів можна знайти такі види, які містять маленький відсоток жирності.

Стандартна його норма становить 50-60% у сухій речовині. А зі зниженою жирністю цей показник повинен бути не більше 30%. Такий сир на дієті можна включати в щоденне меню. І знайти його зовсім не складно – у супермаркетах чи інших продуктових магазинах.

Тепер безпосередньо перейдемо до опису видів сиру, який можна вживати під час дотримання дієти. На першому місці по популярності і поширеності варто сир тофу. Відсоток жирності становить всього 1,5-4%.

Такий сир при дієті можна їсти. Тофу відноситься до сирним сирів, тому що за кольором і консистенції він більше нагадує бринзу. Проте основним його компонентом виступає соєве молоко.

Тофу багатий високоякісними білками, і він може повністю замінити м’ясо. Також у його складі знаходиться кальцій, тому під час його вживання відбувається значне зміцнення кісткового скелета. І особливо корисним сир стане для літніх людей.

Багато медичні фахівці наполягають на тому думці, що тофу володіє цілющими властивостями. Пов’язано це з тим, що при включенні цього продукту в раціон знижується рівень поганого холестерину в крові. А це, в свою чергу, знижує ризик формування і розвитку серцево-судинних захворювань. Тому саме даний вид сиру можна їсти при дієтах.

Популярність тофу залежить ще й від його низькій калорійності, яка складає всього 90 ккал на 100 г продукту. Багато дієтичні системи живлення засновані саме на його вживанні. Крім того, практично всі медичні фахівці рекомендують їсти тофу щодня і часто прирівнюють його до рослинної їжі.

Який сир при дієті можна включати в раціон? Безумовно, це зерненный сир, відсоток жирності якого становить 5%. Він належить до різновидів нежирного сиру і являє собою сирне зерно, змішане зі свіжими вершками. Його калорійність складає всього 85 ккал на 100 г готового продукту.

Також рекомендується включати в дієтичне меню такий вид сиру, як Гаудетте. Він вважається новим маложирним видом від Шердінгер. Гаудетте містить всього 7% жиру і достатня кількість кальцію, тому легко засвоюється організмом.

Теги: