7 Березня, 2015

Дієти на кашах

Зниження ваги на 6 крупах

дієта 6 кашОстаннім часом стала дуже популярною дієта 6 каш. Вона розрахована на 6 днів, в кожен з яких вживається певний вид круп. Дотримуючись подібну дієту, вдасться схуднути на 6-10 кг. Зниження ваги залежить від вашої початкової маси тіла. Чим більше ваша вага, тим ефективніше ви схуднете.

Подібна система харчування включає в себе 6 монодієт, під час яких кожен певний вид каші знижує вагу за допомогою своїх індивідуальних дієтичних властивостей. Наприклад, вівсяна каша прискорює метаболічні та обмінні процеси в організмі, оскільки містить 10 найбільш корисних вітамінів і мінералів.

Вона першою входить до переліку круп для дієти 6 каш. При цьому вівсянка готується на воді або молоці. За день потрібно з’їсти приблизно 3-4 порції каші. А для ефективності зниження ваги слід виключити вживання солі і цукру. Також потрібно пити зелений чай і чисту столову воду без газів.

Другий у списку круп для дієти шести каш входить гречка. Багато систем для схуднення засновані саме на ній. Калорійність гречки ще нижче, ніж вівсянки. У ній також міститься достатня кількість вітамінів і мінералів. Тому її властивості дуже корисні для організму.

Другий день дієти 6 каш – гречаний. Протягом усього дня потрібно вживати гречку, пити столову воду і зелений або чорний чай. А на третій день перевагу потрібно віддати рису. Його також слід їсти весь день, забезпечуючи достатній водний режим.

Як відомо, рис виступає природним джерелом вільної енергії. Цим терміном називаються продукти харчування, які в процесі перетравлення в організмі не утворюють жирові відкладення. Крім того, рис є повноцінною їжею, його можна вживати тривалий час без нанесення шкоди вашому здоров’ю.

Четвертий день дієти на кашах присвячений сочевиці. Вона виступає найдавнішим продуктом харчування, до якого наш організм схильний на генетичному рівні. На основі даної крупи побудовано багато системи для зниження ваги. А головним її перевагою є специфічний сочевичний білок. За своєю харчової цінності він не містить холестерину і жиру.

Сочевиця є екологічно чистим продуктом, до її складу входить залізо, амінокислоти, вітаміни і мінерали, йод, фосфор, кальцій і багато інших, корисні для організму елементи.

На п’ятий день дієти шести каш потрібно вживати манну крупу. Вона розслабляє м’язові стінки шлунка і легко втамовує голод.

Манна каша – також екологічно чистий дієтичний продукт, який активно сприяє схудненню за рахунок швидкого засвоювання і перетравлення.

А в останній день дієти на кашах слід їсти пшоняну крупу. Вона володіє цінними дієтичними властивостями, надає сили, наповнює людину молодістю і здоров’ям.

Дієти на кашахВідгуки про дієти на кашах досить позитивні. Багато людей, які дотримувалися подібних систем харчування, фіксували значне зниження ваги і очищення організму від токсинів.

Також в процесі вживання каш вони відзначали великий приплив енергії і сил, прекрасне самопочуття і гарний настрій протягом усього дня. Під час таких дієт їх не відвідувало почуття голоду, тому як крупи відносяться до ситно, але низькокалорійного харчування.

Однак зустрічаються і негативні відгуки про дієти на кашах. Їх можна почути тільки від тих людей, які не люблять вживати крупи і вважають таке харчування прісним і одноманітним.

Досвідчені дієтологи застосовують раціон, що складається з каш, при лікуванні різних хронічних захворювань. Пояснюється це багатим складом круп. Також вони добре підходять при виходжуванні важких хворих і дітей.

Позитивні відгуки про дієти на кашах для зниження ваги також дають і лікарі. Пояснюють це тим, що в крупах міститься достатня кількість вуглеводів, які розщеплюються протягом тривалого періоду часу і надовго залишають людини ситим.

Переваги дієт на кашах для схуднення

На основі круп розроблена достатня кількість дієт. Вони легко переносяться людиною, доступні і прекрасно підходять для схуднення. Крім того, подібний раціон вважається збалансованим і низькокалорійним.

Дієти на кашах для схуднення не повинні тривати більше двох тижнів. Якщо надалі дотримуватися такого харчування і не включати в нього додаткові продукти, можна нашкодити своєму здоров’ю.

Крупи потрібно вибирати тільки тих видів, які пройшли меншу обробку. У цьому випадку їх властивості набагато корисніше для організму. Тому рекомендується використовувати такі сорти круп, як гречка, перловка, вівсянка, сочевиця, рис і манка.

Дієти на кашах для схуднення володіють деякими перевагами. В першу чергу слід зазначити, що крупи в своєму складі містять всі необхідні елементи для нормальної і правильної життєдіяльності організму. А страви, які приготовлені з них, відмінно поєднуються з іншими продуктами.

Також вони легко засвоюються організмом і виступають екологічно чистим продуктом, оскільки в крупах відсутні різні консерванти та інші шкідливі речовини. У всіх їх сортах міститься значна кількість вітамінів і мікроелементів.

Також страви, які приготовані під час дієт на кашах, включають в свій склад великий вміст клітковини. Вона сприяє очищенню шлунково-кишкового тракту і зв’язуванню жирів в організмі людини, що позитивним чином впливає на зниження ваги.

Крім того, крупи легкі в приготуванні. Вони стимулюють процес обміну речовин, зміцнюють нігті і волосся, покращують колір шкіри і забезпечують стабільний рівень вмісту цукру в крові.

Всі дієти на кашах засновані на приготуванні страв виключно на воді без додавання солі, цукру, олії та інших видів жирів. При цьому найзручніше крупи чергувати або поєднувати декілька їх видів в один день.

Під час такого раціону необхідно застосовувати дробове харчування. У день кількість прийомів їжі повинно складати не менше 4-5 разів. Їсти потрібно маленькими порціями і приблизно кожні три години. Перед їжею обов’язково пити чисту столову воду без газів.