22 Січня, 2015

Вітамінна дієта

Меню вітамінної дієти

Вітамінна дієта менюМеню вітамінної дієти досить просте, смачне і збалансоване. У понеділок в якості сніданку можна вжити невелику порцію пшоняної каші з гарбузом і випити зелений чай без цукру.

На обід слід приготувати легкий овочевий суп без додавання картоплі, а також тушковані овочі з невеликим шматочком індички. На полуденок можна приготувати одне печене яблуко з медом. А на вечерю – гречану кашу з сиром і однією ложкою меду.

У вівторок меню вітамінної дієти також смачне і поживне. На сніданок можна приготувати салат з яблук, свіжої моркви та родзинок. Для його заправки потрібно використовувати знежирену сметану або йогурт з низьким відсотком жирності. Також на сніданок слід випити відвар шипшини або зелений чай без цукру.

Обід в цей день складається з грибного супу з квасолею, але без картоплі та овочевого соте. На полуденок можна з’їсти невелику кількість чорносливу або кураги, але не більше 70 м А на вечерю слід приготувати овочеві голубці з помідорами, а також морс на основі ягід.

Сніданок середовища вітамінної дієти для схуднення складається з двох відварених яєць, овочевого салату без додавання спецій і солі, а також половини чашки натуральної кави без цукру. На обід можна приготувати суп-пюре з цвітної капусти і запечене біле м’ясо риби.

На полуденок рекомендується вжити половину манго. А на вечерю приготувати різотто з овочами на овочевому бульйоні. Після вживання їжі, приблизно через 30 хвилин, рекомендується випити 200 мл відвару шипшини.

У четвер, під час дотримання вітамінної дієти для схуднення, на сніданок можна з’їсти мюслі із знежиреним йогуртом, а також будь свіжовичавлений фруктовий сік. На обід слід приготувати овочевий салат з м’ясом курки, апельсином і баклажанами. В якості перекусу можна вжити один банан. Вечеря в цей день складається з бурякового карпаччо.

У п’ятницю в якості сніданку рекомендується вжити салат, приготований з гарбуза і яблука. А для заправки можна використовувати мед і лимонний сік. Обід в цей день складається з овочевого борщу із зеленню і часником. На полуденок можна з’їсти кілька мандаринів. Вечеря повинна складатися з 120 г йогурту і 120 г сиру. Для смаку можна додати трохи меду.

Дотримуючись вітамінну дієту в суботу, на сніданок можна з’їсти яєчню з двох яєць, невеликий шматочок твердого сиру, а також випити натуральна кава без цукру. На обід слід приготувати плов з куркою і овочами, а також ягідний морс. Перекус в цей день може складатися з 1 хурми або іншого виду фруктів.

У неділю на сніданок рекомендується вжити два дієтичних тосту з джемом або не дуже солодким варенням. А на обід можна приготувати борщ на курячому бульйоні з томатами, а також салат зі свіжих овочів. Полудень може складатися з 4 скибочок ананаса, а вечеря – з пасти з томатним соусом і морепродуктами, овочевого салату і ягідного морсу.

Вітамінна дієтаЯк відомо, вітамінна дієта стала недавнім відкриттям дієтологів. Дотримуючись її, можна не тільки скинути пару зайвих кілограмів, але і підвищити свій вітамінний запас в організмі.

Наш організм може страждати дефіцитом вітамінів не тільки навесні, але і в будь-який час року. Цьому сприяють щоденні стреси, шкідливі звички, неправильний спосіб життя, а також незбалансоване харчування.

Крім того, часті простудні захворювання, дратівливість, втома, а також сухість шкіри, ламкість нігтів і волосся – це все ознаки авітамінозу. Запобігти і поліпшити стан свого здоров’я в цьому випадку допоможе вітамінна дієта.

Особливості вітамінної системи живлення

Однією з переваг даної дієти виступає збалансований і різноманітний раціон. А це, як правило, рідкість для багатьох дієтичних систем харчування. Крім того, її можна дотримуватися стільки часу, скільки вам захочеться.

А за правилами, вітамінна дієта повинна тривати сім днів. У цей період слід відмовитися від алкогольних напоїв, борошняних виробів і напівфабрикатів. Перевагу потрібно віддати морсам, свіжовичавленим овочевих і фруктових соків.

Особливо корисним стане відвар шипшини. Він багатий вітаміном С і сприяє виведенню рідини з організму, що, безумовно, сприятливо відбивається на процесі схуднення. Також рекомендується вживати трав’яний або зелений чай.

Вітамінна дієта для схуднення – це простий спосіб поліпшити своє самопочуття, зробити фігуру стрункішою, не відчуваючи при цьому почуття голоду. Оскільки під час її дотримання їжу можна вживати без обмежень, але тільки певного виду.

Також слід якомога більше часу проводити на свіжому повітрі і вести активний спосіб життя. Це сприятливим чином позначиться як на вашому самопочутті, так і на фігурі.

У відгуках про вітамінної дієті можна зустріти тільки позитивну інформацію. Наприклад, багато людей, які дотримувалися даної системи харчування, що не відзначали негативних наслідків для організму.

Іншими словами, дієта не тільки нешкідлива для людини, а навпаки, навіть корисна. Пояснюється це тим, що під час її дотримання відбувається не тільки схуднення, але й збагачення організму корисними вітамінами, мікроелементами та іншими речовинами.

Також у відгуках про вітамінної дієті вказується, що всього за тиждень людина може привести своє тіло в належний вигляд і схуднути на 7 кг. А деяким людям вдавалося досягти і більш вагомих результатів.

Однак тут слід зазначити, що ефективність схуднення носить індивідуальний характер. І в більшості випадків залежить від початкової маси тіла худне. Тому у кожної людини результати будуть відрізнятися.

У відгуках про вітамінної дієті зустрічається інформація про те, що система харчування обов’язково повинна бути дробової, а порція – невелика за кількістю. Це дозволить людині не відчувати почуття голоду. А перерва між прийомами їжі повинен бути не більше двох годин.

Слід зазначити, що під час такої дієти важливо обмежити вживання газованих напоїв, кави і солодкого чаю. Також не рекомендується пити пакетовані соки, оскільки в них міститься цукор і різні смакові добавки.

Теги: