20 Травня, 2015

Танці для схуднення: еліксир життєлюбства і краси

Танці для схуднення: магія ритму і радості

Безліч гуртків, студій по всій країні запрошують бажаючих оволодіти технікою певних груп танців. Займатися з однодумцями цікаво, це стимулює досягнення результатів, та й дисциплінує.

Але не всі знаходять час і гроші для регулярних репетицій. Хтось просто соромиться своєї недолугості і невмілість і намагається опанувати хоча б первинними навичками самостійно. Танці для схуднення можуть стати об’єднуючим хобі для всієї родини. А в якості тренера-наставника зараз часто виступає інтернет, де нескладно знайти всілякі тренінги.

Навіть якщо освоювати пози і рухи поодинці перед дзеркалом, це обов’язково дасть свої результати, особливо, якщо приручати «батмани і фуете» з істинним задоволенням. У підсумку підтягується прес, хода стає більш витонченою, а постава – гордовитою, а поступово і кілограми йдуть практично безпроблемно.

Східні танці: котяча пластика і максимум еротичності

Східні танці заворожують незвичайної граціозністю, справжньої жіночністю. Те прихована еротичність, то відверта сексуальність, але завжди це гранично яскраво, і без найменшого натяку на вульгарність. Одні костюми чого варті! Але навіть якщо ми вдома відпрацьовуємо класичні елементи танцю живота для схуднення і просто для настрою, це завжди море позитиву і помітна користь для «тілобудови».

Східні танці різноманітні, завжди можна вибрати з довгого списку те, що вам більш близько, доступно, цікаво. У кожному разі, починають навчання з найбільш легких па, а потім поступово підключаються більш складні конструкції, зв’язки, доріжки, обертання, «вісімки» стегнами і т.д. Часто у справу включаються різні предмети, наприклад, шалі, віяла, тростинки та інші аксесуари, що додають занять ще більший інтерес.

Фітнес та уроки танців для схуднення

Є особлива категорія танців – з елементами фітнесу. Це синтез різних компонентів сальси і хіп-хопу, степ та акробатики, танцю живота для схуднення та інших рухів. Присідання, повороти, плескання і притупування, махи ногами і руками, все це виконується досить енергійно, в швидкому темпі, зміцнює м’язи й кістки, дає додатковий імпульс імунітету, посилює серцево-судинну і нервову системи.

І безсумнівним плюсом фітнес танців стає їх здатність інтенсивно утилізувати калорії. Вважається, що за годину можна «мимохідь» спалити близько 500 калорій, а якщо це концертний виступ на публіці, то і набагато більше, завдяки викиду адреналіну, нервовим затратам. Причому, паралельно йдуть відразу два процеси: і схуднення, і підтяжка шкірних покривів, і все це на високому напруженні світлих емоцій. І не тільки це: ви не просто худнете, а ще й купуєте оптимальну «геометрію» тіла: стегна зміцнюються, талія тоншає, фігура стає максимально жіночною.

Зумба: симбіоз пластики і акробатики

Один з прикладів такого «синтетичного» танцю з використанням акробатичних елементів – зумба. Це порівняно нове слово танцювальних технік, але вже стало популярним. Рухливий ритм, досить складні комбінації рухів, видовищність, активне включення дихального апарату – танець для схуднення зумба є симбіозом цих та низки інших достоїнств.

У фітнес-центрах інструктори простежать за грамотністю наростання навантаження, але і вдома не можна забувати про це правило. Починати з розминки і найдоступніших рухів, поступово нарощуючи темп і складність елементів. Для стабільного результату в схудненні необхідна регулярність занять: 4-5 разів на тиждень, тривалістю не менше півгодини. Але й мучити себе непосильними навантаженнями теж не можна. У домашніх умовах можна користуватися «підрядниками» готових навчальних курсів.

Танець для схуднення зумба з важкими маракасами

Музичною основою для цього танцю стали хіти європейських і латиноамериканських дискотек. Різні варіанти кроків, рухів стегнами, кінцівками, випадів та інших спортивних «включень» при бажанні і недовгою тренуванні освоюють всі бажаючі. Тут задіяними виявляються всі основні м’язи, важливі для стрункості. 400-500 калорій за урок мінус, даруючи легкість і достаток собою.

Використання маракасов, стилізованих індіанських «брязкалець», додає екзотики дійства. Найбільш запеклі вибирають обтяжені «булави», вони ще і розписуються яскраво і своєрідно, через що процес стає особливо захоплюючим і по-справжньому веселим, і процес «танення» жиру в цій спекотній танці йде прискорено.

Яких тільки танців ні винайшло людство! Повільні і швидкі, ліричні та жартівливі, парні та колективні. Хтось віддає перевагу виписувати складні па поодинці, іншим більше до душі «зграєвий» релакс під бадьорить музику. А як це приємне заняття стає корисним для фігури, відомо і дієтологів, і фітнес-тренерам. Зараз і ми дізнаємося.

Танцюй, поки молода, і в будь-якому іншому віці!

В тій чи іншій мірі танцювати люблять практично всі. Це рух, позитивні емоції, музичний «допінг», і всі разом тонізує, омолоджує. Будь дієтична система рекомендує крім обмежень в їжі ще й використання фізичних навантажень. А танці – це теж своєрідний «спорт», вони вимагають серйозних енерговитрат, ритмічні інтенсивні рухи з контролем координації змушують учащати дихання і серцебиття, в результаті і обмінні процеси активуються.

Хтось віддасть перевагу європейську «програму» уроків танців для схуднення: романтичні танго і вальси, більш енергійний фокстрот або вражаючий квікстеп. Любителям чогось погарячіше до душі припадуть танці в стилі латино: ча-ча-ча, румба, джайв, пасодобль, самба та інші. Є свої шанувальники у полум’яного іспанського фламенко, запалювальних російських народних танців, чимало в останні десятиліття з’явилося і новинок, типу клубного Go-go. Є з чого вибрати.

Comments are closed.