5 Квітня, 2015

Як використовувати спортивне харчування для схуднення?

Яке спортивне харчування для схуднення вибрати?

Яке спортивне харчування для схудненняОтже, зробимо висновок: згадане харчування – ідеальна добавка до раціону для тих особистостей, які прагнуть знизити свою вагу, підтримувати спортивні форми тіла і завжди бути в тонусі. Воно допомагає прискорити метаболізм, містить тільки натуральні компоненти і може вживатися як чоловіками, так і жінками. Але виникає питання, яке спортивне харчування для схуднення підійде найбільше?

Щоб не заблукати в розмаїтті, пропонованому спеціалізованими магазинами харчуванні, розглянемо найбільш поширені види:

  • ВСАА – Сама основна складова спортивного харчування для схуднення чоловіків. Під час тренувань вона дозволяє підтримувати тонус і нарощувати м’язову масу. Вага контролюється за рахунок містяться амінокислот з розгалуженими ланцюгами лейцину, ізолейцину і валіну;
  • L-каратин – Добавка, яка постачає споживані жири до місця їх переробки, тобто в клітини м’язів. Вона не робить побічних ефектів і не має особливих протипоказань, але використовувати її без аеробних тренувань – марно для організму, як чоловікам, так і жінкам;
  • вітамінно-мінеральні комплекси – Подібне спортивне харчування для схуднення для чоловіків і для жінок буде різним. Оскільки обумовлено їх індивідуальним фізіологічним будовою тіла. А сама добавка спрямована на заповнення кількості споживаних вітамінів і мінералів, без яких не обходиться жоден процес в організмі;
  • протеїн – Білкова добавка, вона заповнює його запаси. Протеїн має велике значення під час схуднення, оскільки дотримуючись дієти для зниження ваги, надходить недостатня кількість білка і в якості амінокислот організм почне спалювати м’язи. Тому згадана добавка (або повільний протеїн) не перешкоджає процесу схуднення і не сприяє накопиченню підшкірного жиру.

Додатково до перерахованих видів спортивного харчування для схуднення, за відгуками досвідчених тренерів, можна також використовувати і:

  • омега-3 – Жирні поліненасичені кислоти, які особливим чином впливають на метаболізм жирів. Також вони сприятливо позначаються на серцево-судинній системі людини і знижують кількість шкідливого холестерину. Побічних ефектів і протипоказань до застосування не мають;
  • блокатор жирів і блокатор вуглеводів – Сприяють зниженню рівня засвоєння жирів і вуглеводів. Незамінні компоненти при наявності похибок в дієтах. Призначено таке спортивне харчування для схуднення, як для жінок, так і для чоловіків, і носить допоміжний характер;
  • блокатор кортизолу – Знижує активність гормону кортизолу, який провокує жирообразование і руйнування м’язової маси, а також надає сприятливу дію під час схуднення.

У висновку, ще раз зазначимо, яке б спортивне харчування для схуднення ви не використали, без дотримання дієти і правильних регулярних фізичних тренувань ви не зможете домогтися позитивних результатів зниження ваги. Пам’ятайте про це і будьте здорові!

Спортивне харчування для схудненняНа сьогоднішній день питання схуднення присвячена величезна кількість матеріалу. В інтернеті можна знайти поради, як правильно знайти бажані форми тіла, як за короткий проміжок часу ефективно знизити свою вагу і які для цього використовувати дієти. Але для більш стійкого результату важливо також застосовувати і спортивне харчування для схуднення, яке останнім часом стало одним з поширених методів, що входять в комплекс боротьби із зайвою вагою. Про те, як правильно його використовувати і які види краще всього вибирати, ми і розповімо в цій статті.

Для кого призначене спортивне харчування, і як правильно його застосовувати?

За відгуками, спортивне харчування для схуднення призначено для тих людей, які дотримуються низькокалорійну дієту. І, як правило, вони стикаються з відсутністю часу на приготування 3-4 різних білкових страв на добу, а також неможливістю збалансовано і швидко перекусити. Тому спортивне харчування допомагає вирішити цю проблему. Воно покриває потреби в білках і вуглеводах, особливо для тих, хто проводить регулярні тренування в спортзалі.

Однак для людини, яка не займається фізичними навантаженнями, подібна їжа може здатися занадто калорійною. Адже в батончиках міститься цукор і глюкоза, і вживають їх в основному для відновлення енергії після інтенсивного тренування. Тому важливо звертати увагу на збалансованість вашого раціону. Так, наприклад, якщо ви не обмежуєте себе в солодощах, фастфудах і не підраховуєте калорії вживаної їжі, то від застосування спортивного харчування ви навпаки зможете набрати пару зайвих кілограмів.

Більшість тренерів в своїх відгуках про харчування для схуднення постійно вказують, що правильне застосування такої їжі повинно враховувати енергетичну цінність добового раціону. При цьому обов’язково потрібно пам’ятати – батончик або коктейль для схуднення не можуть виступати доповненням до основного прийому їжі. Вони повинні бути самостійною їжею. Тому в ідеалі слід кожні 2,5-3 години влаштовувати невеликі трапези. Від правильного дотримання режиму харчування буде залежати швидкість зниження ваги і ритм метаболічних процесів, що проходять в організмі будь-якої людини.

Щоб не завдати непоправних наслідків, батончик, наприклад, потрібно з’їдати в якості другого сніданку або замість перекусу після обіду. Тоді вечерю або той же обід обов’язково повинні включати в своє меню порцію білкового блюда. Подібна схема живлення допоможе запобігти вам небажані атаки голоду. А ось протеїновий суп або коктейль з підвищеним рівнем вмісту білка можна вживати на сніданок, перекус після інтенсивних занять у тренажерному залі або замість вечері. Враховуючи всі складності, під час складання схеми харчування для зниження ваги з використанням спортивних добавок, ми настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до інструкторів.

Теги: