Формуємо красивий і підтягнутий бюст
Виконуючи описані вправи для пружності м’язів сідниць, також слід подбати і про підтягнутих м’язах грудей. Тим більше, що деякі види навантажень дозволять одночасно зміцнювати як сідниці, так і бюст.
Одним з таких вправ для пружності грудних м’язів і сідниць є віджимання. Для цього потрібно стати на коліна і зробити упор на руки. На підлогу можна підкласти ковдру або килимок для занять. Далі слід здійснити згинання рук у ліктях так, щоб груди максимально доходила до підлоги, після чого потрібно повернутися в початкове положення і повторити рухи ще 5-10 разів. Якщо виконувати таку фізичне навантаження з упором на прямі ноги, а не на коліна, то буде добре опрацьовані м’язи спини, сідниць, ніг і живота.
Наступна навантаження передбачає опрацювання тільки м’язів грудей. Для її виконання потрібно еспандер. Потрібно стати рівно, ноги розташувати на ширині плечей. Далі слід помістити еспандер за спиною, а руки – на рівні грудей так, щоб утворився прямий кут з плечима. Щоб виконати вправу для пружності грудних м’язів правильно, потрібно лікті притиснути до корпусу і, не змінюючи їх положення, розводити руки в сторони. Досить виконати 25-30 повторів.
Останнім проста, але ефективна вправа для м’язів грудей також виконується з положення стоячи. Ноги потрібно розмістити на ширині плечей, добре втягнути м’язи живота і сідниць, а з’єднати долоні разом перед собою на рівні грудей.
Роблячи глибокий повільний вдих, потрібно сильно стискати долоні і утримуватися в такій позиції протягом 5-8 секунд. Потім зробіть глибокий видих, розслабте руки і повторіть цю вправу для пружності грудних м’язів ще 10-15 разів.
Щоб груди перебувала постійно в тонусі, потрібно завжди тримати спину рівною. Також сприятливий ефект на стан грудей надають заняття в басейні, гра в бадмінтон або теніс. Такі фізичні навантаження добре опрацьовують м’язи шиї, плечей, грудей, а також хребта. І якщо описані вище тренування доповнити цими додатковими заняттями, то можна досить лагідний проміжок часу привести своє тіло в тонус, що, безумовно, позитивним чином позначиться на вашій фігурі.
З приходом весни, мабуть, усі дівчата і жінки починають мріяти про привабливих формах тіла. Але після тривалої осені і затяжної зими, коли ми стаємо малорухомими і неактивними, відображення в дзеркалі зовсім не радує. Пара зайвих кілограмів обов’язково з’являється на нашому тілі, особливо в області стегон і талії.
І щоб привести себе в належну форму багато представниць прекрасної статі починають практикувати різні жорсткі дієти, фізичні навантаження та інші складні методи схуднення. Але щоб швидко привести себе в форму, необов’язково використовувати такі складні способи. У цій статті ми розглянемо декілька простих вправ для пружних сідниць і стегон, виконуючи які можна легко та швидко привести своє тіло в тонус.
Вправи для пружності сідниць
У даний комплекс фізичних навантажень входить всього шість вправ. Але при регулярному їх виконанні можна значно зміцнити м’язи стегон і прибрати накопичений підшкірний жир. На їх виконання піде всього 20 хвилин в день. Бажано проводити тренування кожен день, але якщо не вистачає часу, то достатньо буде і трьох-чотирьох занять у тиждень.
Перша вправа для пружності стегон виконується з положення стоячи. Потрібно злегка розвести ноги в сторони і трохи зігнути коліна. Руки повинні бути зігнуті в ліктях, а верхня частина корпусу трохи нахилена вперед. Далі потрібно виконати швидкий крок в ліву сторону. Після чого підняти праву ногу і торкнутися її носком лівої ступні.
Потім треба повернутися в початкове положення і повторити аналогічні дії для правої ноги. Наведені руху добре виконувати під ритмічну музику, оскільки вони нагадують танцювальні па. А щоб збільшити навантаження, слід здійснювати вправу з більш високою швидкістю. По тривалості дана навантаження повинна бути від 1 до 3 хвилин.
Друга вправа для пружності стегон здійснюється з положення лежачи на спині. Ноги слід розташувати ширше плечей, зігнути в колінах, а руки при цьому розвести в сторони. Далі слід підняти таз від підлоги і опускати його з максимальним зусиллям вниз. При цьому слід добре напружувати м’язи сідниць і живота.
Дане вправу потрібно повторити два підходи по 30 разів кожен. Всі рухи повинні здійснюватися повільно і тільки за допомогою м’язів стегон. У самій верхній і нижній точці амплітуди рухів важливо на кілька секунд фіксувати положення. А між підходами потрібно робити відпочинок тривалістю не більше 1 хвилини.
Третя вправа для пружності сідниць виконується з положення лежачи на животі. Руки, зчеплені в замок, слід розмістити під підборіддям. Далі потрібно виконувати згинання ніг в колінах так, щоб максимально дістати п’ятами сідниць. Це вправа досить просте, але здійснюючи його в швидкому темпі, можна значно підтягнути м’язи стегон.
Наступна фізичне навантаження виконується з аналогічного положення, описаного у третій вправі. Тільки тепер потрібно повільно відривати стегна від підлоги і піднімати їх вгору. Всі рухи повинні бути плавними, без ривків. Навантаження здійснюється в три підходи по 10 повторень кожен.
П’ята вправа для пружності стегон виглядає у вигляді махів ногами. Для цього слід стати на коліна і зробити упор на руки. Одну ногу відведіть назад так, щоб коліно і ступня були направлені у бік підлоги. Далі потрібно здійснити махи ногою вгору так, щоб максимально напружувалися м’язи сідниць. Досить виконати два підходи по 25 разів для кожної ноги.
Шоста вправа – це ускладнені махи ногами. Вихідна позиція, як і при попередньому фізичному навантаженні. Тільки упор потрібно здійснити не на руки, а передпліччя. З такого становища слід виконувати аналогічні рухи, які наведені в п’ятому вправі. Кількість повторів також становить 25 разів для кожної ноги в два підходи.