13 Квітня, 2015

Топ продуктів харчування, шкідливих для здоров’я людини

Список продуктів харчування, шкідливих для здоров’я

Список шкідливих продуктів харчуванняОтже, розглянемо список шкідливих продуктів харчування. На першому місці, на думку фахівців, розташовуються всі рафіновані види виробів. Так, наприклад, до них можна віднести біле борошно вищих сортів. Вона вважається «білої пустушкою», яка, пройшовши всі процеси переробки, є не чим іншим, як рафінованим крохмалем. З неї видаляються всі біологічно активні і життєво важливі для нормальної роботи нашого організму компоненти цільного зерна. Тому така мука не тільки шкідлива, але й небезпечна для здоров’я, оскільки додатково до всього, висмоктує з наших органів всі цінні поживні речовини.

Такими самими шкідливими продуктами харчування є рафінований цукор і рослинні масла подібного роду. З них в процесі переробки також видаляються практично всі біологічно активні речовини, які заважають їх тривалого зберігання, у тому числі і вітамін Е. Він, як відомо, є потужним антиоксидантом. Тому, практично перетворюючи рослинне масло при рафінуванні в дистильовану воду (або шкідливе харчування) і вживаючи його щодня, ми ризикуємо нашкодити головного мозку, нервової і серцево-судинної системи. А включаючи в раціон цукор-рафінад – спровокувати ракові захворювання, цукровий діабет, ожиріння та інші недуги.

До найбільш шкідливих продуктів харчування відносять і очищений білий рис. Останнім часом він став другим хлібом для багатьох жителів усього світу. З нього в процесі шліфування повністю виключається рисовий зародок і зернова оболонка. По своїй суті білий рис є тим же самим рафінованим крохмалем, тобто чистими легкозасвоюваними вуглеводами. Тому для раціону і приготування страв слід вибирати неочищені сорту крупи.

Продуктом харчування, шкідливих для здоров’я людини, безумовно, вважають чіпси. В них містяться суцільні канцерогени, масло, підсилювачі смаку та ароматизатори. Часте їх вживання загрожує виникненням онкологічних хвороб та зайвої ваги. Аналогічні наслідки викликає і картоплю-фрі. До таких же продуктів відносять і фаст-фуд, газовані напої та алкоголь. Список продовжують солодощі, особливо мармелад, сіль, майонез, ковбаси і копченості. Навіть якщо виключити тільки перераховані продукти, ваш стан набагато покращиться, а фігура помітно стане стрункішою. Вибирайте правильні продукти харчування і будьте здорові!

Шкідливе харчуванняНауково доведено, що шкідливе харчування згубно відбивається на стані здоров’я людини, як дорослого, так і дитячого віку. При цьому відбувається погіршення фізичного і розумового розвитку, а також знижується здатність організму чинити опір шкідливим впливам зовнішнього середовища. Досвідчені дієтологи переконані, що саме раціон встановлює якість і тривалість життя людини, а самі шкідливі продукти харчування сприяють розвитку ряду захворювань. У сьогоднішньому матеріалі ми постараємося познайомити вас з основним переліком такої їжі, а також визначимо, які ж можуть виникати наслідки від неправильно підібраного меню.

До чого призводить вживання шкідливих продуктів?

Отже, всі медичні фахівці говорять нам про те, що для усунення надмірної ваги, поганого самопочуття і неправильного травлення, в першу чергу, слід відмовитися від неправильного раціону. Але що являє собою харчування, шкідливий для здоров’я?

Відомо, що якісна та натуральна їжа надає нашому організму саме ті речовини, які йому необхідні і корисні, і саме в тих кількостях, які йому потрібні. Якщо людина вживає шкідливе харчування, то в його організмі порушується процес травлення, погіршується метаболізм, а тканини і клітини отримують недостатньо мікро – і макроелементів. Як результат – накопичення шлаків і токсинів, які сприяють погіршенню здоров’я, самопочуття, а в більшості випадків ожиріння.

Крім того, вживання продуктів харчування, шкідливих для здоров’я, можуть спровокувати різні дерматологічні захворювання, патології, порушення кровообігу, а також зниження функцій імунної системи людини. Оскільки консерванти та барвники, які присутні в такій їжі, містять, як вже було зазначено, шкідливі речовини. Потрапляючи в шлунок, вони всмоктуються в його стінки, і таким чином проникають у кров і разом з її потоком переходять у всі органи, отруюючи їх. Це загрожує різними негативними наслідками.

Проте наш організм здатний самостійно виводити навіть самі небезпечні та отруйні речовини. Але для цього йому необхідно разом з їжею отримувати все що потрібно. Так, наприклад, для очищення організму найбільш важливим компонентом виступає клітковина або рослинні харчові волокна в своєму природному вигляді, тобто з натуральних продуктів. Тому для нормальної життєдіяльності людині слід виключити вживання клітковини в таблетках, оскільки наш організм – живий, і в ньому відбуваються біологічні, а не хімічні процеси.

Теги: