28 Червня, 2014

Схуднення за допомогою води

Чи можна скинути вагу за допомогою води? Звичайно, на думку відразу приходять асоціації начебто голодування на хлібі і воді, але вчені давно довели, що зовсім не обов’язково так радикально підходити до питання. Є куди більш прості способи привести себе в порядок, і схуднення за допомогою води – справа досить приємне.

Головна проблема більшості дієт – це здоров’я, яке йде разом із зайвою вагою. Особливість схуднення за допомогою води дозволяє дотримуватися збалансованого харчування, а це просто неоціненне.

Вода і схуднення

Вода вкрай корисна для фігури, взяти хоча б антицелюлітний масаж, який легко зробити за допомогою звичайного душу. Контрастне обливання стимулює кровообіг і обмін речовин. Але вода допомагає налагодити вагу навіть зсередини.

Зазвичай з назви дієти стає ясно, що вона собою представляє: вуглеводна, білкова і т.д. Але водна дієта зовсім не означає, що велика частина вашого раціону повинна бути замінена рідиною. Вона має на увазі особливе ставлення до цілющої вологи. Якщо перестати пити як попало і перейти на систему, можна досягти дивовижних результатів.

Схуднення за допомогою води, відгуки про який все частіше з’являються в Інтернеті, пропонує простий і доступний шлях до гарної фігури. Перше, що варто засвоїти – ніяких чаювань під час і після їжі. Звичка запивати будь-яку трапезу дуже згубно позначається на травній системі. Рідина розбавляє ферменти і порушує роботу всієї злагодженої системи організму, і як результат – абсолютно небажані зайві грами, кілограми і сантиметри.

Здавалося б, дивне обмеження для подібної дієти. Але воду пити потрібно, тільки не після, а до прийому їжі, хоча б за двадцять хвилин. Стакан теплого пиття на голодний шлунок запускає роботу травної системи, налаштовує її на потрібний лад, стимулює. При цьому обсяг випитого вже займає місце в шлунку, притупляє настирливе відчуття голоду, а значить, і порція з’їденого буде значно менше.

Ця дієта передбачає схуднення за допомогою гарячої води. Температура, як з’ясовується, має велике значення. Хоча тіло витрачає енергію на нагрівання випитої рідини, це не призведе до зниження ваги. Холодна вода змушує скорочуватися кровоносні судини, проганяє їжу з шлунку, а значить, почуття голоду наступає значно швидше. На цьому заснована робота всіх закладів громадського харчування.

Багатьох хвилює питання, скільки саме пити. Колись був популярний закон восьми склянок, який свідчив, що кожен повинен випивати саме стільки кожен день. Зараз вже зрозуміло, що це правило не має нічого спільного з дійсністю, тому що потреба у волозі залежить від віку, стану здоров’я та багатьох інших факторів. Головний секрет – вгамовуйте спрагу, коли захочете. Навіть коли відчуваєте голод, спробуйте вгамувати його склянкою теплої води – ці два відчуття дуже схожі. Щоденну потребу людини у воді можна приблизно розрахувати, помноживши 30-40 мл на кожен кілограм ваги.

Не варто плутати воду і рідина, тобто чай і кава в цьому випадку не підійдуть. Якщо вас це бентежить, можна додати в питво трохи лимонного або апельсинового свіжовичавленого соку. При цьому вода повинна бути обов’язково чистою, негазованої, без цукру і ароматизаторів. Штучні добавки не сприймає збалансоване харчування.

Найголовніше – отримуйте задоволення від цієї простої дієти. Випиваючи склянку води, подумайте про щось хороше і приємне. Зрештою, ви отримуєте не тільки свободу від зайвих кілограмів, але й очищення організму від шлаків і токсинів, заряд позитивної енергії та здоров’я.