20 Січня, 2015

Відгуки про дієту на яблуках

Відгуки про дієти на яблуках різного типу

Відгуки про дієту на вівсянці сирі і яблукахЗ боку худевшіх жінок відгуки про дієти на яблуках (і з кефіром, і з вівсянкою, і з сиром, і в класичному варіанті) сильно різняться. У мережі можна зустріти як захоплені коментарі, так і різко негативні. Це пояснюється в першу чергу станом організму на момент початку скидання ваги за допомогою яблучної дієти, а також багатьма іншими індивідуальними особливостями.

Частина жінок у відгуках про дієту на яблуках і кефірі заявляють, що побічні ефекти не завжди перекривають гідності такої методики. Зокрема, це відноситься до підвищення кислотності шлунка навіть при виборі фрукта солодких сортів, внаслідок чого печія ставала щоденної супутницею. Також сюди можна віднести зростання ступеня чутливості зубів, адже яблукам властиво завдавати шкоди емалі.

Ще один важливий момент стосується рівня цукру в крові, який сильно падає при відсутності вуглеводів в раціоні. Яблука, хоч і є углеводистой їжею, мають властивість знижувати рівень глюкози, в результаті чого виникає гіпоглікемія. Вона зазвичай проявляється внутрішнім тремором, загостренням нервозності, раптовим почуттям паніки або тривоги, слабкістю, запамороченням, нудотою.

А згідно лікарським відгуками про дієту на яблуках, ризик виникнення даного захворювання загострюється ще й через нерозумно заниженою калорійності добового раціону. Адже якщо порахувати, то з’їдені за день півтора кілограма даного фрукта більш ніж на 700 ккал не потягнуть, а це на 500 ккал менше допустимої норми, встановленої Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я. Навіть при індивідуальному розрахунку показника калорійності добового меню і урізання його на 20%, значення повинні залишатися в межах 1000 ккал.

Трохи більше райдужно виглядає ситуація з дієтою на яблуках, вівсянці і сирі, відгуки про яку як мінімум з боку дієтологів не настільки різко негативні. Безперечно, медицина не вітає системи живлення, що зводяться до вживання одного або двох продуктів протягом тривалого часу. Але в порівнянні з класичною яблучної монодієтою, методика на трьох продуктах достатньо живильна і не приводить до настільки сумних наслідків.

В першу чергу, її незаперечний плюс полягає в наявності джерел білка і складних вуглеводів, що відповідають за вироблення енергії. Крім того, тут присутній важлива для травлення клітковина. Тим, хто хоче скинути вагу, не надто сильно б’ючи по здоров’ю, варто звернути увагу на таку схему харчування. Судячи з відгуків про дієту на яблуках, вівсянці і сирі, переноситься вона практично безболісно, ​​хоча може і не сподобатися при наявності лактазной недостатності, коли організм не приймає молочну групу продуктів.

Це той рідкісний вид системи ліквідації зайвих кілограмів, де схили досить значні. У багатьох жінок йшло і по 1,5 кг за добу, але слід розуміти, що настільки вражаючий результат можливий лише за наявності надлишкової ваги, коли втрачається чимало рідини. Але те, що тут реально забути про 10 кг за пару тижнів – правда.

Що особливо цікаво, деякі жінки в своїх відгуках про дієту на яблуках і вівсянці говорили, що замінювали сир відвареної курячої грудкою, і це ніяк не заважало процесу схуднення. Тобто подібна практика має право на життя для тих, хто хоче випробувати таку методику і при цьому не здатний вживати молоко в будь-якому вигляді.

Ще один момент, зазначений у відгуках про яблучної дієті такого типу, полягав у тому, що мали місце модифікації меню, під час яких на четверту добу вводилося ще 200-300 г будь-яких овочів, крім картоплі та буряків. І не менш цінна хитрість, яка стане в нагоді тим, хто в складних відносинах з яблуками – це введення в раціон кураги або свіжих абрикосів їм на заміну, що, звичайно ж, корисніше.

Незважаючи на те, що відгуки про яблучної дієті різних типів на довгостроковий період не завжди відрізняються позитивним градусом, у тому, щоб застосувати подібну схему для розвантажувального дня, немає нічого поганого.

Відгуки про дієту на яблукахНемає жодних сумнівів у тому, що одна з головних жіночих асоціацій зі словом «дієта» – це «яблуко». Неспроста ж скрізь у мережі миготять фрази і картинки про те, що в період схуднення кращий спосіб втамувати голод – взяти ще один зелений або жовтий круглий фрукт. Але крім того, що він присутній в меню правильного харчування (особливо в якості заміни шкідливих солодощів – шоколаду і тістечок), існують дієти, що базуються тільки на вживанні яблук, зрідка доповнює ще одним-двома низькокалорійними продуктами. Але наскільки взагалі такі системи дієві і як вони впливають на організм?

Найбільш затребувані дієти на яблуках і їх принципи

Звичайно, кількість дієт на яблуках не обмежується однією або двома. Перерахувати всі можливі з урахуванням того, що щодня можуть народжуватися нові, нереально. Зате цілком припустимо згадати найпоширеніші варіанти скидання ваги за допомогою цього фрукта, а потім розібратися в думках з боку кваліфікованих фахівців і звичайних людей, що вже випробували подібний режим харчування на собі.

  • Класична яблучна монодієта. Вона передбачає вживання 1,5 кг яблук протягом дня і дотримання водного режиму у вигляді 1,5-2 л чистої води за добу. Допускає наявність зеленого чаю в меню. Триває від трьох днів до десяти.
  • Яблучно-кефірна схема. Вимагає наявність в меню перших трьох діб одних лише яблук, а наступних трьох – кефіру. Подібне чергування можливо протягом 10-14 днів. Відбувається детоксикація організму і налагодження роботи кишечника.
  • Яблука, вівсянка і сир. Більш живильний варіант, під час якого за день з’їдається до 8 яблук, 200 г сиру і 2 порцій вівсяної каші, яка вариться на воді або на знежиреному молоці. Дозволяється дотримуватися даної системи протягом трьох тижнів. Після 19 години вечора забороняється прийом будь-якої їжі.

Будь-яка з цих методик дозволяє повторити її тільки через пару місяців після закінчення. І обов’язково вимагає грамотний вихід без смаженої і жирної їжі, солодощів та хлібобулочних виробів.