22 Січня, 2015

Фруктові дієти

Відгуки про фруктових дієт для схуднення

Відгуки про фруктових дієт для схудненняЩоб визначитися з тим, чи варто пробувати наведені вище схеми, необхідно знати реальний думку зі сторони. Це коментарі і кваліфікованих дієтологів, і слова людей, вже перевірили на собі подібну методику скидання ваги. Крім полярності оцінки можна з’ясувати, які тут можливі послаблення.

З боку лікарів відгуки про фруктових дієт для схуднення мають як негативні судження, так і позитивні. І це не означає, що фахівці суперечать самі собі: як і багато інших «однобокі» системи, ці схеми скидання ваги мають і мінуси, і плюси. І в обличчя потрібно знати обидві сторони питання.

Перш ніж приступати до фруктовій дієті, слід переконатися у відсутності хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, особливо тяжіють до загострення. Крім того, при наявності підвищеної кислотності шлунка ніяка фруктова дієта для корекції фігури застосовуватися не може. Ще один момент полягає в тому, що виключення з раціону злакової групи, а також джерел білка, полінасичених жирів і вітаміну В2 призводить до дефіциту багатьох важливих речовин в організмі.

Крім того, ситність меню фруктової дієти все ж знаходиться під сумнівом. Багато жінок у своїх відгуках зізнавалися, що навіть з’їдений за добу кілограм яблук і ківі не був здатний повністю вгамувати голод, що призводило до зривів на третій-четвертий день. Хотілося хоча б кусень хліба зажувати, щоб не так активно мріяти про тарілці нормального борщу. Виходячи з подібних коментарів, можна порадити проводити фруктові дієти в літню пору року, коли організм не вимагає важкої і ситної їжі, куди сильніше потребуючи вгамуванні спраги і порятунок від зневоднення. Тут фрукти стають як не можна до речі: у них міститься достатня кількість води, і в той же час вони вбивають почуття голоду, не перевантажуючи шлунок.

Плюси системи схуднення такого типу полягають в можливості дати перепочинок травній системі, провести очищення кишечника, відчути легкість в тілі. Два-три дні фруктової дієти точно не завадять при відсутності серйозних захворювань. Вони послужать відмінним варіантом розвантажувальних днів і паралельно потрудяться на благо стрункої фігури. А найкращим варіантом схуднення варто назвати не довгострокові фруктові дієти, розраховані на тиждень або більш тривалий строк, а заміну несолодкими фруктами шкідливих перекусів. Тобто замість бутерброда або цукерки брати абрикоси, ківі, мандарини і будь-які інші види.

Фруктові дієтиНайбільш смачними способами набуття бажаної стрункості, напевно, є різноманітні фруктові дієти. У порівнянні з різними кефирными і гречаними, де і на те, і на інше вже до кінця другої доби дивитися не хочеться, тут починається рай для ласунів. Фруктів – море, смаків – широкий спектр. І думки про тістечку з шоколадом відступають на задній план, коли на тарілочці лежить свіжа полуниця з бананом.

Але правда всі ці фруктові дієти дають якісний результат? Як саме вони виглядають і впливають на організм? Які до них існують протипоказання? І що з цього приводу думають дієтологи? На всі ці питання і не тільки спробує дати відповіді дана стаття.

Кращі фруктові дієти для схуднення

Існує безліч різних варіацій фруктових дієт, які базуються як на одному певному продукті, так і на цілому асорті. Найбільш цікавими можна назвати дві досить ситні в порівнянні з іншими схеми.

Перша передбачає вживання протягом доби свіжих фруктових соків і смузі з них – це базис денного раціону. Крім того, дозволено раз на день доповнювати меню або салатом з овочів або фруктів, або овочевим супом без картоплі. Але обсяг даної їжі не повинен перевищувати 200 р.

Такої системи необхідно дотримуватися протягом трьох діб, і у відгуках про фруктовій дієті даного типу зазначено, що відбувається втрата 3-5 кг Повторити триденну практику дозволено не раніше ніж через тиждень. І наступний перерва має становити не менше місяця.

Друга методика пропонує дотримуватися певний раціон вже протягом тижня, і з одного боку він виглядає більш жорстким, оскільки не дозволяє додавати в меню овочі. Зате замість соків використовуються непереработанные фрукти. Їх кількість сумарно за весь тиждень дорівнює 10 кг, а також дозволяється випити близько півлітра свіжого соку за добу.

  • Перший день дозволяє з’їсти тільки 1 кг будь-яких фруктів на свій розсуд.
  • На другий день обсяг їх збільшується до 1,5 кг.
  • Треті і четверті добу найбільш поживні, оскільки дозволяється з’їсти вже 2 кг фруктів.
  • З п’яте доби кількість їжі йде на спад: вживається знову 1,5 кг фруктів.
  • На шосту – не більше 1 кг.
  • А сьомий день – підготовка до виходу. Тут фрукти йдуть разом з овочами, бажано їх співвідношення утримувати в межах 1:1, сумарною вагою в 1 кг.

Безумовно, слід розуміти, що не всі фрукти будуть однаково корисні і легкі. Тобто різниця в результатах від фруктової дієти, де за день з’їдений кілограм бананів, і тією, де вжито те ж кількість яблук і апельсинів, буде значною. Це обумовлюється як калорійністю, так і вмістом крохмалю і цукру. Отже, якщо хочеться отримати найбільш якісний результат, увагу варто звернути на кисло-солодкі сорти. Це будь-які види цитрусових, яблука, ківі, абрикоси, ананаси, гранати.

Ніхто не забороняє купувати ті ж банани, але їх кількість за добу не повинна перевищувати 2 штук, а також місце в добовому раціоні їм відводиться в першій половині дня. Наприклад, ідеальний сніданок або ланч із збитого в блендері банани і ківі. Це і смачно, і поживно, і зовсім не висококалорійне.

Згідно з відгуками про фруктовій дієті, розрахованої на тиждень, за цей термін реально втратити до 6-7 кг, особливо якщо початковий вага сильно відрізнявся від бажаних цифр. Але в виду впливу подібної методики корекції фігури на організм, брати її до виконання частіше разу в рік не рекомендується.

Теги: