30 Січня, 2015

Як підібрати дієту?

Як підібрати дієту для швидкого схуднення?

Як підібрати дієту для схудненняЯк підібрати індивідуальну дієту для швидкого схуднення? Щоб правильно відповісти на дане питання дієтологи, насамперед, рекомендують розглядати системи живлення з низькою калорійністю продуктів, які багаті вітамінами і мікроелементами.

При цьому важливо пам’ятати, що дієти, які по калорійності становлять 1000 ккал для жінок і 1500 ккал для чоловіків, вважаються шкідливими для здоров’я, тому їх слід уникати. Оскільки різке зменшення одержуваної людиною енергії під час харчування знижує його працездатність і загальне самопочуття.

І все ж, як підібрати дієту для швидкого схуднення? Багато дієтологів рекомендують засновувати свій раціон на вживанні великої кількості овочів і фруктів. Справа в тому, що вони багаті клітковиною і масою корисних елементів, які надають людині бадьорості та енергії.

Крім того, вони здатні на тривалий час тамувати голод. Тому добре підходять для будь-яких перекусів. Овочі та фрукти потрібно вибирати ті, які ростуть у вашій місцевості. Готувати їх можна різними способами, однак при цьому слід уникати обсмажування у великій кількості жиру, оскільки даний вид приготування страв вважається дуже шкідливим для здоров’я.

Дієтологи кажуть, що монодиет існує понад 20 видів. Тому, відповідаючи на питання, як підібрати дієту для швидкого зниження ваги, вони рекомендують виходити тільки з особистих переваг в їжі. Для цього потрібно спробувати кілька їх видів, після чого можна з упевненістю приймати рішення. Іншими словами, продукти повинні вам подобатися. І якщо дієта буде смачною, ви зможете уникнути частих зривів і досягти максимальних результатів. При цьому також важливо пам’ятати, що все монодієти за тривалістю займають не більше одного-двох тижнів.

І в ув’язненні, щоб підібрати індивідуальну дієту для швидкого схуднення також можна пройти різні тестування. Вони доступні і прості у використанні. При цьому ви зможете дізнатися, чи необхідно взагалі дотримуватися дієти і якщо так, то на які методики схуднення звертати увагу в першу чергу.

Як підібрати дієтуВирішивши схуднути, багато хто часто задаються питанням: «Як підібрати дієту»? Адже серед великої кількості порад і рекомендацій для визначення правильної методики зниження ваги часом буває складно знайти правильну відповідь.

На сьогоднішній день медичні фахівці в галузі дієтології налічують понад 40 тисяч подібних систем схуднення. І якщо людині намагатися все їх випробувати на собі, йому довелося б міняти їх щодня, починаючи з дня народження і закінчуючи 80 роками свого життя.

Розібратися дійсно дуже складно, тому що думки про те, як правильно і безпечно для здоров’я знизити свою вагу, занадто суперечливі. Сьогодні ми і поговоримо про те, як зорієнтуватися і як правильно підібрати дієту.

Загальні поради і рекомендації

Перш ніж перейти до опису правильної методики вибору дієти, слід зазначити, що на даний момент не існує єдиної та ефективної системи зниження ваги для всіх. Пояснення цьому просте: у кожної людини свої характерні особливості будови тіла і функціонування організму. Тому, про те, як правильно підібрати індивідуальну дієту, може підказати тільки досвідчений медичний фахівець. Провівши ряд обстежень, він визначить, яка система харчування для зниження ваги не завдасть шкоди вашому здоров’ю.

Також слід зазначити, що серед усього розмаїття порад щодо вибору правильної дієти, існують загальні правила і рекомендації, якими можна користуватися під час прийняття самостійного рішення. Розглянемо кілька з них.

Щоб відповісти на питання, як правильно підібрати дієту, спочатку важливо запам’ятати наступне: чим менше ви будете вживати калорій, тим вище буде гарантія успіху в процесі схуднення. І тут відразу потрібно відзначити, що практично всі системи для зниження ваги засновані на низькокалорійному раціоні. Також слід пам’ятати і про індивідуальне обміні речовин людини. У всіх людей він буде відрізнятися.

Напевно, кожен з нас у своєму житті зустрічав худого людини, апетиту якого позаздрив би будь-який, що має проблеми із зайвою вагою. Оскільки він їсть в необмеженій кількості, завжди залишаючись в ідеальній формі.

А секрет його стрункості полягає в тому, що організм такої людини витрачає набагато більше калорій, ніж споживає. Тому, відповідаючи на питання, як правильно підібрати дієту для схуднення, потрібно пам’ятати про індивідуальний обміні речовин, адже чим менше ми споживаємо їжі і більше витрачаємо енергії, тим ефективніше буде знижуватися вага.

Насправді, це і є основне правило худнуть, а дієт, при яких не дотримується подібний дисбаланс, не існує, також як і продуктів, які спалюють внутрішній підшкірний жир.

Крім того, щоб правильно відповісти на питання про те, як підібрати дієту для схуднення, потрібно пам’ятати, що вся їжа обов’язково повинна бути здоровою. Іншими словами, під час зниження ваги наш організм повинен одержувати необхідні поживні елементи в нормальних пропорціях. Правильна дієта повинна виключати перевага одного виду вживаних продуктів.

Що ж стосується експрес-дієт, то тут слід звертати увагу на те, що дана система харчування завжди надає короткочасні результати. Пов’язано це з невеликим проміжком часу її дотримання.

Відповідаючи на питання, як підібрати дієту для схуднення, слід зазначити, що слово «дієта» в перекладі з грецької мови означає «спосіб життя». І чим довше буде її тривалість, тим ефективніше будуть результати зниження ваги, безумовно, це важливий чинник.

Крім того, при виборі дієти важливо враховувати наявність різних хронічних захворювань. Особливу увагу слід звертати на ураження органів шлунково-кишкового тракту. У даних випадках дотримуватися низькокалорійних і строгих систем харчування для зниження ваги категорично заборонено.

Теги: