4 Червня, 2014

Вправи для талії і боків

Для будь-якої жінки однією з найбільш проблемних зон на тілі залишаються талія і боки. Адже варто лише трохи розслабитися, з’їсти зайвого або прогуляти кілька занять з фітнесу, як улюблена спідниця не сходиться, противно тисне і видає утворився жирок. Що ж робити?! Звичайно, спеціальні вправи для талії, які допоможуть вам швидко повернути колишню стрункість. А також більш критичний підхід до їжі.

Всі існуючі нині види вправ для талії і боків можна розділити на кілька груп: вправи на розтяжку, шейпінг (зміцнення м’язів), силові тренування з гантелями. Щоб ви змогли розібратися, що вам більше підходить, ми опишемо по кілька вправ для кожного виду тренувань. Виконувати все це можна і у вигляді комплексу- так ефект буде ще сильніше.

Перед будь-якою тренуванням зробіть розігрів м’язів за допомогою хулахуп – обруч для схуднення є відмінним варіантом антицелюлітного масажу та якісного розігріву м’язів і тканин.

Вправи для тонкої талії

Приступаючи до тренування, підготуйте приміщення, в якому ви плануєте займатися: провітріть його, включите ритмічну або спокійну музику, підберіть що не утрудняє рухів одяг.

1. Вправи для тонкої талії- розтяжка

Ваші м’язи завдяки хулахуп трохи розігрілися, але тепер їх потрібно розтягнути.

Встаньте прямо, руки покладіть на пояс. Робіть повільні нахили в різні сторони, по черзі витягаючи руки вгору. Нахиляєтеся вправо – піднімаєте ліву руку, нахиляєтеся вліво – праву. Зробіть ці ефективні вправи для талії і боків 7-8 разів в кожну сторону.

Тепер сядьте на підлогу, ногу витягніть, а іншу зігніть в коліні. Руки випряміть перед собою і повільно повертайте корпус в сторону зігнутої ноги. Зафіксуйте положення на 20 секунд і поміняйте сторону.

Ляжте на підлогу обличчям вниз, руки, зігнуті в ліктях, поставте на підлогу паралельно плечам. Повільно разгибайте руки, відриваючи якомога вище корпус і плечі від підлоги (стегна при цьому щільно притиснуті до підлоги).

Встаньте так, щоб ноги були на ширині плечей. Руки зігніть в ліктях і притисніть до грудей. Різко повертайтеся вправо і вліво з максимальною амплітудою руху. Вправа робіть не менше 30 секунд.

2. Вправи для талії і живота- шейпінг

Шейпінг розрахований не на нарощування рельєфу, а на корекцію проблемних ділянок тіла. Якщо займатися цим видом тренінгу регулярно, досить скоро зайві обсяги підуть, а параметри будуть виглядати природними, адже це відмінні вправи для талії і живота.

Отже, приступимо.

Ви вже досить розігрілися і розтягнулися, тому саме час приступати до інтенсивної тренуванні. Лягайте на килимок, ноги зігніть в колінах. Руки за головою. Робіть короткі швидкі скручування, при яких від килимка відривається лише верхня частина корпусу. Видихайте через ніс під час підйомів. Зробіть 10-15 разів.

Тепер витягніть руки над головою, розтягуючи напружені м’язи, і починайте повні підйоми корпусу (працює нижній прес) з витягнутими вперед руками. Зробіть 10-15 разів.

Потім руки покладіть під сідниці, ноги залиште зігнутими в колінах і починайте підйоми ніг. Піднімайте ноги високо, намагаючись колінами дістати підборіддя. Коли будете опускати ноги, не торкайтеся ними статі, але й не тримайте занадто високо. Зробіть 15 разів.

Тепер попрацюємо над боками. Переверніться на бік, зробіть упор на руку, зігнуту в лікті. Другу руку теж зігніть і підніміть за голову. Потім вам потрібно піднімати корпус вгору (таз притиснутий до підлоги), одночасно витягуючи вгору ногу (ту, яка зверху). Виходить варіант бічного скручування. Якщо зможете, піднімайте вгору обидві ноги – одночасно з корпусом. Вправу потрібно зробити 10 разів для кожної сторони.

Тепер повторіть весь комплекс з початку. На цьому частина, відведена під шейпінг, закінчена.

3. Силові вправи для зменшення талії

Підніміться з килимка і візьміть невеликі гантелі (краще по 5, але хоча б по 2 кг вагою кожна). Ноги поставте на ширині плечей, руки – вздовж тіла. Утримуючи пряму спину, починайте робити нахили вправо і вліво, підтягуючи руки з гантелями в сторону, в яку ви нахиляєтеся. Під час виконання вправи ви повинні відчути, як напружуються бічні м’язи. Зробіть по 20 повторів у кожну сторону.

Встаньте прямо, руки з гантелями підніміть вгору. Тепер зробіть нахили в сторони, не опускаючи руки і зберігаючи їх рівними. Повторіть 20 разів в кожну сторону. Це ефективні вправи для талії і боків, а також відмінний спосіб підтримати тонус м’язів рук.

Ось і всі вправи! Виділіть для них 3 дні на тиждень і 40 хвилин на день – і вашої тонкої талії знову почнуть заздрити.