3 Червня, 2014

Калланетика: вправи для схуднення

Що ви знаєте про калланетике? Це дивно ефективний і приємний спосіб схуднення, а також омолодження та оздоровлення, яке обіцяє калланетика. Вправи для схуднення цього типу сьогодні можуть стати кращою методикою у підтримці та створенні красивої фігури. Ті, хто вже спробував цей метод, перебувають в захваті від його результатів і від самої калланетики, вправи якій представлені нижче. І розчарувань в ній немає.

Калланетика для схуднення

Що являє собою калланетика? Це 29 статичних вправ, розроблених на основі асан йоги. У них гармонійним чином поєднуються розтяжки і статичні навантаження. Автор методики (американка Пінкней Аллан) запевняє, що одна година правильної тренування калланетик по своїй ефективності дорівнює 7 годинах шейпінгу і добі занять аеробікою. Ось цю заяву!

Втім, шанувальники методу підтверджують, що саме калланетика для схуднення дає їм можливість мати гарну фігуру і прекрасний настрій. До речі, серед них- і Барбара Стрейзанд.

Калланетика практично не має протипоказань, і цим видом спорту може займатися будь-хто. Ідеально таке навантаження підходить тим, хто не любить швидкі й активні види спорту, хто цілий день проводить за монітором комп’ютера, хто страждає від надмірної ваги. Калланетика зміцнює імунну систему організму і допомагає створити баланс між розумом і тілом, запобігти травми і розвинути координацію рухів.

В ідеалі цими диво-тренуваннями потрібно займатися у фітнес-центрі (якщо є час і вільні засоби). Однак доступна і домосідам калланетика – комплекс вправ можна освоїти по фото і відео, а також описами на нашому сайті. Освоївши Калланетик, ви зможете займатися в будь-якій обстановці.

Для початку автори методики рекомендують займатися тричі на тиждень, при цьому кожне тренування має тривати не менше години. Коли з’явиться ефект, інтенсивність занять можна знизити до двох разів на тиждень. Або перейти на підтримуючу фазу: 15-хвилинні щоденні вправи. Не переживайте, досягнутий результат в такій схемі буде триматися стабільно.

Калланетика – комплекс вправ

У чому ж секрет калланетики? За рахунок чого вона настільки ефективна? При тому, що ніяких різких виснажливих рухів, стрибків і прискореного дихання в ній немає? При тому, що і відчутного потовиділення ви не відчуєте? Сенс у тому, що кожну вправу – це «застигання» в певній позі. Лише з боку здається, що поза проста: від напруги у вас почнуть тремтіти м’язи, і це говорить про те, що ви все робите правильно. Кожна поза утримується близько двох хвилин, після чого слід фаза розслаблення і відпочинку.

Помітний результат з’явиться через 7-8 занять, виконаних регулярно і в повну силу. І помітний він буде в обсягах, а не у вазі. Прихильники методики стверджують, що така ефективність калланетики пояснюється тим, що у вправах задіяні глибокі м’язи, і це прискорює спалювання жиру. Найпомітніше результат в області талії і живота: ми неначе вичавлюємо весь жир з організму, при цьому не перевантажуючи суглоби і серце.

На Заході цим видом спорту займаються люди різного віку – від 16 до 60 років. І там же йому дали яскраву назву «гімнастика незручних поз». Дійсно, в позах калланетики стояти незручно, але і з цієї самої причини еффктівності: вони підібрані таким чином, щоб отримати максимальний вплив на м’язи.

Розберемо невеликий комплекс вправ калланетикой для новачків.

1. Встаньте прямо, випрямивши спину, а ноги розставте на ширині 35 см. Руки підніміть, а живіт втягніть. Повільно витягайте руки вперед і згинайте ноги в колінах. Вам потрібно тягнутися вперед так, ніби ви хочете дістати предмет, що знаходиться на значній відстані. Потім руки відведіть назад, а шию витягніть вперед. Зробіть 5 повторень.

2. Встаньте прямо, руки розведіть по сторонам на рівні плечей. Відведіть руки назад так, щоб можна було торкнутися пальцями обох рук, але лікті при цьому не згинайте. Зробіть таких 50 повторів.

3. Сядьте на підлогу і витягніть прямі ноги. Ноги можна покласти разом. Далі нахиліться вперед і спробуйте дістати руками до ступень, а головою – коліна. Повторіть 50 разів.

4. Ляжте на килимок на спину, а ноги підніміть вертикально вгору. Одночасно спробуйте підняти корпус вгору з піднятими і витягнутими вгору руками. Спробуйте утриматися в такому положенні близько 20 секунд. Якщо виходить, зробіть 20 повторів.

Всі рухи потрібно виконувати повільно, без ривків і різких виходів з вправи. Адже це каланетика – комплекс вправ тут може здатися коротким і простим, але для початку вам вистачить і цих 4 вправ. Спробуйте виконати їх правильно і в зазначеній кількості – і ви побачите, що на виконання комплексу вам знадобиться не менше 40 хвилин.