14 Лютого, 2015

Про що не мовчать лікарі: результати та відгуки дієти Дюка

Негативні коментарі лікарів про дієту Дюка

Поряд з позитивними коментарями, існують і негативні думки фахівців. У відгуках про дієту Дюка найголовнішим мінусом вони виділяють незбалансованість щоденного раціону. Тому організм може відчувати гостру нестачу жирів. І самі лікарі рекомендують включати в меню оливкову чи рослинну олію. А заповнити дефіцит вітамінів і мікроелементів можна за допомогою висівок, які чудово регулюють роботу шлунково-кишкового тракту.

Надлишок білкової їжі призводить до виникаючих запаморочень і занепаду сил. Хоча сам автор пояснює цей стан як можливу реакцію організму на нову систему харчування в перші дні. Однак у відгуках про дієту Дюка схудлі люди відзначають більш тривалий період запаморочень. У багатьох випадках відзначалися сильні головні болі, які не проходили навіть після прийому лікарських препаратів. У подібних ситуаціях медичні фахівці рекомендують припинити харчуватися за даною методикою схуднення, оскільки вона не підходить для вас. Крім головних болів також може виявлятися і прискорений ритм серцебиття.

Багато доктора, аналізуючи стан худнуть на дієті Дюкана, відзначали в 2 рази завищений рівень холестерину в крові. І переконані в тому, що це вірний шлях до атеросклеротичних захворювань. Також ряд лікарів говорить і про затяжному періоді другого і третього етапу дієти. Тому доцільно було б скоротити і зробити їх більш щадними.

Багато схудлі у відгуках про дієту Дюка вказують на сформувалися проблеми з нирками. Пов’язано це переважно з білковим раціоном. Також в процесі вживання такої їжі виникає стан кетоза. Крім поганого самопочуття, він може спровокувати ішемічну хворобу серця та в подальшому інсульт. А зменшення кількості споживаних жирів у раціоні, особливо для жінок, тягне тяжкі наслідки, починаючи від гормональної дисфункції до неможливості завагітніти і порушень менструального циклу, аж до його припинення.

Однак відсутність жирів у раціоні в достатній кількості загрожує не тільки цим. Справа в тому, що вони необхідні нашому організму для формування мембран клітин. І якщо їх не вистачає, це призведе до загального погіршення здоров’я людини. Спочатку постраждають шлунково-кишковий тракт і шкіра. При цьому буде знижуватися кількість вироблюваних гормонів росту, щитовидної залози, статевих та надниркових гормонів. Саме вони віддаляють стадію старіння нашого організму, і якщо їх недоотримувати, можна передчасно постаріти і втратити здоров’я.

Яких можна досягти результатів на дієті Дюкана?

Відгуки лікарів про дієта ДюкаЕфективні результати на дієті Дюкана досягаються тільки при чіткому дотриманні всіх рекомендацій автора. Але приблизна щотижнева спад ваги може складати від 3 до 5 кг. Однак тут варто звертати увагу на те, яка вихідна маса тіла була у людини спочатку. Оскільки даний факт відображається на тривалості кожного з етапів дієти.

У багатьох схудлих у відгуках відзначалися результати зниження ваги і до 11 кг. А деяким взагалі не вдавалося в подальшому закріпити свої досягнення, і маса тіла поступово поверталася до попереднього стану. Багато дієтологів пояснюють це тим, що люди просто не дотримувалися всіх правил під час третьої, а особливо четвертої фази методу Дюкана.

Відзначимо, що на першому тижні результати на дієті Дюкана можуть становити 2-6 кг. А на наступних етапах 1-3 кг. Головне при цьому відчувати міру і стежити за тим, скільки ви їсте на третій і четвертій ступені схуднення. Адже багато випробували даний метод задоволені ефективністю дієти, своєю вагою, життєрадісним настроєм, поліпшеним станом здоров’я і почуттям легкості.

Дієта Дюка відгуки схудлихБудь-яка дієта завжди аналізується досвідченими медичними фахівцями, які в подальшому діляться своїми враженнями та професійними поглядами про тій чи іншій системі зниження ваги. Їхні думки можна знайти як в інтернеті на спеціалізованих форумах і сайтах, так і в друкованих виданнях. Сьогодні ми поговоримо про різні відгуках дієти Дюка, а також розглянемо, яких результатів досягали люди, застосовуючи згадану методику для усунення надмірної ваги.

Позитивні відгуки лікарів про дієту Дюка

На думку лікарів, найсильнішою стороною дієти француза П’єра Дюка виступає поетапне схуднення. І основними серед них є дві останні фази, на яких відбувається нормалізація ваги і закріплення отриманих результатів. Сам автор звертає увагу худнуть людей на необхідності застосування білкового раціону і виконанні регулярних фізичних навантажень.

Також у відгуках про дієту Дюка лікарі вказують на низьку агресивність методики зниження ваги і мінімальний психологічний стрес, який отримує людина при використанні будь-якого дієтичного раціону. Оскільки під час схуднення за системою П’єра Дюка можна досхочу і смачно наїдатися. А самі лікарі затяті противники голодування під час усунення надмірної ваги. Крім того, згадана дієта не передбачає обмеження по часу останніх прийомів їжі. Тому вона підійде для людей з різним розпорядком дня і для тих, хто страждає від встановлення будь-яких рамок.

Автор дієти переконаний в тому, що поєднуючи його систему харчування з регулярними фізичними навантаженнями можна усунути целюліт. А інші медичні фахівці рекомендують робити акцент на масажі, який допоможе розбити кульки підшкірного жиру, а також душі Шарко, застосовуваного через день. Також П’єр Дюка говорить і про те, що його дієта не може стати панацеєю для всіх бажаючих схуднути. Однак зазначає, що метод працює навіть у тих ситуаціях, коли від попередніх інших дієт ви не отримали бажаного результату. Крім того, він говорить і про те, що якщо людина спочатку застосовував якісь інші дієти для схуднення, зниження ваги за його методом буде відбуватися в уповільненому ритмі.

Теги: