25 Квітня, 2015

Комплекс фізичних вправ для грудей

Комплекс вправ для схуднення грудей

Як правило, вправи для схуднення грудей необхідні тим, хто страждає надмірною вагою більш ніж на 10 кг. Дані вправи застосовуються в комплексі з іншими тренуваннями, спрямованими на схуднення, тому вони є дуже ефективними. Їх можна виконувати щодня, а можна у вигляді інтервального тренування, тобто 2-3 рази на тиждень. Отже, розглянемо комплекс фізичних вправ для грудей, спрямований на її схуднення:

Вправа 1. Ноги ставимо разом, в руки беремо гантелі і піднімаємо над головою. Здійснюємо швидкі енергійні нахили вперед, одночасно заводячи руки за спину, після чого повертаємося у вихідне положення. При цьому ви повинні добре розігрітися і відчути легкий біль в плечовому суглобі. Виконуйте вправу не менше 25-30 разів.

Вправа 2. Ляжте на спину, поклавши ноги на невелике піднесення. Підніміть прямі руки вгору і по черзі повертайте їх вліво і вправо, як можна ближче до підлоги, зміщуючи трохи корпус в сторону, при цьому ноги залишаються нерухомі. Також можна піднімати руки по одній, або робити вправу «ножиці» за допомогою схрещування рук в положенні лежачи з гантелями або без. Повторюйте вправи поки не відчуєте сильне напруження в м’язах рук.

Вправа 3. Ляжте на спину, візьміть у руки гантелі, по черзі згинайте і розгинайте руки перед собою в положенні лежачи, не опускаючи їх до кінця вправи. У цьому ж положенні повільно розводите руки в сторони, а потім вгору, не торкаючись до підлоги і не даючи м’язам відпочивати, поки не відчуєте сильне напруження м’язів.

Вправа 4. Сидячи на стільці, візьміть у руки гантелі і по черзі енергійно піднімайте їх вгору-вниз, роблячи часті махи і не зупиняючись протягом 5 хвилин.

Як зберегти красу і молодість зони декольте?

Фізичні вправи для грудейНаскільки ви знаєте, зберегти привабливість форм зони декольте не так просто, тому жоден комплекс вправ для грудей вам не дасть очікуваного результату, якщо ви не будете правильно доглядати за нею.

Для початку, перед виконанням вправ для грудей вам необхідно придбати собі спеціальний спортивний бюстгальтер. Він допоможе не допустити появу розтяжок і травми зв’язок під час виконання вправ для грудей.

Після тренувань можна приймати контрастний душ з використанням різних спеціальних скрабів, масок та інших підтягаючих засобів, які надають тонус і пружність грудей, роблячи її еластичною.

Пам’ятайте, що гарні груди, як особлива частина жіночого тіла, вимагає постійних тренувань, сили волі та наполегливості, а також правильного харчування. Ходіть завжди рівно, не сутулячись і не нахиляючи корпус вперед, адже це не тільки негарно, але й шкідливо, як для грудей, так і для вашої постави.

Комплекс вправ для грудейДивлячись у дзеркало, ми в першу чергу звертаємо увагу на стрункість фігури і підтягнутість форм живота, стегон і ніг, проте важливу роль у привабливості жінки відіграє також красива пружна груди. На жаль, ми не відразу звертаємо увагу на проблеми, які можуть виникнути з грудьми, тому починаємо вирішувати їх тільки тоді, коли вже зовсім діватися нікуди. Найбільш ефективним способом знайти пишні і пружні форми завжди вважали фізичні вправи для грудей.

Регулярне виконання комплексу вправ для грудей дозволить вам скорегувати її форму, додасть еластичність і допоможе позбутися обвислості після грудного вигодовування. Відомо, що будь-які помірні фізичні навантаження сприятливо впливають на організм, завдяки їм тіло завжди в тонусі, м’язи підтягнуті, а клітини насичені киснем. Тому вправи для грудини будуть корисні не тільки для зони декольте, а й для всього тіла. Крім спеціальних вправ для грудей можна зайнятися плаванням, адже воно тренує майже всі групи м’язів, у тому числі і грудний м’яз.

Сьогодні ми поговоримо про нескладних вправах для грудей в домашніх умовах, розглянемо комплекс вправ для грудей, спрямований на схуднення, а також дізнаємося, як надовго зберегти молодість і красу зони декольте.

Ефективні вправи для грудей в домашніх умовах

Для того щоб ваша груди завжди була підтягнутою, красивою і мала спокусливі форми, необхідно щодня приділяти їй близько 10-15 хвилин часу за допомогою вправ для грудини і області декольте. Нижче розглянемо 5 основних фізичних вправ для грудей, які ви з легкістю зможете виконати вдома.

Вправа 1. Для нього вам знадобляться гантелі або будь обважнювачі вагою до 2 кг. Візьміть у руки гантелі і розведіть їх в сторони на рівні грудей долонями догори. Здійснюйте рухи рук прямо перед собою і в сторони, не опускаючи і не розслабляючи їх до кінця вправи. Виконуйте його поки не відчуєте сильне напруження в м’язах рук, поки вистачить сил, починаючи від 20-30 повторень.

Вправа 2. Виконується сидячи на стільці. Тримаючи спину прямо, зводите лікті за спиною якомога ближче один до одного, після чого розводите їх в сторони. Повторюйте дії близько 30 разів.

Вправа 3. Воно надає пружність грудей. Складіть долоні перед собою, а лікті розведіть в сторони. Чергуйте тиск долонь одна на іншу, докладаючи зусиль, з розслабленням. Виконуйте вправу протягом 5 хвилин.

Вправа 4. Виконується біля стіни. Встаньте на відстань близько півметра від неї, уперся долонями, ніби стіна падає на вас. Різко відривайтеся від стіни і знову «падайте» на неї. При бажанні можна додати бавовна в долоні, перш ніж ви упретеся знову руками в стіну. Повторюйте так 20-30 разів.

Вправа 5.Це відоме всім віджимання від підлоги на прямих ногах. Оскільки воно фізично складне, то його рекомендує виконувати останнім, поки вистачить сил, віджати близько 10-15 разів.

Дані вправи для грудини будуть давати свій позитивний результат лише за умови їх щоденного регулярного виконання. Вони допоможуть вам стати красивішим та привабливішим, а також знайти упевненість в собі завдяки спокусливим формам. Але що робити, якщо в області декольте ви помітили зайві сантиметри, які вправи для схуднення грудей в такому випадку вам необхідні?