28 Березня, 2015

Як схуднути з активованим вугіллям: схеми та відгуки

Як схуднути за допомогою активованого вугілля: шкода і користь

У відгуках, як схуднути з активованим вугіллям, сказано, що цей недорогий і доступний препарат набагато корисніше багатьох дорогих аналогів. Перерахуємо переваги цього засобу:

  • позитивно впливає на метаболізм;
  • уповільнює процес природного відкладення жиру;
  • допомагає поліпшити роботу органів травлення;
  • прискорює позбавлення від запасів жиру;
  • звільняє травний тракт від шкідливих мікроорганізмів і речовин;
  • знижує апетит;
  • виводить надлишки ліків і зайву рідину.

При позитивному впливі цього засобу треба врахувати, що при тривалому прийомі і збільшеною дозуванні змінюється склад мікрофлори шлунку і кишечника і діяльність травного тракту в цілому.

Саме тому багатьох цікавить, як схуднути за допомогою активованого вугілля. Але не треба забувати, що цей засіб разом із шкідливими компонентами поглинає всі корисні речовини, вітаміни, бактерії, ферменти й мікроелементи. Тому фахівці радять дотримуватися дозування препарату, а додатково приймати вітамінно-мінеральні комплекси, харчуватися правильно і збалансовано.

Вугілля ускладнює процес природної дефекації, так як виводить з кишечника надлишки води. Медики не рекомендують худнути за допомогою цього засобу при захворюваннях травного тракту, які супроводжуються сезонними загостреннями і кровотечами.

Тим, хто хоче дізнатися, як схуднути з активованим вугіллям, треба запам’ятати, що між цим засобом і користю для здоров’я немає знаку рівності, тому при його прийомі потрібна увага, обережність і логіка.

Найпопулярніші схеми прийому вугілля

Розглянемо найбільш популярні схеми прийому активованого вугілля для зниження ваги:

  1. Протягом одного-двох тижнів щодня пити препарат у співвідношенні одна таблетка на десять кілограмів вашої ваги. Наприклад, якщо вага близько 70 кг, то щодня треба пити по сім таблеток. Це кількість можна прийняти одноразово (натщесерце вранці) або розділити денну дозу на два-три прийоми (за півгодини до їжі);
  2. Поступово нарощувати дозу, поки вона не буде відповідати наступному співвідношенню – одна таблетка на десять кілограм ваги людини. Можна почати з прийому трьох-чотирьох таблеток, які треба випити вранці натщесерце. Це найбільш щадна схема очищення.
  3. Щодня пити по десять таблеток, розділивши прийом на три рівні частини. Запивати склянкою води.

Як схуднути з активованим вугіллям: відгуки фахівців

Як схуднути з активованим вугіллям: відгукиДієта на вугіллі може тривати не довше двох тижнів, після чого треба зробити перерву на 10-14 днів. Після відпочинку можна повторити курс, проте не варто захоплюватися, інакше доведеться відновлювати мікрофлору кишечника, а це дорогий і тривалий процес.

Сподіваємося, що ми відповіли на питання, як схуднути, приймаючи активоване вугілля. Фахівці радять не проводити поспіль більше трьох курсів, при появі неприємних і хворобливих відчуттів цю дієту треба одразу припинити. Препарат в таблетках безсилий проти надмірного харчування. Якщо навіть ви досягли певних результатів, то коли повернетеся до нормального для себе харчового режиму, то наберете вагу знову.

Дієтологи рекомендую застосовувати даний спосіб як додатковий засіб до основного методу зниження ваги, так як швидко схуднути з активованим вугіллям по описаним вище схемами досить складно.

Як схуднути з активованим вугіллям?
Багатьох жінок хвилює проблема надмірної ваги. У будь-які часи представниці слабкої статі шукали способи, як прибрати непотрібні кілограми і зберегти відмінне самопочуття, красу і здоров’я. Порівняно недавно в інтернеті з’явилася методика, як швидко схуднути з активованим вугіллям.

Сьогодні ми розповімо вам, як схуднути з активованим вугіллям максимально безпечно, адже і в прагненні до ідеальної фігури не можна забувати про своє здоров’я.

Принцип дії активованого вугілля

Активоване вугілля – натуральний препарат, який всмоктує отрути і токсини, які накопичилися в шлунку і кишечнику людини. У медицині вугілля використовується як антидот і сорбент. Виготовляють препарат з природних компонентів: з торфу, кам’яного і деревного вугілля, тирси, кісток тварин, використовуючи хімічний спосіб окислення. Готове речовина являє собою пористий вуглець з високими адсорбційними властивостями.

Завдяки особливій пористій структурі значно збільшується площа контакту препарату зі шкідливими речовинами.

Зрозуміло, що засіб допомагає очистити наш організм від шлаків, але багато хто не знає, як схуднути з активованим вугіллям. А схема зниження ваги проста: організм позбавляється від шкідливих речовин, поліпшуються видільні функції кишечника, запускаються природні процеси, які сприяють зниженню ваги.

Треба сказати, що активоване вугілля – це фармацевтичне засіб, який призначений для лікування кишкових розладів, інфекцій і отруєнь, алергії, а не для зниження ваги. Можна періодично чистити організм, але не варто зловживати цим засобом.

В офіційній статистиці та медицині нічого не говориться про те, як схуднути, приймаючи активоване вугілля. Однак за неофіційними даними спосіб схуднення на вугіллі дійсно працює і радує жінок своїми результатами. Але пам’ятайте, що в усьому потрібна міра, тому керуйтеся здоровим глуздом.

Теги: