24 Червня, 2014

Чай Летюча ластівка, відгуки

На прилавках аптек, де зібрані різні засоби для схуднення, з’явився новий препарат – чай ​​Летюча ластівка. Відгуки про це новому продукті знайти не так вже просто. Але дізнатися, як діє чай, можна з нашої статті – вона про те, в чому ефективність цього чаю для схуднення.

Чаї для схуднення придбали велику популярність з початку 90 років минулого століття. Але про більшість з них говорять одне: ніякому схудненню вони не сприяють. А як на рахунок чаю «Летюча ластівка», відгуки про який так цікаві нашим читачкам?

Чай Летюча ластівка

Чай Летюча ластівка – продукт китайський. Натхненні чином легкої мініатюрної дівчини, виробники назвали так цей напій, призначений для повернення стрункості і витонченості.

Склад цього чаю являє собою суміш брусничного і чайного листа, насіння касії, корінь солодки, шматочки кокоса, люфи, шкірки незрілого мандарина. За запевненням виробника, всі складові продукту натуральні, тому БАД може застосовуватися в будь-якому віці.

Обіцяє чи схуднення чай Летюча ластівка? Інструкція містить повний опис продукту, а також повідомляє, що чай має на організм очищає ефект, виводить з організму шлаки і токсини.

В інструкції ж сказано, що чай не можна вживати в період лактації, а також усім, хто страждає від проблем ШКТ – вживання напою може загострити захворювання. Оскільки склад препарату дуже екзотичний, на деякі інгредієнти у особливо чутливих натур може бути алергія, так що поставтеся до свого самопочуття з увагою.

Також строго дотримуйтеся інструкції відносно дозування – щоб ненароком не залишити про чай Летюча ластівка відгуки несхвального характеру. Яка дозування вважається оптимальною? У добу – не більш 2 пакетиків.

Спосіб приготування чаю дуже простий: як і звичайний пакетований чай, залийте пакетик китайського кошти гарячою водою. Трьох хвилин буде достатньо, щоб напій заварилася. Якщо вам хочеться його підсолодити, виробник рекомендує додавати в нього мед, але тільки не захоплюватися – все-таки ваша мета схуднути, а не з’їсти додаткові калорії у вигляді цукру або меду.

Так як очисний ефект таки трохи навантажує організм, після 10 днів застосування чаю Летюча ластівка потрібно робити 5-денну перерву. У рік вживати цей чай рекомендується не частіше 3 курсів.

Летюча ластівка для схуднення

Чи надає Летюча ластівка для схуднення проносний ефект, як і більшість інших чаїв для схуднення? На жаль, так. Чому на жаль? Бо якщо головний «жиросжигающий» ефект цього чаю – в послабленні, то по суті він нічим не відрізняється від своїх конкурентів. Так, очищає кишечник, нормалізує роботу ШКТ (якщо їм сильно не захоплюватися), трохи прискорює метаболізм – але й тільки.

Чи можна знайти в Мережі про чай Летюча ластівка відгуки лікарів? Можливо, якісь відгуки про цей напій і є, однак будь-який досвідчений і поважаючий себе лікар-дієтолог розповість будь-якому пацієнтові про те, що схуднення – це не результат прийому чаїв для схуднення, таблеток або навіть використання спеціальних поясів. Схуднення – це тривалий процес, в ході якого коригуються звички харчування, змінюється спосіб життя (з сидячого на більш активний), а все інше є лише додатковим пристосуванням.

До речі, точно таким же додатковим засобом, який допомагає швидше позбутися зайвих кілограмів, є білий вугілля для схуднення – безпечний сорбент, що нормалізує роботу ШКТ.