17 Травня, 2015

Дієта Маггі на тиждень

Меню для дієти Маггі на тиждень

Що стосується продуктів і страв, перерахованих тут, то варто відзначити один момент: якщо конкретний обсяг порції не прописаний, з’їсти можна стільки, скільки душа забажає. В іншому випадку, доведеться зважувати всі на вагах.

Сніданок для двох перших тижнів однаковий завжди, тому розписувати його на кожну добу немає сенсу. З ранку з’їдається пара відварених яєць круто. Вони доповнюються 1/2 грейпфрута або апельсина. Рецептів для дієти Маггі і на тиждень, і на місяць не існує, оскільки раціон не передбачає складних страв.

Добу перші.

 • День. Будь фрукт з перерахованих: диня, кавун, яблуко, ківі, апельсин, груша або абрикос.
 • Вечір. Будь-яке пісне м’ясо, виключаючи баранину. Його дозволено перекрутити у фарш, а після відварити або пропарити.

Добу другі.

 • День. Відварити курячу грудку, але обов’язково без шкіри.
 • Вечір. 2 зварених круто яйця, 1 цільний грейпфрут або апельсин. Салат з томатів, огірків, болгарського перцю і моркви нічим не заправляти. Додати до цього тост.

Добу треті.

 • День. 1 тост, томати, сир з низьким відсотком жирності.
 • Вечір. Як і в першу добу – відварне м’ясо.

Добу четверті.

 • День. Повторення першої доби – будь-який фрукт зі списку на вибір.
 • Вечір. Салат з томатів, огірків, болгарського перцю і моркви. Доповнити відварною нежирним м’ясом.

Добу п’ятий.

 • День. Відварити 2 яйця некруто, з’єднати з пропареними або звареними овочами. Або тандем з квасолі і кабачків, або з моркви і гороху.
 • Вечір. Цілісний грейпфрут, трохи відвареної або обсмаженої риби, салат з томатів, огірків, болгарського перцю і моркви.

Добу шості.

 • День. Те ж, що в перші і четверту добу – фрукт зі списку.
 • Вечір. Все той же салат і відварне м’ясо.

Добу сьомі.

 • День. Відварити курячу грудку без шкіри, доповнити томатами і паровими або вареними овочами: морква з горошком або кабачки з квасолею. Взяти один грейпфрут.
 • Вечір. Пропарити або відварити овочі, як на обід.

Продовження дієти Маггі

Якщо розтягнути дієту Маггі на 4 тижні, то меню доведеться видозмінювати. Друга семиднівка схожа на першу, включає в себе ті ж самі продукти, але додані огірки, створюються фруктові салати. Третя вже має серйозні відмінності, які полягають у тому, що тут не існує чітких прийомів їжі.

У понеділок вживаються фрукти в довільній кількості, але заборонені банани і фініки, а також виноград, інжир і манго. У вівторок можна їсти відварені або парові овочі, виключаючи картоплю. У середу – і фрукти, і овочі. Списки неприпустимих продуктів залишаються ті ж. У четвер в раціоні присутній відварна риба, овочі і зелений салат. У п’ятницю – пісне м’ясо, включаючи куряче, овочі, за винятком картоплі. Субота і неділя – дні фруктові.

В останні сім днів раціон стає різноманітнішим, але і тут ніяких рецептів для дієти Маггі на тиждень немає: всі страви занадто прості, щоб мати інструкції з приготування. Досить просто розподілити зазначені продукти протягом дня.

Понеділок. 1 грейпфрут, 2-3 помідори, 4 огірки, 1 тост, 1 банка консервованого тунця (без масла), 200 г відвареного курячого або іншого нежирного м’яса без шкіри.

Вівторок. 200 г відвареного м’яса, 3 помідори, 4 огірки, 1 тост, 1 яблуко або груша. Трохи дині, або 1 грейпфрут.

Середа. 200 г сиру з низьким відсотком жирності, 1 ст. л. сиру, будь відварені овочі за винятком картоплі, грейпфрут, 1 тост, 2 помідори і огірки.

Четвер. 1/2 вареної курки без шкірки, 3 помідори, огірок і грейпфрут, 1 тост.

П’ятниця. 1 грейпфрут, 2 яйця круто, 3 помідори. Салат з огірків, помідорів, моркви та болгарського перцю без заправки.

Субота. Відварені курячі грудки – 2 шт., 100 г сиру низької жирності і стакан кислого, 2-3 огірка, тост і 2 помідори.

Неділя. 1 тост, грейпфрут і варені овочі, банку консервованого тунця, 2-3 огірка, 2 ст.л. сиру і 2 помідори.

Свою назву дієта Маггі отримала аж ніяк не через необхідність вживати ті самі бульйонні кубики: з ними вона взагалі нічого спільного не має. Методика носить ім’я своєї авторки, невірно сказане російською мовою – Меггі (Maggi). Інакше її називають яєчної дієтою, і вона абсолютно точно сподобається тим, хто нерівно дихає до даного продукту.

На багатьох порталах і форумах миготять привабливі обіцянки про вражаюче кількості скидаються кілограмів, а головне – практично повній відсутності будь-яких перешкод до їх здійснення, якщо не вважати алергічні реакції на компоненти меню. Тобто, на перший погляд дієта Маггі на тиждень і навіть місяць – та сама ефективна і безпечна система, яку шукає кожна жінка. Чи так це насправді?

Головні правила дієти Маггі на тиждень

Перше і основне, що обов’язково варто запам’ятати, це необхідність неухильно слідувати створеному меню для дієти Маггі на тиждень. Будь-яке відхилення, порушення, пропуск одного з прийомів їжі, ведуть до того, що починати доведеться все з самого початку. Нічого змінювати не можна. Працювати система буде тільки за наявності всіх зазначених компонентів, застосованих в певному порядку.

Водний режим дотримується тут, як і скрізь, але необхідний обсяг споживаної рідини коливається від 2 до 3 л, а не в рамках 1,5-2 л, до чого багато хто звик. Крім чистої води дозволено пити чай і каву, але вони не повинні мати ніяких добавок.

Овочі дозволено відварювати, перетворюючи їх навіть в суп, але м’ясний бульйон в якості основи тут неприпустимий. Навіть якщо це легкий курячий, він не має права на існування в раціоні. Зате сіль і приправи дозволяются в будь-яких кількостях.

Бажано додавати в свій розклад фізичну активність. Нехай це буде не повноцінне тренування в залі, а проста піша прогулянка, що затяглася години на 1,5-2. Тим більше що раціон дозволяє не валиться з ніг від голоду. Потрібно розминати м’язи, насичувати організм киснем, здійснювати хоч трохи руху.

Насправді, розрахована дієта Маггі на 4 тижні, але тим, кому складно витримати такий термін, можна дотримуватися її і протягом семи або чотирнадцяти днів. При правильному завершенні даного курсу фігура не піде назад вшир.