4 Березня, 2015

Рідка дієта і «щільні» результати без героїчних зусиль

Підготовчий етап перед рідкої дієтою на тиждень

Неважливо, вибираєте ви тижневий період схуднення або більш тривалий термін, необхідно спочатку провести триденну підготовку. Інакше навантаження на організм буде надмірною, і можливі серйозні ускладнення. Єдиною гарантією від зривів або хворобливих явищ буде лікарська консультація.

Щоб полегшити входження в незвичний раціон і зробити результати рідкої дієти більш явними, для початку перейдемо з вживання чаю вранці на кип’ячену воду. На сніданок – рідка кашка, овочі на пару або картопляне пюре. Ланч (другий сніданок) всі три дні складуть молочні напої. Обіднє меню буде складатися з овочевого супчика, відвареного м’яса, тертої морквини (загальний об’єм їжі за цей прийом – не більше 400 г). На полуденок на вибір: кефір, яблуко або горішки кеш’ю (10 штук). Вечеря овочевий: картопляне пюре та інші овочі в тушкованому вигляді. Стакан кефіру перед сном завершує раціон кожного з трьох вступних днів.

Основний період: меню на день

У відгуках про рідкої дієті часто звучить: головна її проблема в «типовому наборі» страв, меню на кожен день рекомендується одне і те ж. Тиждень витримати ще можна, довше – проблематично.

Ще одна особливість: їжа приймається з інтервалом рівно на годину, починаючи з 8.00 до 21.00. обсяг кожної трапези: 200-250 грамів рідкого продукту. У 10, 13, 16, 17, 20 годин – тільки склянку окропу. О 12.00 п’ємо молоко, о 21.00 – кефір. Час овочевого бульйону – 9:00 ранку і 7 вечора. Фруктові соки, компоти, ягідні відвари випиваємо в 11, 14, 18 годин.

А починати день рекомендовано з вівсяного відвару (о 8.00), для чого півсклянки вівсянки відварити в 0,5 літра води. «Обід» припадає на 15 годин, для нього готуємо м’ясний бульйон: 200 г м’яса без жиру відварюємо з мінімальною кількістю солі.

Мінуси результатів рідкої дієти і вихід з неї

Результати рідкої дієтиВтрата кілограмів забезпечена, та й голодувати не доводиться, але проходить це безслідно для організму? Головне: не переварювати овочі, м’ясо, фрукти при приготуванні рекомендованих страв. Інакше руйнуються багато вітаміни і мікроелементи, що вкрай негативно позначиться на здоров’ї, адже органи і тканини і без того відчувають дефіцит поживних речовин.

Чисто рідка їжа не вимагає багато калорій на її переробку, це теж можна віднести до недоліків, як і те, що шлунково-кишковий тракт «простоює», нестача навантажень йому настільки ж шкідливий, як і їх надлишок.

Щоб мінімізувати можливі наслідки і полегшити перехід до звичайної схеми харчування, потрібно повторити три «перехідних» дня, тобто скористатися приблизно тим же меню, що використовували при плавному вході в дієту.

Рідка дієтаБезліч дієт базується на певних продуктах харчування. Є категорія методик, де ці «исходники» вживаються в особливому стані: рідкому. Це відвари, бульйони, соки, настої, чаї, молочна лінія і ряд інших джерел енергії в цьому «агрегатному стані». Перевага методу в його доступності та високої результативності, але є і деякі проблематичні складові. Про тих і інших «полюсах» цього виду дієти зараз і поговоримо.

Худнемо без фанатизму: види дієт на основі рідин

Перш ніж розглянути особливості власне рідкої дієти, варто відзначити: в широкому сенсі слова до категорії рідких можна віднести і кефірну методику схуднення, і водне голодування по Полю Брегу, і дієти на основі соків. Всі ці системи не випадково відносять до числа найефективніших: згідно відгукам про рідких дієтах, вони дають максимальний результат по зниженню ваги.

Причому, особливо героїчних зусиль для цього докладати не доведеться. Описаний нижче алгоритм схуднення по рідкій дієті на тиждень гарантує втрату 5-7 кг. При більш поширеному двотижневому курсі результат, відповідно, буде вдвічі більше. Крім цих реальних позитивних змін, помітних зовні, даний метод дозволяє також очистити шлунково-кишковий тракт від токсичних речовин.

Теги: