17 Травня, 2015

Бодіфлекс для схуднення – ефективно, легко і швидко!

Комплекс вправ для схуднення бодіфлекс

В основний комплекс вправ для схуднення бодіфлекс входить 15 вправ. Але для того, щоб їх виконувати спочатку слід освоїти техніку діафрагмального дихання. Для цього вам потрібно буде приблизно 3-4 тижні щоденних тренувань. Оскільки для схуднення, поряд з правильним диханням, вам буде потрібно виконувати додаткове навантаження. Сам комплекс вправ починайте з 5-хвилинних занять, але поступово збільшуйте тривалість до 15-20 хвилин. У сьогоднішньому матеріалі ми наведемо лише частина з них. На цих вправах побудований бодіфлекс для схуднення від Марини Корпан. Однак свою систему вона трохи вдосконалила і додала елементи йоги.

Отже, перша вправа дихальної гімнастики для схуднення бодіфлекс і зміцнення м’язів рук – «Алмаз». Для його виконання потрібно встати рівно, ноги поставити на ширині плечей, а руки схрестити в замок перед собою так, щоб вони були паралельні підлозі. Далі робимо глибокий видих через рот, потім глибокий вдих через ніс, знову видих, після чого втягуємо живіт під ребра, затримуємо дихання на 8-10 секунд і одночасно чинимо тиск на долоні. Така вправа повторюється 3 рази.

Друга навантаження спрямована на бічну розтяжку. У комплексі вправ бодіфлекс для схуднення від Марини Корпан вона виглядає наступним чином: спочатку робиться правильне дихання – видих-вдих-видих, потім втягування живота і затримка дихання. Далі слід ліву ногу завести назад за праву, а руки підняти вгору і потягнутися в праву сторону. У такому положенні потрібно затриматися на 8-10 секунд, а саму навантаження повторити 3 рази, після чого зробити те ж саме і для другої сторони.

Наступна вправа призначено для тренування черевного преса, як верхніх, так і нижніх м’язів. Таке навантаження комплексу бодіфлекс для схуднення, за відгуками багатьох займаються, дозволяє не тільки прибрати зайві сантиметри в області живота, але і поліпшити роботу травного тракту, серця і процесу дихання. Для його виконання вам потрібно лягти на спину, ноги зігнути в колінах так, щоб ступні щільно стояли на поверхні. Далі слід виконати правильне дихання, після чого потягнутися прямими руками вгору, відриваючи при цьому від підлоги плечі. У такому положенні потрібно затриматися на 8-10 секунд і повернутися у вихідне положення. Вправа повторюється 3 рази.

І остання вправа, яке ми розглянемо з комплексу бодіфлекс для схуднення, опрацьовує м’язи стегон і прибирає зайві жирові накопичення вище колін. Воно називається «Сейко». Для його виконання слід встати на коліна, а прямими руками впертися в підлогу. Спочатку слід виконати правильне дихання, потім втягнути живіт і відвести праву ногу в бік так, щоб вона виявилася паралельної підлозі. У такому положенні затриматися на 8-10 секунд, не здійснюючи при цьому дихання. Потім повернутися у вихідну позицію, зробити видих і повторити ще 3 рази. Аналогічні дії виконати і для другої ноги.

Система вправ для схуднення бодіфлекс визнана однією з найбільш ефективних і швидких методик усунення надмірної ваги. Її автором вважається мешканка Америки Гріг Чайлдерс, яка після народження трьох дітей змогла повернути свої колишні форми. Ці вправи є поєднанням дихальної гімнастики і певних видів навантаження. Під час аеробного дихання, до речі, на ньому і заснований бодіфлекс, наш організм насичується киснем, який сприяє розщепленню жирових відкладень, а певні пози тренують і зміцнюють м’язи нашого тіла. При цьому подібні заняття надають аеробний ефект в кілька разів більше, ніж інтенсивні заняття спортом або силовими вправами.

Трохи про бодіфлекс

Гімнастичні вправи бодіфлекс для схуднення можна розділити на 3 групи: ізометричні, ізотонічні і розтягують. Перші включають в роботу тільки одну групу м’язів, другі – кілька, а треті сприяють розвитку еластичності м’язів. Обов’язковою умовою під час занять є саме правильне аеробне дихання, тобто система глибоких вдихів і видихів. Вони називаються діафрагмовим диханням, коли вдихи робляться через ніс, а видихи – через рот. І вже після першого заняття, людина зможе відчути прилив сил і енергії, а також хороше самопочуття і піднесений настрій.

Дихальна гімнастика для схуднення бодіфлекс має кілька переваг:

 • по-перше, заняття не віднімають багато часу, щодня приділяючи всього лише 15-20 хвилин, ви зможете повноцінно виконати весь курс вправ;
 • по-друге, відгуки свідчать, що за 5-7 занять ви зможете позбутися від 5 до 15 см в об’ємі талії;
 • по-третє, гімнастика бодіфлекс – це єдина система вправ, яка тренує не тільки тіло, але й м’язи шиї та обличчя;
 • по-четверте, вправи можна виконувати в будь-якому віці і в будь-яких умовах.

Як свідчать відгуки про бодіфлекс для схуднення, регулярно виконуючи подібні навантаження, ви зможете:

 • усунути надлишкову вагу, зменшити обсяги проблемних зон вашого тіла, зменшити прояви целюліту;
 • знизити нервове напруження і знайти спокійний і життєрадісний стан;
 • поліпшити стан шкіри;
 • провести загальне омолодження та оздоровлення організму;
 • збільшити гнучкість і придбати граціозність;
 • поліпшити роботу кровоносної системи;
 • прискорити метаболічні процеси.