18 Листопада, 2015

Які бувають види гімнастики для схуднення?

Китайська гімнастика для зниження ваги

Про китайської гімнастики для схуднення відгукуються дуже позитивно навіть ті, кому ліньки займатися будь-якими фізичними вправами. У чому ж її секрет? Все дуже просто, і в той же час дієво – китайська гімнастика складається зі спеціальних дихальних вправ. А ефект зниження ваги відбувається за рахунок нормалізації обміну речовин і газообміну в крові і тканинах людини. Дихальна гімнастика заснована на трьох вправах: «Хвиля», «Лотос», «Жаба». Щоденне виконання китайської гімнастики для схуднення сприяє прискоренню обміну речовин, поліпшенню кровообігу, притуплення почуття голоду. Давайте ж розберемо їх:

  • «Хвиля». Так як це вправа допомагає притуплення почуття голоду, то рекомендується його виконувати безпосередньо перед прийомом їжі або замість нього. Необхідно виконувати «Хвилю» лежачи на спині. Ноги зігніть в колінах, праву долоню покладіть на живіт, а ліву на груди. Зробіть глибокий вдих, одночасно піднімаючи груди і втягуючи живіт. Затримайтеся в такій позі кілька секунд і неспішно видихайте, одночасно надуваючи живіт і втягуючи грудну клітку. Не змінюючи звичний ритм дихання, необхідно виконати 40 «хвиль». Якщо в процесі виконання вправи у вас закрутилася голова, то треба перервати заняття, поки не відновиться нормальне самопочуття.
  • «Жаба». Судячи з відгуків про гімнастику для схуднення з допомогою дихальних вправ, ця поза улюблена багатьма, так як сприяє не тільки зниженню ваги, але і заспокоєнню нервової системи. Щоб виконати «Жабу», сядьте на невисокий стільчик, ноги розставте на ширині плечей, лікті обіпріть на коліна. Жінки повинні кисть лівої руки стиснути в кулак, і правою рукою обхопити його. Чоловіки ж, навпаки, стискають в кулак праву руку, і охоплюють його лівою. Опустіть голову на руки, закрийте очі, і постарайтеся максимально розслабитися. Протягом 15 хвилин, спокійно дихаєте, причому на вдиху піднімайте груди і «наповнюйте повітрям» живіт, а на видиху груди опускайте і живіт втягуйте. Рекомендується повторювати «Жабу» тричі на день.
  • «Лотос». Ця вправа нормалізує обмін речовин в організмі і допомагає прийти в тонус, зняти втому. Для виконання цього елемента китайської гімнастики сядьте на маленький стільчик або на підлогу в позу «сидячого Будди», закрийте очі, спину тримайте прямо. Руки складіть одну в іншу на рівні живота. Причому жінкам треба вкласти ліву кисть в праву, а чоловікам навпаки. «Лотос» виконується в три етапи: 5 хвилин рівне і глибоке дихання з тривалим вдихом, 5 хвилин легке, беззвучне подих, 10 хвилин звичайного дихання.

Підійде така гімнастика для схуднення для початківців і для професійних спортсменів.

Гімнастика для схуднення живота

Як можна зрозуміти з назви, гімнастика для схуднення живота спрямована на зменшення обсягу і додання рельєфності тільки однієї певної частини тіла. Виконувати вправи необхідно щодня, для отримання видимого результату вже через 2-3 місяці досить проводити 2-3 підходи по 15-20 повторень кожен.

Скручування. Ляжте на спину, ноги зігніть, ступні поставте на підлогу, руки за головою. На вдиху підніміть тулуб, намагаючись правим ліктем дотягнутися до колін, на видиху займіть вихідне положення. Потім повторіть підйом, намагаючись лівим ліктем доторкнутися колін.

Піднімання ніг. Ляжте на спину, руки вздовж тулуба. Повільно піднімайте і опускайте рівні ноги, намагаючись не торкатися підлоги п’ятами.

Наведені вище вправи можна включити в ранкову гімнастику для схуднення.

Гімнастика для схуднення – комплекс фізичних вправ, спрямованих на зниження ваги і зміцнення м’язів. На сьогоднішній день існує дуже багато різновидів таких комплексів. Одні спрямовані виключно на додання стрункості окремих частин тіла, наприклад, гімнастика для схуднення живота. Інші ж навпаки впливають на роботу всього організму в цілому, наприклад, китайська гімнастика для схуднення. У цій статті ми розглянемо декілька найпопулярніших комплексів вправ реально допомагають знизити вагу і зрадити тілу підтягнутий і привабливий вигляд.

Ранкова гімнастика для схуднення

Цей вид гімнастики допоможе з самого ранку розбудити організм і налаштувати обмін речовин на «правильний лад». Щоденне виконання комплексу вправ не тільки позбавляє від зайвих кілограмів, але і посприяє нормалізації кровообігу, зміцненню судин і м’язів. Навіть для початківців гімнастика для схуднення, виконувана вранці, не буде в тягар, тому що вправи досить прості. Зараз ми їх і розглянемо:

  • Будь спортивне тренування починається з розминки. Для цього ідеально підійде ходьба на місці. Протягом 2-3 хвилин крокуйте, високо піднімаючи коліна. Причому не забувайте правильно дихати: 4 кроки – вдих, 4 кроки – видих.
  • Встаньте рівно, руки на талії, спина прямо. Зробіть випад правою ногою, настільки далеко, наскільки зможете, поверніться у вихідне положення, потім випад лівою ногою. Зробіть по 10 випадів кожною ногою.
  • Встаньте рівно, руки витягніть прямо на рівні грудей, не відриваючи ноги від підлоги, присядьте максимально низько, потім поверніться у вихідне положення. Повторіть 10 присідань.
  • Наступна вправа ранкової гімнастики для схуднення допоможе не тільки позбутися від жирового прошарку в області живота, але і зробить його плоским і накачаним. Встаньте рівно, ноги на ширині плечей, втягуючи і випинаючи живіт, робіть кругові рухи тазом, 8 разів за годинниковою стрілкою і 8 разів проти.
  • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки вздовж тулуба. Підніміть таз від підлоги максимально вгору, затримайтеся в такому положенні на декілька секунд, і опустіть його вниз. Повторіть цю вправу 10 разів.