6 Лютого, 2015

Дієта на салатах

Чим заправляти салати при дієті?

Прихильників даної системи харчування часто цікавить питання, чим заправляти салати при дієті. Відповідь на нього дуже проста. Для заправки основного страви краще всього використовувати невелику кількість оливкової олії з лимонним соком.

Оскільки навіть самі низькокалорійні сорти майонезів не будуть правильно засвоюватися організмом. Доповнити суміш можна куркумою, сушеним імбиром або асафетидой. Замість лимонного соку також допускається використовувати і лайм.

Салати при дієті можна заправляти і олією льону, гарбузовим, кунжутним і ріпаковою його видом. А для любителів майонезів рекомендується додавати в блюдо невелику кількість сухого порошку гірчиці.

Крім того, для додання смаку в салатах можна використовувати різну зелень, наприклад, петрушку, кріп або базилік. У поєднанні з кунжутним насінням і лаймовим соком вони відмінно підійдуть для будь-яких рецептів.

Кілька рецептів салатів для дієти

Рецепти салатів для дієтиНайкращим вважається для дієти салат «Щітка». Його основні інгредієнти не тільки поповнюють запаси вітамінів і мікроелементів в організмі, але і значно очищають організм від шкідливих накопичень токсинів і жирових відкладень.

Існує кілька рецептів для його приготування. Перший з них включає класичний склад основних овочів. І для цього вам буде потрібно 400 г буряка, моркви і зелених яблук.

Під час дотримання дієти салат «Щітка» повинен вживатися в натертому вигляді. Іншими словами, всі овочі перед подачею потрібно подрібнити на тертці, а заправити двома ложками лимонного соку і однією столовою ложкою оливкової олії.

Також існують і такі рецепти даного салату, в яких передбачається додавання кореня селери, капусти, свіжих огірків і зелені. У цих випадках не рекомендується використовувати моркву, а ось заправку залишити такий же.

Для дієти салат «Щітка» можна готувати і на основі фруктів. Для цього вам буде потрібно один грейпфрут, 100 г зерен гранату, 100 г чорносливу та кураги. Із зерен вичавлюють сік, і його заливають половиною сухофрукти.

Потім чистять і розбирають руками грейпфрут, дрібно нарізають чорнослив і курагу, після чого змішують з рештою гранатовим соком. Також можна додати одну столову ложку висівок, ківі, яблуко і апельсин.

Цікавим рецептом салату для дієти виступає наступний: 1 болгарський перець, 2 свіжих огірка, червоні або жовті томати, відварна куряча грудка, бринза і чорний мелений перець.

Всі інгредієнти дрібно нарізати і заправляють оливковою олією з кунжутом і лимонним соком. Можна додати зелень петрушки або кропу.

Наступний рецепт салату для дієти також відноситься до простого і легкого виду. Для його приготування буде потрібно морква, свіжа капуста, ріпчаста цибуля, варене яйце і яблуко. Всі овочі дрібно нарізати, а яблуко подрібнюється на тертці. Після чого змішуються і заправляють лимонним соком з оливковою олією.

Дієта на салатахДієта на салатах може застосовуватися в тих випадках, коли овочеве блюдо виступає доповненням до білкової їжі. У такому поєднанні вона стане досить ефективною. І під час її дотримання ви не будете відчувати почуття голоду.

Якщо салатна система живлення застосовується як самостійна методика для зниження ваги, тоді вона не тільки допомагає привести ваше тіло в тонус, але й може істотно підвищити рівень містяться в організмі вітамінів.

Суть дієти

Щоб дієта на салатах принесла ефективне схуднення, необхідно правильно розуміти її суть. Ця система живлення вважається швидкої дієтою, і, як правило, її не рекомендується дотримуватися тривалий період часу.

Як і будь-яка інша дієта, салатна або овочева передбачає зниження ваги людини, сприяє загальному оздоровленню організму, а також нормалізує основні функції шлунково-кишкового тракту. При цьому схуднення відбувається за рахунок зменшення кількості вживаних калорій.

За відгуками дієта на салатах допомагає провести чистку організму. А швидке насичення відбувається за рахунок вживання сирих овочів, які багаті харчовими волокнами і клітковиною. І, включаючи в раціон такі продукти харчування, ви зможете нормалізувати мікрофлору шлунково-кишкового тракту.

В основному блюді салатною дієти міститься значна кількість пектинової кислоти, антиоксидантів і мікроелементів. Вони надають сприятливий вплив на організм і допомагають виводити шлаки і токсини, а також знижувати рівень холестерину в крові.

Крім того, дієтологи в своїх відгуках про дієту на салатах, вказують, що овочеве блюдо сприяє зменшенню рівня цукру в організмі та інших жирових відкладень. При цьому важливо розуміти, що салати повинні виступати основним, але не єдиним блюдом.

Пов’язано це з тим, що виключення з раціону м’ясних, злакових зернових продуктів може суттєвим чином відбитися на вашому стані. Наприклад, неправильна салатна дієта призведе до порушень шлунково-кишкового тракту, авітамінозу і голоду.

І ті ж дієтологи в своїх відгуках про дієту на салатах, кажуть, що зазначені вище наслідки у свою чергу спровокують різноманітні психічні розлади, а саме – стреси, загальну втому, поганий сон, дратівливість. Крім того, при неправильному харчуванні під час дієти можуть сформуватися порушення роботи шлунка, наприклад, виразки та гастрити.

Тому в основному блюді з інгредієнтів обов’язково повинні бути присутніми овочі у великій кількості, яйця, а також твердий сир з низьким відсотком жирності. Рекомендується використовувати нежирне м’ясо і рибу.

Подібне приготування салатів для дієти дозволяє ідеально збалансувати щоденний раціон. Оскільки м’ясо – це основне джерело білка, а клітковина тільки допомагає йому краще засвоюватися. Також важливо пам’ятати, що кожну трапезу обов’язково слід доповнювати вживанням зернового хліба і бульйону на овочах.

Дотримуватися даної системи харчування потрібно не більше семи днів. Але при збалансованому поєднанні продуктів її тривалість може становити і два тижні.

Теги: