20 Травня, 2015

Чи варто приймати Флуоксетин для схуднення?

Як приймати Флуоксетин для схуднення?

Так як препарат чинить серйозний вплив на психіку і нервову систему, впливає на дію інших лікарських засобів, то, як приймати Флуоксетин для схуднення, повинен сказати лікар, а не сусідка або подружка. Але, на жаль, багато жінок самовільно приймають рішення про прийом ліків, начитавшись в Інтернеті позитивних відгуків про Флуоксетине для схуднення або за рекомендацією кого-небудь зі знайомих. Тому далі ми наведемо докладний опис способу застосування даного медикаментозного препарату.

Оскільки Флуоксетин має аналоги з тією ж діючою речовиною, то дозування вказана в міліграмах. Прийом лікарського засобу починається з мінімальної дози 20 мг на добу. Рекомендується розподілити добову дозу навпіл і приймати вранці і ввечері. Якщо не виявилися побічні дії, то через тиждень дозу збільшити ще на 20 мг. 40 мг на добу достатньо для того, щоб почався процес зниження ваги. При прийнятті рішення ще збільшити добову дозу, наприклад, тому що вам здається, що ви недостатньо швидко худнете, врахуйте, що максимально дозволену кількість цього медикаментозного засобу дорівнює 80 мг на добу. Перевищення цього показника може привести до передозування, що небезпечно для здоров’я і життя. Симптомами передозування є: диспепсія (порушення травлення), психічне і рухове збудження, судоми.

Слідуючи інструкції, Флуоксетин для схуднення необхідно припиняти пити поступово, щоб не виник синдром відміни. Для цього кожну тиждень зменшити добову дозу лікарського засобу на 20 мг. Якщо після зниження дози ви відчуєте, що у вас злегка паморочиться голова, то не переживайте, це нормально. Але якщо з’являється безсоння, головний біль, нудота, підвищена дратівливість, то це означає, що зменшувати добову дозу треба більш плавно.

Не рекомендується приймати Флуоксетин для схуднення в літньому віці. Але якщо жінка, незважаючи на застереження, все ж хоче знизити свою вагу за допомогою цього ліки, то їй необхідно зменшити рекомендовану добову дозу в два рази. Це означає, що починати прийом їй необхідно з 10 мг, а максимальна дозволена кількість препарату на добу не повинна перевищувати 20 мг.

У більшості випадків курс прийому Флуоксетину триває від 4 до 5 тижнів. Потім обов’язково необхідно зробити перерву на 2-3 місяці. Якщо жінка вважає, що вона мало схудла, то після перерви курс можна повторити.

Які протипоказання і побічні дії у Флуоксетину?

Перед тим як починати приймати Флуоксетин для схуднення, інструкцію прочитайте обов’язково. Так як цей препарат має безліч побічних дій, які можуть негативно вплинути на здоров’я, та протипоказання, які можуть становити небезпеку для життя. Перерахуємо можливі побічні ефекти:

 • порушення функціонування печінки;
 • підвищене потовиділення;
 • безсоння;
 • зниження статевого потягу;
 • запаморочення;
 • нудота;
 • головний біль;
 • астенія;
 • сухість у роті;
 • алергічна реакція.

Заборонено приймати Флуоксетин в наступних випадках:

 • годування грудьми або вагітність;
 • печінкова або ниркова недостатність;
 • цукровий діабет;
 • маніакальний стан;
 • схильність до суїциду.

Флуоксетин – антидепресантну лікарський засіб, який призначається хворим з депресивними станами різного ступеня тяжкості, при комплексній терапії алкоголізму, нав’язливих станів і розладів апетиту, таких як анорексія і булімія. Одним з побічних дій даного препарату є зниження апетиту і маси тіла. У зв’язку з цим багато жінок, пристрасно бажають позбутися від зайвих кілограмів, вживають Флуоксетин для схуднення. Але наскільки це засіб ефективно і безпечно? Відповідь на це питання ми і розглянемо в даній статті.

Чому Флуоксетин для схуднення настільки популярний?

Якщо почитати в Інтернеті численні відгуки про Флуоксетине для схуднення, то може скластися враження, що це якесь чарівне засіб, одним махом вирішальне проблеми з поганим настроєм і зайвою вагою. При цьому багато жінок ігнорують той факт, що це медикаментозний препарат, що впливає на центральну нервову систему, і приймати його без дозволу лікаря не можна. Чому ж, незважаючи ні на що так активно використовується Флуоксетин для схуднення? Щоб відповісти на це питання, давайте розглянемо, який вплив це лікарський засіб, який чинить на організм.

Зниження апетиту. У переліку побічних дій Флуоксетину значиться зменшення апетиту. При тривалому прийомі цього препарату людина поступово починає рідше і менше їсти. В результаті тіло не отримує достатню кількість калорій, необхідних для підтримання його нормального функціонування. Для компенсації відсутньої енергії організм починає спалювати свій підшкірний жир. Відповідно це призводить до поступового зниження ваги.

Стимуляція нервової системи. Основне правило схуднення говорить – їсти треба менше, а більше рухатися. Згідно інструкції, Флуоксетин для схуднення впливає на емоційний і психічний стан. Завдяки їй у людини покращується настрій, відчувається прилив сил, і він починає займатися будь-якою активною діяльністю. Це призводить до того, що худне витрачає велику кількість калорій і, природно, позбавляється від зайвих кілограмів.

Антидепресивний ефект. Багато людей, перебуваючи у пригніченому емоційному стані, починають «запивати» алкоголем або «заїдати» калорійною їжею свої проблеми і невдачі. В депресивному стані, людина веде малорухливий спосіб життя, що також сприяє збільшенню ваги. Так як Флуоксетин є антидепрессантным препаратом, то він допомагає запобігти або зупинити перераховані вище стану, і, відповідно, попереджає викликаний ними набір ваги.