Кращі варіанти для схуднення: кефірна дієта на тиждень, 9 днів і експрес-версія

Кефірна дієта на тиждень від Лариси Доліної і не тільки

Семиденний курс – один з найпоширеніших. Кожен день крім власне кефіру використовуємо один додатковий продукт. У перший день, припустимо, 1,5 л кефіру плюс 1 кг фруктів, у другій «сверхпродуктом» буде печена картопля (4 шт.), ще 3 дні поповнюються вареним м’ясом, яблуками, овочами. Третій і сьомий дні – розвантажувальні, вживаємо тільки кефір і мінералку без газу.

Досить поширений метод кефірної дієти на тиждень в сукупності з гречкою. Обидва продукти сприятливо впливають на перистальтику кишечника, покращуючи його моторику. А в дуеті вони досягають ідеального ефекту. До того ж, гречана «начинка» допомагає домогтися почуття насичення і не провокує проблем, пов’язаних з надлишком кислого середовища напою. Стакан гречаної крупи потрібно з вечора залити окропом і дати настоятися протягом ночі. Це і буде запас на наступний день, а кефіру в такій комбінації знадобиться один літр. При дотриманні всіх рекомендацій можна позбутися 5 кг зайвої ваги за цей тиждень.

Лариса Долина використовує свій варіант кефірної дієти для схуднення. Знаючі люди запевняють, що вона розроблена відомим дієтологом:

  • Понеділок: 0,5 літра нежирного кефіру плюс 3 печені картоплини (розтягуємо на весь день);
  • Вівторок: та ж норма кефіру і півкілограма сиру;
  • Середа: кефір колишньої дозуванні плюс 0,5 кг фруктів (будь-яких);
  • Четвер: кефір і відварне нежирне м’ясо (450 грамів);
  • П’ятниця: кефір та фрукти, як і в 3-й день;
  • Субота: тільки вода без газу.
  • Неділя: знову повторюємо меню третього дня.

Непросто, але якщо є стимул і рішучість, то дуже потужно, максимальний підсумок: 10 кг.

Смугаста, фруктова і інші варіанти

Інші схожі методики: кефірно-овочева, кефірно-сирна, кефірно-лимонна, кефірно-огіркова, кефірно-фруктова і т. д. – тривають від 5 днів до півтора місяців. Для прикладу ознайомимося з так званої смугастої дієтою, її тривалість від 4 до 6 тижнів. Це щадний варіант розставання з надлишками ваги.

Суть смугастої кефірної дієти для схуднення проста: один день харчуватися тільки кефіром, наступний буде поверненням до звичного меню, третій день – знову кефірний, четвертий – традиційні страви. Витримувати такий режим набагато простіше, ніж більш категоричний, а кілограми, нехай і повільніше, але йдуть, не завдаючи особливих занепокоєнь. Зрозуміло, в дні звичайного раціону не варто зловживати калоріями, інакше користі від дієти не буде.

Кефірна дієта на 9 днів: підключаємо яблука

Очисна дія кефіру можна посилити яблуками. Ця «гримуча суміш» працює безвідмовно, проблема тільки в тому, щоб витримати цей жорстокий «пост», який ви самі собі призначаєте.

Починаємо кефірну дієту на 9 днів з основного продукту: 3 дні треба витримати: нічого, крім кефіру! Та й той краще вибрати знежирений. Дозування – 1,5 літра в день. Наступна триденка буде чисто яблучної, 1,5 кг фруктів розтягуємо на добу. Завершальні три дні знову кефірні. Виходить у небагатьох, зате ці переможці гордо діляться з аутсайдерами неймовірними цифрами: від 5 до 10 кг втрачається за курс!

Кефірна дієта 3 3 3

Кефірна дієта 3 3 3Цифра 9, мабуть, має якийсь містичний сенс в дієтології, подібних методик дуже багато. Втім, справа ще й у оптимальності періоду: не дуже довго, але достатньо для отримання стабільного результату. Ось і кефірна дієта 3 3 3 теж зводиться до даного терміну.

Тільки у кожен з міні-періодів в три дні дозволено харчуватися якимось одним продуктом, бажано, не надто багатим вуглеводами. Наприклад, 3 дні п’ємо кефір, наступні 3 дні – тільки м’ясо без жиру і солі, завершальний етап – овочевий. Овочів і м’яса з’їдаємо приблизно по півкілограма на день. В ці дні (м’ясної та овочевої) теж звертаємося до кефіру, тільки він потрібен в невеликих дозах.

Перелік використовуваних продуктів можна варіювати, але принцип залишається незмінним.

Кефірна дієта для схудненняІснує кілька десятків варіацій кефірних дієт. Розрізняються вони за тривалості курсу, строгості, можливості поєднання моно-продукту з іншими складовими меню. Об’єднує їх висока ефективність. У чому секрет такої «працездатності» кефіру, спробуємо розібратися.

Триденний експрес-курс

Цей напій широко використовують для розвантажувальних днів, але все ж набагато дієвіше триденний курс «кефиротерапии». Результативність її криється в тип раціону: це монодієта, тобто харчуватися всі троє діб доведеться виключно кефіром. Півтора літра – денна норма кефірної дієти для схуднення, їх треба розділити на 5-6 прийомів, це приблизно по склянці з інтервалом в 2-3 години. Ніяких добавок, солодощів, цукру, тільки цей кисломолочний продукт. Результат: 2-4 кг йдуть, чого цілком достатньо, якщо потрібно «підтягнутися» перед якоюсь знаковою подією.

Категорично не рекомендується людям, страждаючим захворюваннями ШЛУНКОВО-кишкового тракту з підвищеною кислотністю шлунка, індивідуальною непереносимістю молока.

Теги: