22 Квітня, 2015

Вправи для тонкої талії

Поради щодо збільшення ефективності вправ для тонкої талії

Вправи для тонкої талії за тижденьПерш ніж приступити до коректування своєї фігури, необхідно зрозуміти, якої групи м’язів потрібно приділити особливу увагу, тобто в якій зоні жирових відкладень найбільше. Прагнучи зробити талію тонше, відпрацюйте в першу чергу вправи на найбільш проблемних зонах, зміцните м’язи спини, підтягніть живіт. Зробити це можна за допомогою занять фітнесом, танцями або аеробікою.

Щоб збільшити ефективність вправ для тонкої талії за тиждень до них постарайтеся збалансувати і розпланувати свій раціон, виключіть всі «шкідливі» для фігури продукти, збільште щоденну фізичну активність за допомогою піших прогулянок або бігу. Качати прес тренери в даному випадку не рекомендують, оскільки так ви збільшите обсяг черевних м’язів, і талія тонше не стане.

Для найкращого результату всі вправи для тонкої талії найкраще виконувати щодня не менше місяця, після чого, коли організм звикне до постійних навантажень, можна перейти на тренування через день. Обов’язково перед вправами зробіть розминку для того, щоб розробити суглоби і розігріти м’язи. Це може бути легкий біг або ходьба на місці під ритмічну музику.

Не забувайте про те, що тонка талія залежить не тільки від регулярних вправ, крім правильного харчування ви повинні дотримуватися певного режиму дня. Плануйте свої тренування так, щоб прийом їжі не припадав на період за годину до них і через дві години після них. У вечірній час уникайте жирної їжі, замінюйте її кисломолочної продукцією і нежирним м’ясом. Намагайтеся вживати більше свіжих овочів і фруктів протягом усього дня, дотримуйтесь питний режим.

Дотримуючи всі ці дії разом з комплексом вправ для тонкої талії, вже через місяць ви станете власницею завидною фігури і помітно зменшите об’єми жирових відкладень. Щоб досягти ідеальних результатів продовжуйте виконувати вправи до півроку і не забувайте періодично повторювати їх для підтримки постійного ефекту.

Вправи для тонкої таліїХто з нас не мріє про красиве і стрункої фігури, витонченої тоненькою талії та підтягнутий тілі? Вважається, що тонка талія – ​​це найбільш приваблива частина тіла жінки, але, на жаль, саме на ній найчастіше відкладається жир. Щоб цього не сталося необхідно постійно підтримувати себе у формі і робити регулярні вправи для тонкої талії.

В давнину ж юні дівчата і жінки використовували більш радикальні методи, щоб завжди гідно виглядати. Для цього їм доводилося носити тісні корсети, які затягували до почервоніння шкіри, через що могли виникати навіть проблеми зі здоров’ям, але такі часи були раніше. У суспільстві даму без корсета сприймали неналежно і вважали її невихованої.

На щастя ці часи минули і зараз є безліч інших способів, щоб зробити фігуру своєї мрії. Сьогодні ми розглянемо декілька різних вправ для тонкої талії і плоского живота, а також поради щодо збільшення їх ефективності.

Вправи для тонкої талії і плоского живота

Для того щоб знайти стрункі, плавні і гармонійні форми розглянемо найбільш ефективний комплекс вправ, щоб зробити талію тонкою. Він складається з 5 основних і простих дій, щоденне виконання яких допоможе вам неодмінно позбутися жирових відкладень і помітно постройнеть. Такі вправи для тонкої талії за тиждень приберуть кілька зайвих міліметрів, зроблять живіт плоским і збільшать еластичність шкіри, а через місяць ви помітно зменшилися в об’ємі.

Вправа перше. Ця вправа є найбільш простим. Поставте ноги на ширині плечей, розташувавши стопи паралельно один одному. Руки зігніть в ліктях і покладіть на потилицю, максимально відводячи їх назад. На рахунок «раз» видихніть і здійснюйте нахил корпусу вперед таким чином, щоб правий лікоть стосувався лівої коліна. На рахунок «два» стаєте в початкове положення і вдихайте. Знову видихайте і повторюйте ті ж дії для лівого ліктя. Для початку буде достатньо повторити цю вправу по 10 разів для кожної сторони, але поступово за тиждень збільште кількість нахилів до 30.

Вправа друге. Ставайте у вихідне положення – ноги на ширині плечей. Потім стисніть руки в кулаки і поставте їх на рівні грудей, тримаючи лікті перпендикулярно корпусу. Здійснюйте подвійні різкі повороти спочатку в одну, а потім в інший бік, не відриваючи при цьому ноги від підлоги. Намагайтеся тримати поставу рівною. Для цієї вправи буде достатньо по 20 повторів на кожну сторону.

Вправа третя. Ставайте в початкове положення і здійснюйте нахили вперед, поперемінно торкаючись до підлоги кожної рукою, при цьому вільна рука повинна бути вгорі. Таким чином, обидві руки повинні являти собою рівну лінію паралельно корпусу. При нахилі також повертайте корпус в сторону опущеної руки. Повторюйте вправу по 20-25 разів для кожної руки.

Вправа четверте. Ця вправа виконується лежачи на спині. Зігніть руки в ліктях вниз долонями. Ліву ногу зігніть в коліні, обхопивши руками, потім здійснюйте повороти стегна в праву сторону, намагаючись дістати до підлоги. Після цього повільно повертайтеся у вихідне положення і повторюйте вправу для правої ноги. Виконуйте вправу по 15 разів для кожної ноги.

Вправа п’яте. Для нього вам буде потрібно стійка опора. Це може бути невисокий стілець, ліжко або диван. Стати за півметра від дивана, повернувшись до нього правим боком. Поставте випрямлену праву ногу на нього і зробите бічний нахил якомога нижче в сторону ноги, доторкнувшись пальцями рук до ступень. Потім аналогічним чином нахиліться до ноги, на якій стоїте. Повторіть ті ж дії для лівої ноги. Вправу повторюйте по 10 разів для кожної ноги.

Вправи, щоб зробити талію тонкою, а живіт плоским, які ми тільки що розглянули, допоможуть вам вже незабаром пишатися своїм тілом і забути про зайві сантиметрах і жирових відкладеннях на боках.