Скільки калорій потрібно з’їдати в день, щоб схуднути?

Скільки калорій потрібно з’їдати в день, щоб схуднути?

Отже, вважаючи ваш рівень калорій, ви можете визначити, скільки калорій потрібно в день. При схудненні зменшіть цю цифру на 20%. Тоді ви будете поступово скидати зайві кілограми без шкоди для організму.

Скільки калорій потрібно з'їдати в деньПри цьому ви повинні стежити за якістю вашого раціону. Перегляньте ваше меню. У вас повинно бути в день мінімум 5 прийомів їжі. Причому останній прийом їжі не повинен бути пізніше 19.00. Самий найлютіший ворог – це «швидкі» вуглеводи. Вони дуже швидко засвоюються, і ви знову хочете їсти. Це цукор, мед, глюкоза. Тому, наприклад, на сніданок бажано вживати «повільні» вуглеводи. Це каші. Якщо ви хочете схуднути, то варіть каші на воді, а не на молоці.

В обід ви повинні вжити левову частку білкової їжі. Білки містяться не тільки в м’ясі, але в бобових продуктах, рисі. Якщо ви з’єднаєте в один прийом їжі рис і квасоля, то вам не потрібно вживати м’ясо, оскільки ви отримаєте всі необхідні білки, які краще засвоїть ваш організм.

Вуглеводи також необхідні для повноцінного функціонування всіх систем людського тіла. Основна біда всіх дієт в тому, що вони практично виключають вуглеводи. З-за цього людина, що сіла на дієту з мінімальною кількістю вуглеводів, може відчути запаморочення і слабкість.

Такі неприємності можна також випробувати на собі, якщо різко зменшити кількість калорій. Ми не випадково написали, що ви можете зменшити розраховане кількість калорій тільки на 20%. Так радять дієтологи. Різке зменшення кілокалорій у вашому раціоні відіб’ється на здоров’ї.

На вечерю відмовтеся від важкої їжі. Ідеальним варіантом стануть тушковані або запечені овочі. Також можна зробити салат зі свіжих овочів і зелені. Навчіться їсти салати без майонезу. Калорійність таких салатиків відразу ж відбивається на ваших вагах.

Скільки калорій потрібно в день витрачати?

Відповідь на це питання залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Якщо ви хочете схуднути, то вам необхідно витрачати більше калорій, ніж ви вживаєте. Це досягається шляхом фізичних навантажень, різних тренувань. Різні види спорту по-різному «спалюють» калорії. Наприклад, при бігу по сходах на 1 кілограм вашої ваги спалюється 12,9 калорій. Це найбільша цифра. При інших видах навантаження калорій йде менше. При бігу зі швидкістю 8 км/год спалюється 6,9 калорій на 1 кілограм ваги. А при пішій прогулянці – 4,5.

Скільки калорій потрібно з'їдати в день, щоб схуднутиВважається, що потрібно вживати 1200-1600 ккал в день. Нібито, це є повноцінною денною нормою. Однак існують дієти, при яких добова норма калорій буває не вище 800 ккал. У цьому випадку, вага йде дуже швидко. Але, на жаль, також швидко і повертається. Скільки необхідно з’їдати калорій, щоб почати скидати вагу? Адже ми хочемо залишити результат надовго.

Скільки калорій потрібно в день? Для того щоб не худнути потрібно витрачати стільки ж калорій, скільки ми отримуємо з їжі. У кожного своя норма, скільки калорій потрібно в день. Тому необхідно спочатку точно дізнатися, скільки калорій ви повинні вживати, виходячи з ваших точних даних: зріст, вага.

Індивідуальний розрахунок добової норми калорій

Індивідуальний розрахунок добової норми калорій здійснюється за наступною формулою:

  • 10*вага в кілограмах+6,25*зростання в сантиметрах – 5*вік – 161
  • Потім отриману цифру потрібно помножити на коефіцієнт вашої активності.
  • Коефіцієнт 1,2 – дуже низька активність (офісна робота, не займаєтеся спортом).
  • Коефіцієнт 1,375 – невелика активність (займаєтеся будь-яким спортом 2 рази в тиждень).
  • Коефіцієнт 1,55 – помірна активність (спорт 3-5 разів на тиждень).
  • Коефіцієнт 1,725 – висока активність (заняття спортом кожен день).
  • Коефіцієнт 1,9 – дуже велика активність (тренування 2 рази на день або важка фізична праця).