23 Квітня, 2015

Вправи для живота і боків

Вправи для м’язів живота і боків

Вправи для м'язів живота і боківВправи для живота і боків, як ми вже сказали, повинні бути спеціальними. Проте їх можна виконувати і в домашніх умовах. Якщо ви вирішили займатися вдома, то необхідно виконувати наступні умови:

  • займайтеся не рідше трьох разів на тиждень;
  • робіть не менше трьох підходів з невеликими перервами;
  • перед вправами потрібно зробити невелику розминку, щоб розігріти м’язи.

Присідання. Ця вправа виконується з положення ноги на ширині плечей. Потрібно згинати по черзі ноги в колінах. Присідати потрібно до 90 градусів. Таз по можливості сместите назад, щоб прибрати навантаження зі спини і плечей.

Випади. Робіть по черзі випади ногами. При цьому напружуються м’язи стегон, сідниць і преса.

Нога на узвишші. Поставте ногу на лавку або опору. Підніміться на опору. Міняйте ноги, піднімаючись і опускаючись, немов піднімаєтеся по сходах.

«Ножиці». Ляжте на спину. Витягніть ноги, руки розташуйте вздовж тулуба, долонями вниз. Підніміть ноги на відстані 10-15 сантиметрів від підлоги. Потім робіть ногами широкі перехресні махи, схожі на роботу ножиць.

«Велосипед». Початкове положення тіла таке ж, як і у вправі «Ножиці». Потім робіть ногами рухи, схожі на їзду на велосипеді. Підходи виконуйте по 30 секунд.

Ці види вправ для живота і боків опрацьовують всі групи м’язів. Результати залежать від тривалості та інтенсивності тренування. Можна позбутися від жиру на талії і боках за допомогою інтенсивних тренувань приблизно за три тижні. Але все залежить від кількості зайвих кілограмів.

Вправи для живота і боківЯк позбутися від живота і боків? Це, напевно, найпопулярніше питання на сьогодні. Зайві кілограми відкладаються саме в цих місцях, утворюючи непотрібний «рятівний круг» на талії. Всі ми хочемо бачити в дзеркалі струнку й підтягнуту фігуру. Але, на жаль, це не завжди так. Саме тому, сьогодні ми поговоримо про те, які вправи для живота і боків найбільш ефективні.

Зазвичай вправи для живота і боків спрямовані на область преса. Але це не зовсім правильний підхід. Щоб прибрати живіт і боки, вправи повинні бути спрямовані на всі групи м’язів талії. Це верхній і нижній прес, косі м’язи преса і верхні м’язи стегон.

Класичні вправи для преса можуть візуально збільшити живіт. Тому всі види навантажень не повинні йти безпосередньо на м’язи черевного преса.

Вправи для схуднення в талії будуть більш ефективними, якщо приєднати до них ще й дієту

Дієта для позбавлення від живота і боків

Раціон харчування повинен бути максимально наближений до правильного. Вправи для схуднення живота і боків не можуть впоратися самотужки. Потрібно вживати правильні калорії.

Правильний сніданок. Чи не перекушуйте на ходу. Сніданок повинен бути щільним і ситним. Намагайтеся, щоб це були «повільні» вуглеводи (каші, цільнозерновий хліб).

Правильні перекушування. Візьміть собі за правило перекушувати НЕ бутербродами, а фруктами. Їжте 5-6 разів на день невеликими порціями. Для перекусів можна використовувати кисломолочні продукти, горіхи.

Правильний обід. Обід теж повинен бути щільним. Він може складатися з першого і другого блюда. Постарайтеся в цей прийом їжі спожити достатню кількість білків. Це не тільки м’ясо або риба. Рис і квасоля теж містять велику кількість білків, які засвоюються організмом легше, ніж ті ж білки з м’яса або риби.

Правильна вечеря. Голодувати ввечері не потрібно. Але також більше шкоди, ніж користі принесе важка їжа. Вечеря повинна бути легким і складатися з овочів, які можна запекти або приготувати на пару.