24 Лютого, 2015

У чому секрет дієти Лариси Доліної?

Меню дієти Лариси Доліної

Вже неодноразово доведено, що дієта Лариси Доліної ефективна. Секрет такого успіху криється в тому, що за основу зоряного режиму харчування взята всім відома кефірна дієта, яка давно користується популярністю, оскільки допомагає не тільки скинути зайві кілограми, але і очистити організм від шлаків і нормалізувати обмін речовин в травному тракті.

На просторах інтернету можна знайти кілька рецептів дієти Лариси Доліної. Відгуки схудлих свідчать про те, що панянки ефективно втрачають зайві кілограми на кожному з нижеприведенном режимі харчування. Різниця між ними лише в тому, яку вагу втрачає жінка за час проходження дієті. Розглянемо по черзі три меню дієти Доліної.

Семиденний режим харчування, який допоможе позбутися від семи кілограм. Перераховані продукти необхідно розділити на рівні частини.

Перший день. Відварну картоплю 5 середніх бульб, кефір (0,5 л).

Другий день. Сметана з маленьким відсотком жирності (200 г), кефір (0,5 л).

Третій день. Нежирний сир (200 г), кефір (0,5 л).

Четвертий день. Відварене куряче філе (500 г), кефір (0,5 л).

П’ятий день. Кефір (0,5 л), далі на вибір щось одне: яблука (1 кг), чорнослив (300 г), морква (500 г).

Шостий день. 1 літр кефіру.

Сьомий день. Вода без газу (1 л).

Всі відгуки про дієту Лариси Доліної на 7 днів єдині в тому, що це дуже сувора дієта, і слідувати їй і не зірватися досить важко, але все ж можливо. Результат вартий витрачених моральних зусиль.

Наступні два меню дієти розраховані на 14 днів і тому є менш екстремальними, але не менш дієвими. Просто результати дієти Лариси Доліної будуть видні не так швидко, що більш корисно для організму і здоров’я. Як і в попередньому меню, перераховані продукти необхідно розділити порівну і вживати протягом дня. На даних режимах харчування можна схуднути на 5-9 кілограм. Кількість втраченої ваги в чому залежить від початкової маси худне.

1-й варіант дієти на 14 днів. Так як основою дієти є кефір, то вживати його необхідно щодня в кількості півлітра. Єдині дні, коли не треба вживати цей кисломолочний продукт – 6 і 12 дні дієти. Решта продукти розписані по днях.

Перший день. Відварну картоплю (400 г).

Другий день. Нежирний сир (400 г).

Третій день. Улюблені і корисні ягоди і фрукти (400 г).

Четвертий день. Відварене куряче філе (400 г).

П’ятий день. Фрукти (400 г).

Шостий день. Вода без газу (1,5 л).

Сьомий день. Фрукти (400 г).

На другий тиждень треба повторити вищенаведене меню.

2-й варіант дієти на 14 днів. Як і в попередньому меню, розрахованому на 14 днів, основний продукт – кефір, він вживається кожен день в тій же кількості – півлітра на день. Дотримуючись даного раціону харчування необхідно щодня випивати по одному літру мінеральної води без газу.

Перший день. Сухофрукти (300 г).

Другий день. Відварну картоплю (10 шт.).

Третій день. Яблука (10 шт.).

Четвертий день. Відварене куряче філе (800 г).

П’ятий день. Нежирний сир (800 г).

Шостий день. Сметана з мінімальним відсотком жирності (1 л).

Сьомий день. Кефір (0,5 л).

Це ж меню повторюється і в другий тиждень дієти.

Відгуки схудлих про дієту Лариси Доліної

Відгуки схудлих про дієту Лариси Доліної
Багато жінок, бажаючи слідом за своїм кумиром позбутися зайвих кілограмів і стати більш привабливими, відчувають на собі дієту Лариси Доліної. Відгуки про цей суворому режимі харчування найсуперечливіші. Тому що не кожна представниця прекрасної статі може впоратися зі своїм апетитом і не зірватися на дієті, не почати їсти все підряд або балувати себе невеликою кількістю заборонених продуктів.

Ті панянки, які змогли оволодіти собою і строго слідували меню, не порушуючи основних правил, відгукуються про дієту Лариси Доліної виключно позитивно, оскільки її результат відразу видно на їх витончених фігурах. Ті ж, кому не вистачило сили волі, щоб побороти своє почуття голоду, категорично заявляють, що протриматися на такій дієті 7 або 14 днів абсолютно неможливо. Але Лариса Доліна спростовує ці твердження своїм зовнішнім виглядом і стрункою фігурою.

Дієта Лариси Доліної
Дієта Лариси Доліної – це тема для багатьох розмов і пліток, так як вона дозволяє знаменитій співачці виглядати надзвичайно красивою і стрункою. У чому секрет цього дієтичного режиму харчування? Як вдається втратити так багато ненависних кілограмів за такий короткий термін? Сама артистка ніякої таємниці зі своєї дієти не робить і охоче ділиться з усіма інформацією про те, як скинути зайву вагу.

Основні правила дієти

Щоб результати дієти Лариси Доліної виправдали очікування, необхідно суворо дотримуватися основних правил схуднення. Інакше жорсткі обмеження в їжі будуть марні. Отже, розглянемо головні правила:

  • Є треба маленькими порціями, але часто. Не менше як 5-6 разів на день.
  • Треба намагатися, щоб між прийомами їжі проходили рівні проміжки часу.
  • Доведеться відмовитися від цукру і солі, а також продуктів, в яких вони містяться у великій кількості, наприклад, кондитерські вироби, цукерки, варення, солона риба, солоні горішки.
  • Якщо ви хочете побачити результати дієти Лариси Доліної в очікуваний термін, то необхідно буде відмовитися від будь-якого вживання їжі після 6 години вечора.
  • Під час дотримання дієти треба буде регулярно вживати кефір. Тому при виборі цього продукту звертайте увагу на дату його виробництва, для схуднення підійде тільки свіжий кефір, з дня випуску якого пройшло не більше трьох діб. Ідеальний варіант – одноденний кисломолочний продукт. Оскільки він стимулює роботу травного тракту, і сприяє виведенню шлаків з організму. Само собою зрозуміло, що кефір повинен бути нежирним або 1% -ним.
  • Щоб після закінчення дієти Лариси Доліної шкіра не звисала на животі й боках, необхідно хоч кілька разів на тиждень займатися фізичними вправами, спрямованими на «підкачка» м’язів проблемних зон.
Теги: