5 Лютого, 2015

Дієта на яблуках: коротке керівництво

Ідеальний баланс

Якщо у Вас достатньо часу для неспішного оздоровлення та схуднення, або просто не вистачає сили волі для того, щоб протриматися на монодієти, то вибирайте найкраще поєднання продуктів в дієті – кефір, курка і яблука. Харчуючись такого меню, Ви забезпечите потреби організму в білках, і в складних вуглеводах, і навіть отримаєте невеличку частку жиру. Це не кажучи про цілий мультивітамінному комплексі, прихованому під зеленою шкіркою.

Приблизний варіант меню дієти на курці, яблуках і кефірі виглядає так:

  • Сніданок: 100 грам (півсклянки) кефіру 1%-ї жирності, одне-два запечених яблука.
  • Перекус: свіже яблуко або півсклянки кефіру.
  • Обід: 100 грам курячого м’яса або нежирної риби.
  • Перекус: яблуко, натерте на крупній тертці, з додаванням ложки меду і склянку кефіру 1% жирності.
  • Вечеря: одне-два запечених або свіжі яблука.
  • На ніч: стакан кефіру 1% жирності.

Швидка дієта: 3 дні яблука, знову яблука і нічого крім яблук

У випадку, коли треба в найкоротші терміни добитися вражаючих результатів, в основному, щоб вразити ними колег на корпоративі або родичів на сімейному святі, доведеться вдатися до найбільш інтенсивним варіантів дієт на яблуках. До таких можна віднести дев’ятиденний марафон, що складається з трьох днів на кефірі, потім стільки ж на яблуках, і на завершення ще 3 кефірних дня. Це дасть Вам висок аж до 9 кілограм.

Якщо і півтора тижнів у запасі не лишилося, вибирайте дієту «3 дні на яблуках». З назви випливає і тривалість, і дозволені до вживання продукти. Причому навіть воду Ви повинні одержувати з яблук – адже в них близько 85 відсотків. В крайньому випадку, щоб не занадто страждати від здуття живота і невгамовного апетиту, третина обсягу яблук для цієї дієти можна запікати, а в обід балувати себе малюсіньким житнім сухариком. Для різноманітності можна чергувати яблука різних сортів, або складати з них світлофори – одне червоне, одне жовте, одне зелене. Звичайно ж, якщо Ви не прийняли рішення зупинитися на дієті з зелених яблук. Підстав для вибору на користь одне кольорів маса: зелені фрукти містять більше вітамінів і заліза, гіпоалергенні і на чверть менш калорійні.

Серйозним приводом застосувати швидку дієту на яблуках буде також відмова від куріння, адже і погризти замість перекуру буде що, та нікотинові токсини з організму ефективно виведуться.

Не поїсти нам печених яблук: дієта для гурманів

Дієта на печених яблукахЗнаєте, що об’єднує немовлят і людей, які страждають від панкреатиту? І тим, і іншим показано запечені без цукру яблука, які входять до складу лікувального стола №5 у вітчизняних здравницях. Без сумнівів, дієта на печених яблуках дуже корисна і при ентероколіті, і при ряді захворювань нирок, печінки і жовчного міхура. Найпопулярніший варіант такої дієти передбачає вживання до півтора кілограм яблук в день, півкіло з яких попередньо потрібно запекти в духовій шафі або мікрохвильовій печі.

Але і ті, хто сидить на дієті з яблук, курки і кефіру, можуть запекти птицю з кислими яблуками або фрукти солодких сортів, попередньо облиті кефіром і присипані корицею для аромату. Словом, з термічною обробкою яблук з’являється поле для фантазії, адже потяг до приготування чогось цікавого і нового ніякої монодієтою не відбити.

Треба відзначити, що не тільки такі проблеми, як ожиріння або дисфункція підшлункової залози, відступають завдяки яблук. За твердженнями вчених, епікатехін поліфенолу, виділений зі складу яблук, здатний поліпшити циркуляцію крові, підвищити імунітет, і повернути молодість серця і судин. Так що молодильні яблучка – зовсім не казка, вибирайте для себе одну з безлічі дієт на яблуках і повертайте час назад.

Дієта на яблукахЧи знаєте Ви, що Росія займає п’яте місце в світі по вирощуванню власних яблук? І це без урахування присадибних ділянок, які повсюдно, від Краснодарського краю і до Карелії, прикрашені яблоньками. Про користь щоденного вживання в їжу цих насичених потрібними нам вітамінами, мінералами і мікроелементами плодів говорять і дієтологи і гастроентерологи, і дитячі лікарі. Адже важко переоцінити позитивний вплив яблук на роботу всього організму – від регулювання шлунково-кишкового тракту, до поліпшення стану шкіри і кольору обличчя. Може бути, саме тому найпоширеніша в нашій країні низькокалорійна дієта, що забезпечує добову калорійність в межах семисот кілокалорій, саме дієта на яблуках.

Види дієт на яблуках

Доступність і цветовкусовое різноманітність яблук безпосереднім чином відобразилося на великій кількості яблучних дієт. Наприклад, велика армія шанувальниць у монодієти на цьому фрукті, розрізняється, однак, по терміну застосування від трьох до чотирнадцяти днів. Причому існує навіть окрема дієта на зелених яблуках, не допускає вживання в їжу не тільки інших продуктів, але і навіть яблук червоного або жовтого кольорів.

Одноденна дієта на яблуках, або, простіше кажучи, розвантажувальні дні не більше двох разів в тиждень, є цілком прийнятним і навіть рекомендованим людям з рядом захворювань варіантом. Якщо ж Ви любите і знаєте толк в приготуванні печених яблук, то дієта на них буде кращою саме для Вас. Додавши до складу дієти на яблуках курку або нежирну рибу, Ви зможете легше переносити яке підсилювали націоналісти цими плодами почуття голоду. Також незмінною популярністю у наших співвітчизниць користується кефірно-яблучна дієта, багато в чому за рахунок часткової нейтралізації молочної кислотою дії агресивного яблучної кислоти.

Окремо варто поговорити про яблучній шкірці: якщо Ви впевнені в тому, що плоди не обробляли хімікатами, не покривалися воском – сміливо їжте все, хоч з огризком. А ось яскраві, блискучі, міцні, не в сезон придбані яблука краще буде почистити від шкірки або, як мінімум, намити гарячою водою з милом.