21 Травня, 2015

Сирна дієта Маггі

Варіант сирної дієти Маггі

Сирний варіант дієти Маггі складається практично з того ж раціону, що і яєчна дієта. Відмінність полягає лише в тому, що замість яєць потрібно їсти сир. При цьому важливо вибирати знежирені його сорти.

Раціон першого тижня сирної дієти Маггі наступний:

  • Понеділок. На сніданок потрібно вжити невелику кількість фруктів і 150 г сиру. Обід складається з двох зелених яблук або одного грейпфрута. А вечеря – 150 г відвареної яловичини, салату з овочів без солі і спецій.
  • Вівторок. Сніданок складається з 150 г сиру і однієї склянки апельсинового соку. На обід можна приготувати 200 г відвареної курки і зелений чай без цукру. Вечеря складається з 150 г відварної риби, 150 г салату з овочів і 1 грейпфрута.
  • Середа. Сніданок під час сирною дієти Маггі цього дня включає 150 г сиру і трохи фруктів. На обід можна з’їсти 150 г сиру, зелений чай, один хлібець і свіжий помідор. А на вечерю підійде відварна яловичина і овочі.
  • Четвер. Сніданок першого дня. Обід складається з фруктів. В якості вечері дозволено з’їсти 150 г відвареної курки і 100 г цвітної капусти.
  • П’ятниця. Сніданок першого дня сирної дієти Маггі. На обід можна приготувати 2 яйця і овочевий салат. А як вечері можна вжити 150 г відварної риби, 2 помідори або огірка і 1 грейпфрут.
  • Субота. Сніданок аналогічний другому дню. На обід рекомендується з’їсти будь-які фрукти, а на вечерю – овочевий салат і апельсин.
  • Неділя. Повторюємо сніданок першого дня. На обід слід приготувати 150 г відвареної курки і тушкований помідор з морквою. В якості вечері потрібно вжити тушковану цвітну капусту або брокколі.

Раціон другого тижня сирної дієти Маггі по днях відрізняється незначно. Так в понеділок меню аналогічне першому тижні. Тільки на обід замість фруктів потрібно з’їсти сир і 2 огірки, а на вечерю приготувати відварну рибу.

У вівторок на обід слід додати овочі, а на вечерю з’їсти сир і фрукти. Меню середовища першої та другої тижні аналогічні. У четвер потрібно замінити обід, в якості якого добре підійде 150 г сиру і два томата. А на вечерю слід відварити рибу.

Під час другого тижня сирної дієти Маггі в п’ятницю на обід потрібно відварити 200 г креветок і овочів, а також з’їсти 1 грейпфрут. В якості вечері слід вжити два яблука і один грейпфрут. А в суботу і неділю обід і вечерю повинні складатися з 150 г відвареної курки, апельсина і овочевого салату.

Третій тиждень вважається найлегшою, тому що з’являється можливість самостійно розподіляти кількість і вид вживаних продуктів. Наприклад, у понеділок бажано їсти тільки фрукти, а у вівторок – тушковані або варені овочі. У середу потрібно вживати лише свіжі фрукти або овочі. А в четвер можна приготувати рибу з овочами.

У п’ятницю під час третього тижня сирної дієти Маггі дозволено їсти відварене м’ясо і овочі, як свіжі, так і тушковані. У суботу слід вживати тільки такі фрукти, як сливи, яблука, апельсини і грейпфрути. У неділю також слід їсти свіжі фрукти і пити зелений чай без цукру.

Під час четвертого тижня сирної дієти раціон кожної дня повинен повторюватися з другого тижня. Тут винятком є ​​куряче м’ясо, яке потрібно замінити відвареної рибою або яловичиною. Виходити з подібної системи живлення потрібно плавно і повільно для запобігання повернення збіглих кілограмів.

Варіант сирної дієти Маггі призначений для тих людей, які хочуть схуднути, але при цьому не відчувати почуття голоду. Дана система харчування, так само, як і яєчна дієта Маггі, відноситься до білкових методам боротьби із зайвою вагою.

Особливих протипоказань для сирної дієти немає. Але рекомендується перед її початком обов’язково проконсультуватися з лікарем. Схема живлення розділена на чотири тижні. І відступати від неї не слід. Тому як меню підібрано так, щоб відбувалося максимальне спалювання калорій.

Відгуки про сирної дієті Маггі

Більшість відгуків про сирної дієті Маггі позитивні. Люди, які дотримувалися подібної системи харчування протягом 4 тижнів, відзначали відсутність голоду. Пояснюється це тим, що сирна дієта, хоча й низькокалорійна, але ситна. Оскільки більша частина раціону представлена ​​білковими продуктами.

Основними її недоліками виступають чіткі часові рамки та дотримання раціону. Автор дієти вважає дуже важливим фактором успіху – точно слідувати вказаним меню дня, тому як заміна сніданку або вечері, а також видів продуктів, можуть не принести очікуваного ефекту.

Також у відгуках про сирної дієті Маггі можна зустріти перелік фруктів, які заборонено вживати в щоденному раціоні. До них відносяться солодкі їх види, такі як виноград, банани, диня і сухофрукти.

А з овочів рекомендується виключити вживання картоплі, оскільки в ньому міститься значна кількість крохмалю. Перераховані відгуки підтверджує і автор сирної дієти.

Ще він рекомендує пити більше рідини, в якості якої може виступати мінеральна вода, зелений чай, кава і соки баз цукру. Результатом сирної дієти Маггі має бути схуднення на 10-15 кг. Але такі показники приблизні і в кожної людини вони будуть індивідуальні.

Пов’язано це з тим, що процес схуднення відбувається по-різному і в основному він залежить від особливостей організму людини.

Крім того, автор сирної дієти стверджує, що будь-які відхилення або зміни схеми живлення здатні звести всі результати сирної дієти Маггі до нуля. Однак у відгуках можна зустріти спростування даної інформації.

Люди, які дотримувалися подібну систему харчування, допускали невеликі похибки в меню, що абсолютно не відбилося на їх схудненні.

Для досягнення ефективних результатів сирної дієти Маггі рекомендується займатися спортом. Це може бути біг, ранкова гімнастика, плавання або фітнес.

Проте всі фізичні навантаження повинні приносити лише задоволення. В іншому випадку від них краще відмовитися або підібрати інший вид активності.