28 Травня, 2014

Як зробити талію тонкою в домашніх умовах

Тонка талія завжди була символом жіночності і краси. Бажання мати цей атрибут жіночності у всі часи доставляло жінкам чимало труднощів, навіть мук. Але якщо раніше це були досить суворі методи (корсет, видалення ребер), то сьогодні все може обмежитися вашим великим бажанням стати красивішим.

Як зробити талію тонкою? Займатися собою: виконувати комплекс вправ, дотримуватися низькокалорійної дієти і вести активний спосіб життя.

У гонитві за красою потрібно розуміти, що універсальної відповіді на питання, як зробити талію тонкою, немає. Для кожного це буде свій, індивідуальний шлях. І ще: не намагайтеся виправити те, що вам дано від природи. Якщо вам через вашу конституції ніяк не добитися заповітних 60 див, не мучтеся. Головне, щоб живіт був підтягнутим, талія – ​​чітко окресленої, а в душі панував спокій.

Вправи для тонкої талії

Вправи для тонкої талії обов’язково потрібно починати з розминки. Це дозволить всім групам м’язів підготуватися до навантаження. Кожна вправа можна робити по 5 хвилин, здійснюючи при цьому декілька підходів. З часом навантаження збільшуйте, щоб ефект від вправ зберігався (тіло швидко звикає до навантаження і перестає спалювати калорії, якщо її не міняти).

Отже, що являє собою розминка? Встаньте прямо, руки опустіть вздовж тіла. Спробуйте втягнути, а потім «надути» живіт, як це роблять танцівниці белліданса. Робіть це швидко, уривчасто – так, як тільки можете. Така вправа чудово розігріває м’язи черевної порожнини і сприяє проникненню кисню вглиб тканин.

Потім візьміть обруч і покрутіть його кілька хвилин – до відчуття легкої втоми. Для початку візьміть простий легкий обруч, а через місяць купите спортивний, обважений.

Тепер встаньте прямо і робіть кругові рухи тулубом в різні боки. Зробіть декілька нахилів вперед, спину при цьому тримайте прямо. Долонями торкніться підлоги, а потім ніг.

Тепер можна описати вправи для тонкої талії і плоского живота.

Лягайте на спину, ноги згинайте в колінах, п’яти відривайте від підлоги. Руки витягніть уздовж тулуба. Піднімайте корпус так, щоб від підлоги відривалися тільки плечі і верхня частина тіла. Зробіть 10 разів по два підходи.

Лежачи на спині, покладіть руки під сідниці. Тепер повільно піднімайте прямі ноги вгору – і так само повільно їх опускайте. Намагайтеся не піднімати ноги вище, ніж на 40 градусів до підлоги. З незвички вправу дається важко, але має чудовий ефект для тренування нижнього преса. Зробіть 7-10 разів, в два підходи.

Встаньте і розставте ноги якомога ширше. Зігніть їх у колінах. Тепер напружте сідниці і штовхайте таз різко вперед. Потім повертайтеся в початкове положення і розслабляйтеся. Зробіть 15 разів без зволікань.

Як зробити талію тонкою в домашніх умовах? Лягайте знову на підлогу, зігніть ноги в колінах і підніміть їх, як і голову. Руками обхопіть коліна і тягніть на себе, при цьому ноги напружуйте і чиніть опір рук. Продовжуйте напружуватися протягом однієї-двох хвилин. Потім повільно випрямляйте тулуб і торкайтеся підлоги. Повторіть вправу 5 разів.

Ще одна проблемна зона – це боки. Тому дівчат зазвичай цікавить не тільки те, як зробити талію тонкою. Вправи на боки виконуйте в одному комплексі з тренінгом на прес, щоб ефект був максимальним і різнобічним.

Лягайте на спину, руки покладіть на підлогу. Ноги схрестіть і зігніть в колінах (щоб одна була поверх іншої). Тепер піднімайте корпус і повертайтеся в одну зі сторін якомога глибше. Повертайтеся в початкове положення. Міняйте ноги і сторону, в яку будете повертатися. Зробіть по 10 поворотів.

Переверніться на живіт. Тепер потрібно розтягнути м’язи, над якими ви працювали. Випрямляйтеся, спираючись на руки, при цьому живіт повинен бути притиснутий до підлоги. Затримайтеся в верхньому положенні і опускайтесь вниз.

Ось і все. Тепер ви знаєте, як зробити талію дуже тонкою в домашніх умовах. Звичайно, тут важлива практика, щоденні вправи і розумні обмеження в їжі. Можна ці навантаження поєднувати з іншими активними видами спорту – вони допоможуть прискорити метаболізм.

Так, скакалка для схуднення чудово доповнює будь-які домашні заняття фітнесом, а прогулянки лісом на велосипеді – це ще й позитивні емоції, які підсилюють ефект.

Тонка талія за тиждень – дієта

Тонка талія за тиждень – справа майже нереальне, проте спробувати можна. А також можна досягти непоганих результатів, якщо дотримуватися спеціальної дієти. Наприклад, дієта «світлофор».

Її основні принципи прості, але дуже ефективні. Програма дієти збалансована завдяки поділу всіх продуктів на три групи. А також «нафарширована» масою корисних порад.

У вас буде тонка талія в домашніх умовах тільки тоді, коли ви станете дотримуватися таких принципів:

  • їсти часто, але помалу, завдяки чому травлення буде працювати набагато краще;
  • відмовитися від смаженого і копченого;
  • займатися фізичними навантаженнями, але не допускати перенапруження.

Тепер можна переходити безпосередньо до меню дієти. Вона ділить всі продукти на три групи – червону, жовту і зелену. Як у світлофорі, так-так.

Червона група – це заборонені продукти, які ви повинні повністю виключити зі свого раціону. А саме: сметана, вершкове масло і майонез; жирне м’ясо; фастфуд; солодощі і випічку; газовану воду, пиво, лікери, шампанське.

Жовта група – це продукти, які в невеликих кількостях вживати можна, але тільки до 6 вечора: рослинна олія, сир, макарони, сир, житній хліб, злаки, нежирне м’ясо, листкове тісто без додавання цукру, пісні сосиски, крекери, свіжі та сушені фрукти, бобові, помідори і кетчуп, солоності, кава; вино, віскі, горілку.

Зелена група – це продукти, які можна їсти і після 6 вечора. У цю групу входять: капуста, салатний лист, зелень, огірки, яблука, цитрусові, гречка, яйця (варені), морква, оливкова олія, натуральний йогурт без жиру і цукру, чай, кефір, соки з фруктів і овочів.

Ось і вся дієта для тонкої талії. Проста, легко здійсненне, ситна і корисна. А що ж ще потрібно?

Якщо вас хвилює питання, як зробити тонку талію за тиждень, вам потрібно влаштувати двічі протягом 7 днів розвантажувальні дні і усунути з меню червону і жовту групи.