20 Лютого, 2015

Як схуднути на гречаній дієті на 5 кг за тиждень?

Гречана дієта для схуднення: особливості і маленькі хитрощі

Але було б наївним думати, що значущі результати можуть бути досягнуті на солоденькою каші, з маслом. Навіть сіль у цій страві не передбачена, щоб не провокувати апетит і не затримувати воду в тканинах. А секрет того, як схуднути на гречаній дієті, криється в самому процесі її приготування.

Гречку не варити, а просто наполягають: так зберігається максимум корисних речовин. Пропорція проста: на склянку крупи потрібно дві склянки окропу. Щоб краще «дійшла», посуд накривають кришкою і залишають на ніч, закутавши рушником. Скільки її з’їдати за день, вирішує сам, що худне, жодних обмежень не накладається. Крім одного: останній прийом їжі – не менше ніж за три години до «відбою».

Рекомендовані напої меню гречаної дієти: несолодкий чай або мінеральна вода без газу, звичайна вода, півтора-два літри на добу. Чи можна при гречаної дієті вводити в раціон інші продукти? Деякі її варіації це допускають. Комбінують з невеликою кількістю несолодких фруктів, а ще частіше – з кефіром. Не завадять і вітамінні комплекси.

Більше двох тижнів залишатися на такому моно-меню не можна, і повторення курсу можливе не раніше, ніж через місяць після закінчення попереднього. Поступовий вихід з дієти – ще одна нагальна рекомендація лікарів. Особливо обережними треба бути з підключенням мучного, солодкого і жирного.

Можливі ускладнення і протипоказання

Ускладнення і протипоказання гречаної дієтиСкладність, вона ж суть гречаної дієти, в її обмеженість. Монодієта – це неминуча брак деяких харчових інгредієнтів. Виключення або зведення до мінімуму солі часом призводить до зниження тиску, а це – млявість, апатія, слабка працездатність. Мала концентрація глюкози прискорює розставання з кілограмами, але негативно позначається на мозкової функції. Якщо робота страждає, доведеться пожертвувати швидкістю схуднення і дозволити собі перекус солодкий фрукт або шоколадну часточку.

Неприпустимий даний метод при хронічних, а тим більше гострих захворюваннях ШЛУНКОВО-кишкового тракту, особливо при виразковій хворобі. Протипоказаннями є також діабет і гіпертонія. Варто геть забути про дієту вагітним і годуючим мамам.

Гречана дієтаРяд систем схуднення відштовхує потенційних учасниць низькою калорійністю. Можна худнути, не відчуваючи почуття голоду? Цим питанням задаються багато, а відповідь простіше, ніж здається. Гречана дієта – ось оптимальний варіант для тих, хто не готовий до екстремальних експериментів над собою. Хоча і в неї є свої «підводні камені».

Меню гречаної дієти: основні плюси

Знайомий з дитинства смак гречаної каші будить тільки позитивні асоціації. Виявляється, цей корисний і смачний продукт використовується і в дієтології. Хоча, на перший погляд, каші і дієта – речі мало поєднувані, адже цей продукт досить ситний. Тим не менш, на питання, чи можна при гречаної дієті скинути кілька кілограмів на тиждень, фахівці впевнено відповідають ствердно. Називаються цифри від 3 до 8 кг за цей період, результат залежить від особливостей метаболізму конкретного організму і від ряду суб’єктивних факторів, але реальніше сминусовать 3-5 кг

Дієтологи вважають дану методику однією з найбезпечніших, в той же час гречана дієта для схуднення постійно фігурує в рейтингах найбільш ефективних систем досягнення стрункості. Крім бажаного розставання з зайвою вагою вона дає і чисто оздоровчий ефект, головним стимулятором якої є здатність очищати організм, витісняючи токсини.

Спробуємо зрозуміти суть того, як схуднути на гречаній дієті. Вуглеводів в гречці менше, ніж в інших злакових, але вони все ж є, тому ефект приходить не відразу, кілька перших днів вага може триматися на колишньому рівні, але потім цілющі властивості продукту проявляться в повній мірі. Крім того клітковина полегшує ефективний транспорт продуктів розпаду з кишечника.

Як наслідок, це позитивно позначається на стані шкіри, волосся і нігтів. У відгуках про плюси гречаної дієти можна зустріти і історії про те, як «попутно» йшов целюліт.

Практично весь набір корисних мікроелементів міститься в цьому компоненті здорового харчування. А ще – добре засвоюваний рослинний білок, вітаміни і амінокислоти. Суть гречаної дієти, як і будь, заснованої на монопродукте, в тому, щоб активізувати організм на використання жирових запасів. Одноманітність їжі неминуче призведе до такої природної реакції.

Теги: