21 Червня, 2014

Голковколювання для схуднення

Голковколювання для схуднення

Людині відома одна древня методика, яка дозволяє лікувати безліч захворювань. У тому числі – непомірний апетит і виникає через нього ожиріння. Ця методика – голковколювання: для схуднення її використовують дуже давно, а сам метод прийшов з класичних напрямів традиційної китайської медицини.

Якщо правильно впливати на конкретні енергетичні зони, вийде стабілізувати обмін речовин і стримати апетит. Особливість голковколювання для схуднення полягає в тому, що під час процедури і після ви не будете відчувати жодних незручностей, але при цьому будете худнути.

Голковколювання для схуднення – в чому суть?

Якщо не розуміти, як працює голковколювання для схуднення (відгуки, форум і думки не завжди одноголосні в ефективності процедури), то може здатися, що це суцільне обдурювання. Однак фізіологи довели, що ефект від акупунктури є – і чималий. Ця процедура змінює процеси, які відбуваються в нервовій системі, змінює зв’язку між центральною нервовою системою і внутрішніми органами.

Чи боляче це – голковколювання? Зовсім ні: процедура, яку проводить досвідчений лікар, не викликає неприємних відчуттів і не зможе нашкодити вашому здоров’ю.

Голки для акупунктури довгі і тонкі, їх можна вводити в тіло без яскравих больових відчуттів. Голки роблять з медичної сталі і використовуються тільки один раз. Всі голки стерильні.

Металеві голки впливають на біологічно активні точки організму. У підсумку нормалізуються фізіологічні процеси організму. Частіше за все спочатку при акупунктурі для схуднення «обробляються» точки на руках і ногах – і всі інші, які відповідають за контроль апетиту. А також точки, завдяки яким можна активізувати процес обміну речовин або функціонування травної системи.

Загалом, голки можуть закріплюватися на вушній раковині, в області живота, на ногах, в підшкірних м’язах. А сеанси акупунктури потрібно проробити кілька, щоб побачити результат.

Лікар, який спостерігатиме за вашим станом здоров’я, запропонує спеціальний питний режим, який обов’язково потрібно дотримуватися. Цей же фахівець при необхідності буде вносити корективи в план лікування, якщо помітить якісь зміни у вашому організмі.

Як довго може тривати процедура? Досить довго, а сеанси проводяться від місяця до півроку.

Як швидко можна буде побачити ефект від процедури?

Тут миттєвого результату чекати точно не варто. Спочатку поступово знижується апетит, внаслідок чого ви починаєте вживати менше їжі, ніж зазвичай. Шлунок скорочується, робота шлунково-кишкового тракту поступово нормалізується. Потім приходять в порядок ендокринна і що виводить системи – і на все це йде місяць-два. Тільки після цього вага починається поступово знижуватися, і тоді результат буде помітний не тільки вам, а й оточуючим.

Як довго діє ефект, отриманий від процедури акупунктури?

Ефект має тривалу дію, якщо ви не порушуєте рекомендованого режиму харчування. Нормалізується робота всіх систем, знижується апетит, організм обходиться малою кількістю їжі – все це входить в корисні звички. Однак якщо не дотримуватися рекомендованого раціону, ефект досить швидко перестане вас радувати.

Тобто харчуватися, як раніше, вже не вийде?

Абсолютно вірно. Голковколювання – це більш швидкий спосіб перейти на правильне харчування, коли тяга до вкусностям так велика. І немає сил стриматися, щоб не з’їсти апетитний тортик або засмажений шматок м’яса. А після процедур голковколювання утримуватися від такої їжі стає куди простіше, як і вживати щось більш дієтичне.

Тому не варто розглядати голковколювання як спосіб назавжди позбутися від зайвих кілограмів, якщо немає бажання щось змінювати у своєму житті. Це скоріше допомогу, ніж позбавлення від всіх проблем.