Попкорн калорійність, скільки калорій в попкорні

Калорійність попкорну – 407 ккал
Білки: 7,31 г
Жири: 13,52 г
Вуглеводи: 62,74 г

Складно знайти людину, яка не спокусився хоча б раз на стаканчик попкорна, переглядаючи фільм в кінотеатрі. Виробники цього повітряного продукту додають в нього масу ароматичних речовин, які тільки підсилюють апетит тих, хто йде в кінотеатр і відчуває розпалює апетит аромат. Чи шкідливий попкорн, калорійність якого не можна назвати дієтичної?

Історія попкорна тісно пов’язана з кулінарними вишукуваннями стародавніх індійців Америки, які виявили, що деякі види маїсу при нагріванні здуваються. Те ж саме стосується і попкорну, який готується із зерна кукурудзи. Під час нагрівання рідина в кукурудзі починає кипіти, а зерно збільшується в обсягах.

До попкорну найчастіше додають цукрову пудру або сіль, а також різні ароматизатори. Попкорн по-французьки – це гарячий попкорн, посипаний тертим сиром. Італійці також люблять додавати до нього томатну пасту і сушений базилік.

Корисні властивості попкорна

Незважаючи на значну калорійність, попкорн – не саме шкідливе блюдо (якщо, звичайно, до нього не додані підсилювачі смаку і штучні ароматизатори). У ньому багато корисних вуглеводів, які довго перетравлюються, а значить, підтримують рівень цукру в крові, а також не провокують швидкий напад голоду.

У попкорні мало жирів і багато клітковини, вживати яку для здоров’я шлунково-кишкового тракту необхідно кожен день. Завдяки грубій клітковині, яка не перетравлюється, відбувається оздоровлення поверхні кишечника, нормалізується виділення інсуліну. Організм очищається від слизу, токсинів, канцерогенів і інших небезпечних речовин.

У попкорні багато вітамінів групи В – найбільше В1 і В2. Вітамін В1 важливий для росту і розвитку організму, підтримки роботи серця, травної системи. Великі дози вітаміну потрібні дітям, людям у віці, а також спортсменам і тим, хто недавно переніс сильну хвороба. А вітамін В2 потрібен для підтримки молодості шкіри і всього організму.

Калій дуже важливий для нормальної роботи серця, він допомагає знімати набряки, позбавляє від судом, регулює водний баланс в організмі. До речі, калій дуже потрібний тим, хто худне на низькокалорійних дієтах.

Що стосується шкоди попкорну, тут все просто: купуйте тільки натуральний продукт без додавання ароматизаторів. Перевіряйте, скільки масла і солі кладе в упаковку з зернами кукурудзи виробник – від цього залежатиме підсумкова калорійність страви. Якщо ви знайдете попкорн без добавок, з мінімальною кількістю солі – його шкода буде прагнути до нуля.

Міркуючи про те, скільки калорій в попкорні, ми забуваємо просту річ: цей продукт дуже легкий, і одна тарілка попкорна може важити не більше 30 м. А значить, і калорійність приготованого за всіма правилами страви буде вже не такою великою.

До несолоного попкорну ви можете самі додати трохи солі, а також натуральних приправ. Якщо вам захочеться піти шляхом французів чи італійців, інгредієнти перевіряйте по повній таблиці калорійності продуктів.