29 Червня, 2014

Американська дієта: гірки і 25 кадрів, відгуки

Почуття самозбереження – один з найпотужніших інстинктів, і це не дивно. Що цікаво, воно не просто властиво людині, а й закладено генетично. Саме тому більшість дієт виявляються безсилими, коли наше тіло відчуває наближення «голоду» і починає накопичувати запаси. Але можна спробувати обхитрити природу, і зробити це допоможе американська дієта, або методика «25 кадрів».

Поняття американської дієти включає в себе масу різних систем схуднення, але мова піде про винахід Мартіна Катана. І хоча назва методики звучить екстремально, насправді все досить просто.

Дієта «американські гірки»

Кожен, хто хоч раз дотримувався дієти, стикався з «мертвою зоною». Це той момент, коли наше тіло адаптується навіть до самої виснажливої ​​системі і перестає розлучатися зі злощасними кілограмами, тому стрілка ваг безнадійно завмирає на одній позначці. Мартін Катан запропонував гранично простий алгоритм. «Американські гірки» – дієта, яка не дасть організму перебудуватися на новий режим і дозволить і далі втрачати вагу.

Перш ніж стати на цей шлях схуднення, потрібно навчитися рахувати калорії, оскільки саме цей принцип лежить в основі всієї системи. Цикл складається з дев’яти днів, з яких перші три ви щодня можете дозволити собі шістсот кілокалорій, потім ще три дні дев’ятсот кілокалорій, ще три дні по тисячу двісті кілокалорій, і знову до початку. Повторювати можна до тих пір, поки ваги і дзеркало не покажуть потрібний результат.

Класична дієта «американські гірки» відгуки отримує хороші, але потрібно враховувати, що за роки своєї популярності вона зазнала масу трансформацій. По суті, залишився лише кістяк, регулярні скачки калорійності раціону, який з часом обріс масою варіантів. Наприклад, деякі дієтологи все-таки вважають, що людині необхідно мінімум 1200 кілокалорій на день, і жартувати з цим не варто. Виходячи з цього, щоденне меню буде закладати віражі в межах 1200-1400-1600 ккал.

На жаль, запропонована дієта може зіграти злий жарт. Різке зниження калорійності їжі протягом перших трьох днів стимулює зовсім не схуднення, а набір ваги. Тіло намагається компенсувати тимчасове «голодування» додатковими обсягами. Таке спостереження привело шанувальників дієти до деяких удосконалень – вони пропонують робити скачки калорійності кожен день, тоді в організму не буде ні єдиного шансу підлаштуватися.

Обмежень вимагає будь-яка дієта, «американські гірки», меню яких не балує різноманітністю, дозволяє худнути швидко і без особливого фізичного напруження. Зовсім забувати про навантаження теж не можна, хоча прихильники підсвідомого програмування вважають, що є і більш прості шляхи.

Американська дієта «25 кадрів»

Про цю хвалену методикою ходять легенди, а Інтернет рясніє відгуками самого різного толку. Хтось проповідує повний захват, в той час як інші діляться сумними історіями. У будь-якому випадку, кожен рухається до ідеалу власною дорогою, і американська дієта «25 кадрів» – ще один шлях.

Напевно, курсуючи по сайтах, ви натикалися на рекламу чудесного методу зниження ваги. Платно або безкоштовно, бажаючим привести себе в норму пропонується якась програма, яка забезпечить чарівний результат. Для цього необхідно завантажити і встановити її, ну, а потім не менш трьох годин на день проводити перед монітором. Звучить заманливо, однак варто розібратися, чи варто вірити в чудеса.

Як стверджують творці програми, в її основі лежить методика впливу на підсвідомість. Теорія говорить, що свідомість сприймає 24 кадри в секунду, але якщо додати 25-й відповідного змісту, він відправиться прямо в підсвідомість. Один час цей прийом намагалися застосувати в рекламі, але оскільки там він не виправдав очікування, ентузіасти спробували використовувати його і в інших сферах, в тому числі і в дієтології.

Сьогодні вченими міф про «всемогутнього» кадрі розвінчаний, і ця американська дієта для схуднення не виправдала очікувань. Навіть якщо ви будете проводити двадцять чотири години на добу перед екраном і вбирати разом з улюбленими серіалами команди для зниження ваги і обмеження апетиту, результату не буде, якщо, звичайно, схуднення відбувається не по природних причинах або ви дуже схильні самонавіювання. Більш того, сидячий спосіб життя може зробити прямо зворотний ефект і серйозно нашкодити здоров’ю.

Якщо ви прагнете отримати красиву фігуру, доведеться все-таки докласти деяких зусиль. Перш за все, варто перейти на здорове харчування. Підійде, наприклад, рибна дієта для схуднення. Разом з тим потрібно почати більше рухатися. Такі зміни в житті підуть на користь і душі і тілу, а перемога, отримана в битві, особливо солодка.