21 Липня, 2023

Як доглядати за сухою шкірою у дітей?

Правильний догляд за сухою шкірою у дітей включає регулярне очищення шкіри, купання в м’якій воді та нанесення зволожуючого крему. Суха шорстка шкіра у дитини може бути причиною дискомфорту та свербіння. Для догляду за такою шкірою регулярне зволоження є необхідністю (1). Один із найкращих варіантів для цього – використання крему або мазі з декспантенолом, такого як Бепантен.

Регулярне зволоження шкіри за допомогою крему Бепантен

Бепантен забезпечує інтенсивне зволоження шкіри завдяки активному інгредієнту декспантенолу. Декспантенол, також відомий як провітамін B5, допомагає покращити водний баланс шкіри та захищає її від втрати вологи. Суха шкіра у немовлят зволожується, стає більш м’якою, гладкою та еластичною. Декспантенол допомагає зняти сухість та заспокоїти шкіру, підтримуючи її природний рівень зволоження. Вітамін В5 сприяє збереженню еластичності шкіри та зміцненню її бар’єрної функції.

Необхідно регулярно наносити крем для зволоження та захисту. Наносьте крем Bepanthen на сухі ділянки шкіри м’якими масажними рухами. Використання крему допоможе підтримувати природну вологу шкіри та пом’якшувати її.

Очищення шкіри та ванни

Крім зволоження, регулярне очищення шкіри також важливе для підтримки її здоров’я. Для очищення бажано використовувати м’які спеціальні дитячі засоби, які не пересушують шкіру.

Ванночки – це ще один важливий момент догляду за сухою шкірою у немовлят. Однак, щоб уникнути пересушування шкіри, тривалість купання слід обмежити до 10 хвилин, використовуючи воду кімнатної температури та додаючи ванну натуральні м’які компоненти, такі як олії (2).

Після очищення та повного висихання шкіри, наносять невелику кількість крему на проблемні ділянки шкіри та акуратно масажують, щоб крем повністю впитався.

Крем Бепантен можна використовувати не тільки для щоденного догляду за сухою шкірою немовлят, але і для запобігання та заспокоєння подразнення, почервоніння та попрілостей. Завдяки своїм властивостям, він забезпечує тривале зволоження та заспокоює шкіру.

Суха шкіра у дошкільнят та школярів

Діти у цій віковій групі також можуть мати проблеми із сухою шкірою. Взимку сніжки на морозі, влітку цілий день під палаючим сонцем, – такі розваги дітей можуть значно зіпсувати стан шкіри і зробити її сухою, подразненоюі дати відповідь на питання чому у дитини суха шкіра. Тому після кожного агресивного впливу необхідно використовувати засіб, який відновить водний баланс шкіри та підтримуватиме рівень зволоження з допомогою пом’якшуючих та зволожуючих засобів (3).

Також додаткової уваги потребує шкіра дітей, які активно займаються спортом, особливо якщо йдеться про водні види. Зволожуючий та заспокійливий крем рекомендують мати у домашньому медичному та косметичному арсеналі як лікарі, так і тренери.

Таким чином, використання крему Бепантен з декспантенолом та вітаміном В5 є ефективним способом доглядати за сухою шкірою дітей. Правильне нанесення та

регулярне використання цього крему забезпечить необхідне зволоження та допоможе зберегти здоров’я та красу шкіри малюка.

Література

1. Lodén M. (2003). Role of topical emollients and moisturizers in the treatment of dry skin barrier disorders. American journal of clinical dermatology, 4(11), 771–788. https://doi.org/10.2165/00128071-200304110-00005

2. Kvenshagen, B. K., Carlsen, K. H., Mowinckel, P., Berents, T. L., & Carlsen, K. C. (2014). Can early skin care normalise dry skin and possibly prevent atopic eczema? A pilot study in young infants. Allergologia et immunopathologia, 42(6), 539–543. https://doi.org/10.1016/j.aller.2014.06.003

3. Gradwell C. (1999). Role of emollients in dry skin conditions. Community nurse, 5(10), 17–18.

Теги: