8 Червня, 2014

Розвантажувальний день на молокочай

Розвантажувальний день на молокочай

Одним з варіантів проведення розвантажувального дня на зеленому чаї є «розвантаження» на молокочай. Цей напій зберігає всі корисні властивості зеленого чаю і молока, але ще при такому поєднанні нейтралізуються кофеїн і властивість молока «бродити» в шлунку.

Молокочай – це відмінний засіб для профілактики хвороб нирок і серцево-судинної системи. Його сечогінну дію позбавляє від набряків. А завдяки поживним властивостям молока зовсім не відчувається голод в ході розвантажувального дня.

Розвантажувальний день на молокочай- протипоказання

Так як молокочай – хороший сечогінний засіб, його вживання при проблемах з нирками має бути узгоджене з лікарем.

Не рекомендується проводити розвантажувальний день на молокочай частіше одного разу на тиждень.

Варіанти приготування молокочая

Розвантажувальний день на увазі вживання не менше 1,5 літрів чайного напою протягом усього дня. Приготувати його можна кількома способами.

Варіант 1: В 1,5 літра гарячого кип’яченого молока всипати 4 чайні ложки зеленого чаю, настояти протягом 20 хвилин, а потім процідити і пити кожні 1-1,5 години.

Варіант 2: У 2 літра окропу всипати 3 ст. ложки чаю, настояти 20 хвилин і остудити. Після додати літр молока і знову настояти протягом 10 хвилин. Процідити і пити протягом дня.

Варіант 3: Можна до літру молока додати літр готового завареного чаю.

Готовий напій дозволяється пити як в холодному, так і в гарячому вигляді.

Молоко для приготування молокочая краще вибирати з низькою жирністю. І крім напою вживати не менше 2 літрів мінеральної води без газу, яка повинна відновити водний баланс організму після сильного сечогінного ефекту «розвантаження».

На замітку

Такий розвантажувальний день на молокочай допоможе позбутися від 700 г зайвої ваги (відразу може піти і більше – до 1,5 кг, але це з урахуванням висновку рідини, кількість якої повинно заповнитися згодом).

Такі розвантажувальні дні для схуднення прекрасно підходять для теплої пори року, коли апетит не так сильний і напій із зеленого чаю з молоком відмінно освіжає. Після такої міні-дієти ви відчуєте себе бадьорими і відпочили.