27 Вересня, 2023

Бодиконтуринг апаратом EXIMIA — революційний метод схуднення та підтяжки контурів фігури

Бодиконтуринг апаратом EXIMIA — революційний метод схуднення та підтяжки контурів фігури

Швидкоплинність буденних справ, подій та часу інколи зупиняють нас на порозі власних бажань: потрібно схуднути, підтягнути шкіру, відвідати пару сеансів масажу для розслаблення, а потім завітати на активні антицелюлітні процедури. При цьому всьому ще треба придбати косметику, роликові щітки для покращення контурів фігури, емульсії чи креми для обгортань у домашніх умовах. Хочеться купити все, що пропонує реклама в соціальних мережах та за ніч перетворитися у струнку даму з пружними формами та еластичною шкірою. Ця мрія багатьох зайнятих жінок стала реальністю та трансформувалася в одну процедуру, що розв‘язує всі вищезгадані питання своїм багаторівневим підходом. “Фігура за тиждень” тепер доступна завдяки інноваційному апарату EXIMIA, яким виконується бодиконтуринг тіла. У чому полягає унікальність технології можна дізнатися більш детально за посиланням: https://anacosmo.ua/uk/meditsinskaya-kosmetologiya/podtyazhka-na-apparate-eksimia/.

njJDG8yGMxjdCSxDhcvyygm5f-_gVnLzI0qMEa7gQn39GzcZ0BVxbpfE3YvWN-Aubjc9NIU8v5R_iKLCVSnrO2_SgDwK44oJIKoh2KnvUb4jIPgbKHaDOp1gVwZAhiezeapQDjpjyvxZnGH6Khez0QY

Процедура 4в1

Апарат EXIMIA дбає не тільки про поліпшення форм і параметрів Вашої фігури, а й економить час та ресурси, досягаючи максимальної ефективності в 4 етапи:

  1. Мікродермаліфтинг — перша процедура на шляху до ідеального тіла. Спеціаліст проводить підготовку шкіри до подальших маніпуляцій, відлущуючи ороговілі клітини. Рельєф тіла стає гладким, пружним і еластичним.
  2. Лазеропорація (біоліполіфтинг). Другий етап схуднення комбінує в собі дві технології: лазерну та електропорацію. Клітини шкіри стимулюються до оновлення, а структури підшкірно-жирової клітковини пробуджуються та починають активно “плавитися”. Надлишковий жир набуває рідкого агрегатного стану та переходить у міжклітинний простір, звідки буде виведений лімфатичною системою.
  3. Вакуумно-роликовий масаж. Для роботи з контурами фігури спеціаліст обирає спеціальну антицелюлітну насадку апарату EXIMIA. Третій етап також несе в собі дві функції: лімфодренажного масажу для виведення розщеплених жирових клітин та глибокого 4-х фазного вакууму. Процедура масажу приємна, комфортна, безболісна та розслаблювальна. Уже на цьому етапі тіло зменшується в об‘ємах та втрачає зайві кілограми.
  4. RF-ліфтинг — радіоліфтингова процедура підтяжки шкіри. Форми тіла втрачають свій об‘єм, а для ідеального ефекту потрібно швидко вплинути на процеси скорочення та підвищення еластичності верхнього шару епідермісу. Процедура покращує кровообіг та прискорює обмін речовин у клітинах, завдяки чому шкіра омолоджується та оновлюється.

h4QsPUd-L6pn098FZewGBteN24NCYur-VUG1mTh-Ap-qWpaOF1jVRLPuTPOV3blYJxuxo_D3h-TwwWpTxtXzVtpiE-3oAow7sBfdxmO-Gf-C5h50SXkEQnlIi69mBocLMbAUobiBIB-DlmSNRyts9p4

Результативність

За курс процедур (3–5 сеансів) реально досягти до — 8 см у зменшенні об‘єму тіла. Зайві кілограми втрачає кожна ділянка тіла: руки, живіт, спина, сідниці. Результат зберігається на роки при умові здорового харчування та активного способу життя.

 

Теги: