15 Вересня, 2015

В чому особливість Орсотена і Орсотена Слім для схуднення?

Перши ніж я розпочати хотіла б зразу вам порадити дуже добре написану статтю на нашу любиму тему: як схуднути? В якій детально розписані всі принципи позбавлення від зайвої ваги, ви по новому відкриєте для себе це питання! А ми починаємо!

Як діє Орсотен Слім для схуднення?

Ефективність Орсотен Слім для схуднення обумовлена тим, що в його складі основна діюча речовина – орлістат. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, орлістат блокує діяльність ферментів, що відповідають за розщеплення жирів. Тому жир, що надходить разом з їжею, організмом не усвояется і виводиться з травної системи у первісному вигляді разом з каловими масами. Це призводить до зменшення кількості вступників калорій, і для поповнення їх дефіциту організм починає розщеплювати жир, «запасений» на боках, стегнах і животі.

В яких випадках призначають таблетки для схуднення Орсотен?

Як і будь-який лікарський засіб Орсотен для схуднення повинен призначатися лікарем або дієтологом. Не рекомендується самовільно приймати рішення про прийом даного препарату, так як за незнання можна нашкодити здоров’ю. Показаннями до призначення Орсотена є:

 • індекс маси тіла gt; 30 кг/м2, що свідчить про наявність ожиріння;
 • необхідність позбавлення від надмірної ваги хворим з гіпертонією, цукровим діабетом, гіперліпідемією, метаболічним синдромом.

Як правильно приймати Орсотен?

Перш ніж почати приймати Орсотен Слім для схуднення, ознайомтеся з інструкцією до препарату. Так як неправильне вживання медикаментозного засобу може зменшити або звести нанівець весь лікувальний ефект.

Орсотен вживають тричі на день по одній капсулі (120 мг) одночасно з основним прийомом їжі. Якщо ви забули вчасно прийняти капсулу, то можете це зробити через годину після їжі, але не пізніше. Ліки необхідно запити 200 мл звичайної води. У випадку якщо ви пропустили прийом їжі або страви не містять жиру, то пити препарат не треба.

Під час прийому Орсотена для схуднення необхідно дотримуватися низькокалорійної, але збалансованої дієти. У вигляді жирів в організм має надходити тільки 30% калорій. Також, поки триває лікування, треба пити вітамінно-мінеральні комплекси. Тривалість прийому Орсотена не повинна перевищувати двох років.

Протипоказання і побічні дії Орсотена

Орсотен слім для схуднення
Таблетки для схуднення Орсотен, як і більшість медикаментозних засобів, мають побічну дію на організм, а також мають протипоказання до застосування. У більшості випадків поява негативних ефектів при прийомі препарату викликано наступними факторами:

 • недотримання рекомендованого дозування;
 • несвоєчасний прийом капсули;
 • надмірна калорійність і жирність живлення в період прийому ліків.

Аналізуючи відгуки про Орсотене для схуднення, можна виділити наступні побічні дії:

 • З боку шлунково-кишкового тракту: часті позиви на дефекацію, метеоризм, жирний, рідкий, м’який стілець, больові відчуття в прямій кишці, нетримання калу, ураження ясен і зубів, у хворих на цукровий діабет 2 ступеня спостерігалась гіпоглікемія. Дуже рідко з’являлася жовчнокам’яна хвороба, дивертикуліт.
 • З боку центральної нервової системи: відчуття тривоги, головний біль.
 • Алергічні реакції: кропив’янка, висип, свербіж, ангіоневротичний набряк, анафілаксія, бронхоспазм.
 • Інші: при прийомі Орсотена у людини може виникати відчуття втоми або грипоподібний синдром, інфекції сечовивідних шляхів або верхніх відділів дихальних шляхів. У жінок спостерігається дисменорея (переймоподібні болі внизу живота, як під час «критичних днів»).

При появі побічних ефектів у важкій формі необхідно припинити прийом препарату та звернутися за консультацією до лікаря або дієтолога.

У деяких випадках вживати Орсотен для схуднення категорично заборонено, так як це може завдати шкоди здоров’ю. Перерахуємо їх:

 • підвищена чутливість до діючої речовини орлистату або до інших компонентів ліки;
 • вік до 18 років, не проводилося досліджень, підтверджуючих безпеку прийому даного засобу в дитячому і підлітковому віці;
 • період лактації;
 • вагітність;
 • холестаз (зменшення виділення жовчі);
 • синдром хронічної мальабсорбції (недостатнє всмоктування поживних речовин в тонкій кишці).

Орсотен для схуднення
Орсотен і Орсотен Слім – це пероральні лікарські препарати, які призначають людям з надмірною масою тіла або ожирінням. Люди, що брали Орсотен для схуднення, відгукуються про нього по-різному. Одні вважають її панацеєю від зайвої ваги, інші ж, навпаки, кажуть, що зайві кілограми як були, так і залишилися, а побічні ефекти зробили життя нестерпним. Щоб зрозуміти чи варто приймати Орсотен для схуднення, ми розглянемо його переваги та недоліки.

Чим Орсотен для схуднення відрізняється від аналогічних препаратів?

Сьогодні в будь-якій аптеці можна побачити безліч лікарських засобів, що сприяють зниженню маси тіла. Чим же Орсотен відрізняється від них? Чому він такий популярний? Давайте розглянемо, якими перевагами володіє Орсотен Слім для схуднення в порівнянні з іншими аналогічними препаратами:

 • Орлістат, діюча речовина Орсотена, впливає тільки на шлунково-кишковий тракт. Тому лікарський засіб не потрапляє в кровотік і не чинить системного впливу на організм. Завдяки цьому кількість побічних ефектів зводиться до мінімуму.
 • Орсотен можна приймати тривалий час і без шкоди для здоров’я. Саме тому дієтологи його призначають пацієнтам, які потребують поступове зменшення маси тіла і підтримки ваги на необхідному рівні, а також в профілактиці повторного набору зайвих кілограмів.
 • Так як таблетки для схуднення Орсотен є медикаментозним препаратом, то вони запобігають розвиток негативних станів, зазвичай супроводжують зниження ваги: цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, гіперінсулінемія, порушення толерантності до глюкози, гіперхолестеринемія.

Як ви бачите, Орсотен дійсно має переваги в порівнянні з аналогічними засобами для схуднення.

Теги: