5 Лютого, 2015

Акторська дієта

Акторська дієта на 12 днів

Розрахована на 12 діб варіація акторської дієти, з одного боку, трохи м’якше, але з іншого теж є компіляцією з декількох монодієт. Вона розбита на 4 блоки по 3 доби, за кожним з яких закріплений окремий продукт або група. Вважається, що тут можна втратити вже 8 кг, але чи вдасться протриматися на такому раціоні – невідомо.

Перші 3 дні будуть базуватися не на рисі, як в короткостроковому варіанті, а на кефірі. Його жирність ролі не грає, оскільки ніяк не позначається на кінцевому результаті. Якщо дуже складно прожити такий період на одному тільки кисломолочному продукті, обсяг якого на день – 1,5 л, допускається введення 250 г нежирного сиру.

Наступні 3 дні – на яблуках. Сорти, знову ж таки, не важливі, хоча з точки зору кількості цукру запропоновано звертати увагу на менш солодкі їх види. Наприклад, на зелені дрібні яблука. Їх можна їсти і в свіжому, і в запеченому вигляді, а також перетирати в пюре.

Друга половина акторської дієти починається з курячого м’яса, яким слід харчуватися ще 3 дні. Воно може братися від будь-частини птиці, але обов’язково має позбавлятися шкірки. Спосіб термообробки єдиний не запропоновано: заборона не виставляється навіть на смаження, але варто розуміти, що таке блюдо відвик від важкої їжі організм візьме неохоче. Крім того, у смаженої курки калорійність досить висока. Якщо немає любові до курки, або ж вона встигає набриднути за 3 доби, замінити її допускається рибою.

Останні 3 дні акторської дієти – винні. Як і в короткостроковій версії, апельсиновий свіжовичавлений сік рівноцінний червоному вину. І сир є бажаним (або навіть необхідним) доповненням.

Найголовнішою умовою цього алгоритму схуднення є вихід з нього: за неповних 2 тижні травний тракт забуває про іншої їжі, тому вводити звичні продукти доведеться повільно. Спочатку додавати в меню овочі і фрукти, намагаючись їх або пропарити, або вжити свіжими. Потім згадувати про крупи і хліб. Протягом першого тижня після акторської дієти на 12 днів кондитерські вироби і жирні, важкі страви заборонені.

Відгуки до акторських систем схуднення

Відгуки акторської дієтіЩо стосується відгуків до акторської дієті будь-якого з представлених вище зразків, негативних коментарів з боку медиків чимало. Обумовлюється це і низькою калорійністю меню, і його убогістю, і відсутністю поживності. І якщо короткостроковий варіант ще допустимо, але в ще більш урізаному вигляді, то схема на 12 днів вимагає граничної обережності. В першу чергу – по самопочуттю. Будь-яке значне погіршення повинно стати знаком до припинення акторської дієти.

Жінки в більшості своїй вибирають саме варіацію на 5 днів, пояснюючи це тим, що витримати «голодний» режим довше їм занадто складно. Заявлені 3-4 кг за даний період дійсно йдуть, але вони супроводжуються слабістю і дратівливістю, а нерідко і головними болями.

Акторська дієтаТі, хто постійно оточені світлом софітів і знаходяться під прицілами камер, так чи інакше стають об’єктами для наслідування. Здебільшого це стосується зовнішнього вигляду, а в особливості фігури. Багато хто знає, що камера здатна додати вагу, змінити пропорції. Тому необхідність підтримувати себе у формі для акторів театру і кіно не обговорюється. Звичайно, найчастіше це класичні обмеження в харчуванні, що тривають протягом усієї кар’єри. Але іноді трапляються моменти, що вимагають миттєвого скидання 2-3 кг, і тут в хід йдуть більш жорсткі заходи. Частина з них отримала назву акторської дієти, що має кілька різновидів. Уваги заслуговує жорстка версія на 4-5 діб і більш м’яка – майже на 2 тижні.

Акторська дієта на 5 днів

У будь-якій з існуючих акторських дієт є одна спільна нитка: вони не забороняють вживання алкоголю, а сам процес зниження ваги базується на виведення рідини з організму. Це досягається за рахунок виключення солі з страв. Тим не менш, калорійність і ситність раціону в схемах розрізняється. Акторська дієта на 5 днів являє собою в’язку з монодієт, яка не сприймає ніяких фізичних навантажень в цей період. Найкращим варіантом, судячи з відгуків про акторську дієту даної тривалості, є виділення під неї вихідних днів.

Перший день – це своєрідна процедура детоксикації. На добу відварюється рис і готується томатний сік, який повинен бути свіжовичавленим. Крупа готується без спецій і солі. Обсяг того й іншого продукту не обмежується, при почутті голоду з’їдається невелика порція одного і випивають склянку іншого.

Другий день присвячений молочної групи, при цьому, конкретні її екземпляри не обговорюються. Допускаються і сир, і кефір, і навіть йогурт, якщо він натуральний і не має добавок. Але їх загальний об’єм не повинен перевищити 1,5 кг. Крім того, у відгуках про акторську дієту зазначається, що краще підбирати версії з мінімальним відсотком жирності.

Третій день – своєрідна компенсація за «голод» попередніх двох. Тут вітається пісне м’ясо, серед якого в пошані курка і кролик, а також телятина та індичка. Кількість за день можна з’їсти будь-яку, але термообробкою може виступати тільки варіння без солі. Щоб страва не було прісним, можна в воду кинути цибулину або присмачити готовий варіант соком лимона.

Четвертий день багатьох дивує – базовим продуктом для нього виступає червоне вино, до якого дозволено брати трохи сиру, віддаючи перевагу твердим його сортів. Добовий обсяг алкогольного напою – 0,7 л. Для осіб непитущих вино замінюється свіжовичавленим апельсиновим соком.

На п’яту добу слід повторити будь-який з попередніх днів. При цьому кожен з них супроводжується вживанням трав’яного чаю зеленого і чистої води. Після виходу з п’ятиденного акторської дієти обов’язково введення в раціон джерел калію, наприклад, кураги. Обумовлюється це тим, що день на рисі активно вимиває даний елемент з організму, що негативно позначається на багатьох системах. Особливо на серцево-судинної.

Підсумком до настільки короткостроковій акторської дієті часто стає втрата 3-4 кг, навіть якщо початковий вага не зашкалював. Але при лактозною недостатності, хронічних захворюваннях ШКТ та печінки, проблемах з нирками, таке харчування заборонено.