27 Квітня, 2015

Рідкісні і Рідкісні Лайт для схуднення

Рідкісні: побічні ефекти і протипоказання

У таблеток Рідкісні для схуднення багато побічних ефектів. До найшкідливішим симптомів можна віднести нудоту, запор, сухість у роті, головні болі. Може з’явитися безсоння, прискорене серцебиття, підвищений тиск, нервові розлади (у тому числі психози і галюцинації). Саме тому препарати, у складі яких є сибутрамін, заборонені в багатьох цивілізованих країнах.

У медичних відгуках про Рідкісні вказується, що даний препарат не можна вживати з іншими лікарськими засобами, які впливають на центральну нервову систему – з антидепресантами, препаратами від безсоння, з нейролептиками.

За інструкцією цей засіб не можна використовувати в період вагітності та грудного вигодовування. Також він протипоказаний при печінковій і нирковій недостатності, при серцево-судинних хворобах. Оскільки засіб для схуднення Рідкісні дуже ефективне, перед його вживанням треба обов’язково проконсультуватися з ендокринологом.

Рідкісні Лайт для схуднення: склад і принцип дії

Рідкісні таблетки для схудненняРідкісні Лайт прискорює переробку підшкірного жиру і покращує обмін речовин. Те жир відразу спалюється, а не накопичується в проблемних зонах. Склад Редуксин Лайт відрізняється від препарату Рідкісні. Він містить токоферол (вітамін Е) і лінолеву кислоту натурального походження. Саме ця кислота перетворює жирові клітини в джерело енергії. Для максимальної ефективності треба приймати чотири-шість капсул препарату на добу, оскільки добова доза лінолевої кислоти становить два з половиною грами.

При тривалому вживанні добавки Рідкісні Лайт для схуднення деякі скаржаться на слабкість, головний біль, нудоту, знервованість і дратівливість. Але в той же час, судячи з відгуків про препарат, багато добилися очікуваного ефекту за місяць прийому капсул у поєднанні з фізичними вправами і дієтою.

Для підтримки позитивного результату дуже важливо приймати препарат системно, циклічно повторюючи курс вживання 3-4 рази на рік, через рівні проміжки часу. Вже на початку прийому засоби зменшується жировий прошарок і одночасно збільшується м’язова маса, за рахунок згорання жирових клітин формується спортивний силует.

Рідкісні для схуднення Рідкісні – засіб для схуднення, яке складається з двох діючих речовин – микрокристаллической целюлози і сибутраміну. Рідкісні можна пити тільки після консультації з досвідченим фахівцем, і тільки тоді, коли всі можливі способи схуднути не принесли потрібного ефекту.

У відгуках про Рідкісні для схуднення говориться, що найкращі результати цей препарат показує в комплексної терапії, якщо одночасно дотримуватися низькокалорійну дієту, підвищити фізичну активність і прибрати шкідливі звички.

Не так давно випустили новий російський препарат Рідкісні Лайт, який можна придбати без рецепта, адже до його складу входять абсолютно безпечні компоненти. На відміну від препарату Рідкісні, Рідкісні Лайт – біологічно активна добавка. У цій статті ми допоможемо вам розібратися, чим відрізняються ці два препарати, і в чому вони подібні.

В рубриці корисних посилань сьогодні хотів би вам порадити сайт де ви можете придбати дрова по доступній ціні, власне все це ви знайдете тут http://www.ua.all.biz/drova-bgg1083677

Таблетки Рідкісні для схуднення: принцип дії

Лікарі у відгуках про Рідкісні для схуднення пишуть, що препарат пригнічує голод, знижує концентрацію холестерину, нормалізує концентрацію глюкози і сечової кислоти в крові. Мікроцелюлоза, вбираючи в шлунку зайву рідину і шкідливі речовини, сильно розбухає, викликаючи у людини відчуття ситості.

При регулярному прийомі цього засобу поступово виробляється звичка з’їдати менший об’єм їжі, при цьому зникає бажання перекусити здобною булочкою або чіпсами. При вживанні капсул організм витрачає багато енергії, тим самим спалюються жирові відкладення.

Рідкісні випускається в капсулах синього або блакитного кольору, які дуже зручно приймати. В інструкції сказано, що треба приймати Рідкісні по таблетці один раз на добу.

Дія сибутраміну на нервову систему подібно з дією наркотичних речовин, тому цей передозування цього лікарського засобу може призвести до тяжких наслідків.

Теги: