23 Липня, 2015

На зарядку для схуднення ставай!

Вправи для схуднення

Ранкова зарядка для схуднення
Розглянемо приблизний комплекс вправ ранкової зарядки для схуднення:

 • Протягом 30 секунд виконуйте кроки на місці, високо піднімаючи коліна. З 1-го по 4-й крок робіть вдих, з 5-го по 8-й видих.
 • Для розігріву м’язів верхньої половини тулуба зробіть 10-15 кругових рухів руками, потім стільки ж нахилів тулуба в різні боки. Зробіть по 3 підходи до кожного виду вправ.
 • Для розігріву м’язів нижньої половини тулуба здійснюйте стрибки на місці на правій нозі, на лівій нозі, на двох ногах. Кожен вид стрибків протягом 30 секунд.
 • Стати рівно, ноги розведіть на ширину плечей. Поставте руки на рівні грудей так, щоб лікті були паралельно до підлоги, а долоні притискалися один до одного. На 2-3 секунди з усієї сили здавлюйте свої долоні, а потім розслабляйте. Повторити 15 разів.
 • Обов’язкова вправа зарядки для схуднення живота – обертання тазом. Стоячи з широко розставленими ногами, обертайте тазом за годинниковою стрілкою 10 разів, а потім проти годинникової стрілки 10 разів. При виконанні вправи поперемінно втягуйте і випинати живіт.
 • Розставте ноги максимально широко, потім зігніть праву ногу в коліні, нахиліться вперед, тянясь руками до носку лівої ноги, випрямьтесь. Зробіть 3 нахилу. Потім зігніть в коліні ліву ногу і повторіть вправу. Рекомендується виконати по 5 підходів до кожної нозі.
 • Для зміцнення м’язів рук підійдуть віджимання. Якщо ви ніколи раніше не виконували цю вправу, то можете починати робити його від стінки, потім рекомендується перейти на віджимання від підлоги, але стоячи на колінах. Коли вам стане нескладно робити віджимання, стоячи на колінах, переходите до класичного виконання цієї вправи з упору лежачи. Головне, на що необхідно звернути увагу при виконанні віджимань в будь-якій позиції – спина завжди повинна бути рівною.
 • Для тих, у кого проблемною зоною є стегна, просто необхідні випади в зарядці для схуднення. Стоячи рівно і тримаючи руки на талії, по черзі робіть випади то правою, то лівою ногою на максимально можливу відстань. На кожну ногу необхідно зробити по 15 випадів.
 • Також для тренування м’язів ніг ідеально підійдуть махи ногами. Стати рівно, ноги поставте разом, руки розведіть в сторони для надання рівноваги тіла. Правою ногою зробіть мах в ліву сторону, а потім відведіть її вправо на максимально можливу відстань. Повторіть цю вправу лівою ногою. Рекомендується зробити 15 повторів кожною ногою.

В сьогоднішній рубриці корисних сайтів хотіла б вам порадити всім в кого є проблеми з безпліддям ознайомитися з посиланням: http://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/lechenie-besplodiya де знайдете багато корисної інформації стосовно цієї проблеми!

Щодня виконуючи ці нескладні вправи, ви зможете позбутися від зайвих кілограмів, а також зробити своє тіло тренованим, здоровим і привабливим. Пам’ятайте, що ефективна зарядка для схуднення та, яку ви виконуєте регулярно і з повною віддачею.

Зарядка для схуднення
Будь-яка дівчина мріє про ідеальну фігуру. Для досягнення жаданого результату одні катують себе голодними дієтами, інші до знемоги тренуються у фітнес-центрах. І при цьому всі забувають, що досягти бажаної мети можна за допомогою раціонального режиму живлення і зарядки для схуднення. Звичайно, стрункість і підтягнутість тіла з’явиться не відразу, зате надовго, а при постійному помірному харчуванні і регулярних фізичних вправах назавжди.

Також рекомендую вам сьогодні переглянути нашу статтю про сирну дієту яка ідеально підходить для багатьох жіночок!

Домашня зарядка для схуднення

Для того щоб позбутися від зайвих сантиметрів в проблемних місцях, не обов’язково ходити в спортзал, досить систематично займатися домашньою зарядкою для схуднення. Це допоможе вам підкачати м’язи живота, стегон, спини, зменшити прояви целюліту і зміцнити імунну систему в цілому. Рекомендується виконувати зарядку вранці перед сніданком. Щоденне виконання вправ з акцентом на проблемні зони протягом 15-20 хвилин в день допоможуть вам зробити своє тіло гнучким, легким, красивим і спортивним.

Щоб ранкова зарядка для схуднення ефективно діяла на організм, необхідно дотримуватися нескладних правил:

 • Виконуючи зарядку, суворо дотримуйтесь кількість підходів і вправ, не треба самовільно перевищувати норму, так як це скоріше принесе шкоди організму, ніж користь.
 • Паузи між різними вправами повинні бути невеликими, близько хвилини.
 • Вибираючи для себе програму, зверніть увагу на те, щоб вона містила вправи для ваших проблемних зон, наприклад, для схуднення живота. Зарядка повинна давати навантаження на різні групи м’язів. Тоді її вплив на організм буде комплексним.
 • Їсти рекомендується не раніше, ніж через 30 хвилин після закінчення виконання вправ. За 15 хвилин до сніданку з’їжте яблуко, грушу, грейпфрут або йогурт, це допоможе зменшити апетит, збільшений після навантаження.
 • Якщо ви ніколи раніше не тренувалися, і вам важко робити всі вправи необхідну кількість разів, то спочатку зменшіть число підходів. Адже після зарядки ви повинні відчувати бадьорість і прилив сил, а не виснаження і втому.

Про саму зарядку ви можете детальніше почитати на сторінці вікіпедії тут wikipedia.

Теги: