23 Червня, 2014

Золота кулька для схуднення, відгуки

Полиці з препаратами для схуднення вже ломляться від всіляких варіантів, створюваних фармацевтами для потреб худне населення. Не так давно серед цих препаратів з’явився новий – «Золотий кулька» для схуднення, відгуки про який наповнили різні форуми та соціальні мережі. Подивимося і ми, що ж це за «фрукт» і з чим його їдять.

Виробник обіцяє, що після прийому цього чудесного препарату під назвою «Золотий кулька» для схуднення (відгуки про нього можна залишити нижче) скидання ваги відбудеться різко і саме в тих місцях, які найбільше турбують жінок, – на сідницях, животі, стегнах. Чи не це мрія всіх тих, хто стурбований своїм зовнішнім виглядом?

Таблетки для схуднення «Золота кулька» – дія і склад

Золота кулька для схуднення – таблетки китайські. Однак не це повинно вас лякати: складу препарату повністю натуральний (якщо вірити упаковці, звичайно). Отже, засіб для схуднення складається з спіруліни, екстракту лимона, пектину, екстракту айви і папайї, ноні. Ніяких додаткових синтетичних компонентів, небезпечних «хімікатів» та інших супутників натуральних з вигляду складових елементів, не вказано.

Але чи так ефективні ті компоненти, які перераховані вище? На перший погляд – так. А насправді?

Спіруліна. Різновид водоростей, які можна знайти в озерах. Спіруліну охоче використовують у виготовленні різних БАДів, проте до цих пір немає жодного серйозного наукового дослідження, яке б підтвердило ефективність цього компонента. Просунуті дієтологи запевняють, що спіруліна не робить ніякого ефекту – тільки хіба що плацебо.

Ноні. Екзотичний фрукт, який росте в Китаї. Ноні давно використовують в мережевому маркетингу (знову ж у виробництві БАДів для схуднення). Представники сумнівного походження компаній запевняють довірливих покупців, що ноні дуже ефективно сприяє спалюванню жиру, продовжує життя і нормалізує обмін речовин. Однак фахівці з Гавайського університету провели окреме дослідження фрукта і спростували наявність у нього настільки чудодійних властивостей. Тільки кофеїн і вітаміни.

Лимон. Старий добрий лимон. Ви помітили, щоб від вживання лимона вам вдавалося стрімко втрачати зайві кілограми? Ось саме, що ні. Лимон – нешкідлива добавка до їжі, проте приймати її можна тим, у кого немає алергії на цей екзотичний фрукт, а також у кого немає проблем з шлунком.

Нарешті, всім потенційним покупцям слід знати, що таблетки для схуднення «Золота кулька» в Росії не сертифіковані, а в Сполучених Штатах Америки і зовсім перебувають під суворим забороною.

Крім того, виробник явно приховує частину компонентів, які входять до складу цього засобу. Чому? Численні відгуки доводять, що в перші кілька днів прийому препарату відбувається різке зниження ваги. Проте потім ефективність засобу знижується.

Потім, після повного прийому курсу, зайві кілограми повертаються знову і нерідко з «друзями» у вигляді ще 2-3 кілограмів. Звідси випливає висновок, що капсули для схуднення «Золота кулька» містять якісь хімічні сполуки, які можуть завдати шкоди організму. І чималу шкоду.

Дієтологи стверджують, що повернення ваги – це звичайна реакція організму, який відчував дефіцит калорій (мабуть, хімічна речовина, яка міститься у складі таблеток, викликає цей дефіцит), а потім різко повернувся до звичного раціону. І повернення ваги не відбувається тільки тоді, коли раціон переглядається на користь зниження калорійності на довгі роки.

Золота кулька для схуднення – що думають лікарі

Медики, що вивчили дію препарату, впевнені, що в складі «Золотого кульки» для схуднення є якийсь заборонений компонент, який виробник вважав за краще приховати. Адже різке схуднення не пояснити ні входить до складу засобу спирулиной, ні лимоном і гарбузом. Чому виробник приховує цей компонент? Відповідь одна: значить, він небезпечний для здоров’я.

Великі сумніви викликають у дієтологів заяви продавців про те, що цей препарат здатний спалювати жир тільки в проблемних зонах. Тим часом, навіть не фахівцям відомо, що це неможливо – ні після наполегливої ​​праці в тренажерному залі, ні після найбільш грамотною дієти в світі. Підшкірний жир розщеплюється рівномірно по всьому тілу, і в саму останню чергу ефект від схуднення помітний саме в проблемних зонах. Як правило, спочатку худнуть руки і ноги, обличчя, сідниці, груди, а вже потім все інше.

У складі препарату не вказано і процентне співвідношення компонентів, що неприпустимо ні для одного препарату, яке дозволено до продажу на території СНД і Європи.

Отже, чи впевнені ви, що варто ризикувати своїм здоров’ям заради міфічної цілі у вигляді скидання (а потім і повернення) кількох кілограмів? І якщо вже вам так не терпиться допомогти собі якимись додатковими засобами, зверніть свою увагу на Тироксин для схуднення – ще один спосіб прискорити метаболізм і схуднути.