15 Травня, 2015

Вправи з хулахуп для схуднення – хороший спосіб скинути вагу

Чому варто використовувати хулахуп для схуднення?

Виконання вправ з хулахуп для схуднення можна прирівняти до повноцінного спортивному тренуванні. Перше заняття з обручем повинно тривати не більше десяти хвилин, причому для першого тренування краще підібрати простий і легкий хулахуп. Поступово час тренувань треба збільшувати і довести тривалість занять з обручем до півгодини.

Коли організм трохи звикне до виконання вправ, то можна збільшити тренажер. Треба враховувати, що після перших занять на тілі можуть залишитися синці, тому перед тренуванням бажано одягнути широкий пояс. Найбільш ефективними будуть заняття з використанням залізного обруча, однак для тренування з таким снарядом потрібна особлива підготовка.

Перед виконанням вправ з хулахуп дуже важливо прийняти правильну позицію: поставити ноги на ширину плечей і трохи зігнути в колінах, притиснути снаряд до спини в області талії або трохи вище, повернути корпус вліво, а потім різко повернутися у вихідне положення і відпустити тренажер.

Під час занять також дуже корисно здійснювати плавні рівномірні руху, розгойдуючи корпус трохи в сторони. При обертанні обручем не можна задіяти сідниці і груди, а тільки талію, шию і ноги. Якщо снаряд падає, то треба трохи прискорити руху. Крутити обруч хулахуп для схуднення потрібно обов’язково натщесерце.

Обруч хулахуп підтягує боки, прибирає живіт. Він допомагає не тільки скинути вагу, але і сформувати фігуру.

При регулярних вправах з хулахуп для схуднення можна відзначити й інші позитивні моменти. Так, заняття з обручем сприяють зміцненню серцево-судинної і дихальної систем, а також запобігає варикозне розширення вен, покращує циркуляцію лімфи.

Для занять з обручем не потрібно якихось особливих навичок і вмінь, але при цьому по навантаженню виконання вправ з хулахуп нічим не поступається стандартної тренуванні.

Судячи з відгуків про хулахупе для схуднення, щоб домогтися видимого результату, треба займатися регулярно. Синці і хворобливі відчуття зникнуть вже через тиждень занять, коли тіло звикне до нової навантаженні.

Дуже важливо крутити тренажер рівномірно в різні боки, так як в деяких відгуках зазначено, що при регулярному крученні тільки в одну сторону форма талії зліва і справа стає різною.

Хулахуп – це простий спортивний обруч, який допомагає людині конкретні м’язи підкачати, скинути зайву вагу і підтримувати тіло у відмінній формі. Використовувати хулахуп для схуднення можуть і жінки, і чоловіки. Тренажер прибирає живіт, зменшуючи в обсязі талію.

Важкі металеві і товсті обручі свого часу крутили древньогрецькі атлети, а завдяки ефективності, дешевизні і простоті цей простий снаряд заслужив популярність у всьому світі.

Заняття з хулахуп тренують м’язи рук, спини, сідниць, плечей і стегон, а за десять хвилин тренувань з обручем спалюється стільки ж калорій, скільки витрачається за цей же час при бігу в швидкому темпі. Сьогодні ми поговоримо про користь занять з обручем, дізнаємося, які види обручів краще використовувати для схуднення, зупинимося на відгуках про хулахупе.

Який обруч вибрати?

При виборі обруча треба, перш за все, звернути увагу на його діаметр. Перед купівлею треба поставити хулахуп на ребро і стати поруч з ним. Якщо тренажер вибрано правильно, то його верхня межа буде торкатися нижніх ребер.

Вибираючи обруч, особливу увагу варто звернути на його масу. Треба розташувати хулахуп на талії, виставити одну ногу трохи вперед, а потім покрутити снаряд погойдуються легкими рухами, переносячи масу свого тіла з ноги на ногу. Варто також спробувати покрутити кілька обручів з різною вагою і вибрати той, займатися з яким комфортно і максимально зручно для вас.

Найпростіший обруч хулахуп для схуднення виготовляється з пластмаси. Тренажер Gymflextor виготовляють зі спеціальної гуми. Цей снаряд являє собою гібрид обруча і універсального тренажера. За допомогою такого універсального хулахуп легко качати прес, згинаючи тренажер руками в різних напрямках.

У продажу є спеціальні обручі з масажними елементами на внутрішній поверхні. Судячи з відгуків, хулахуп з масажними елементами допомагає підсилити кровообіг в області живота і талії. Масажний обруч прибирає живіт і боки, а також сприяє значному зменшенню проявів целюліту. Якщо крутити масажний тренажер при слабких м’язах живота, то такі заняття можуть супроводжуватися неприємними відчуттями, а на тілі можуть з’явитися синці.

У деяких обручів на вбудованому лічильнику відображається кількість калорій, що спалюються при виконанні вправ. При виборі такого тренажера для занять варто враховувати, що підрахунок калорій на ньому відбувається без урахування індивідуальних параметрів людини, тому лічильник показує дуже приблизний результат.

Зараз дуже популярні складні обручі, що складаються з окремих пластмасових елементів. У таких тренажерів в комплекті можуть бути масажні елементи і лічильник калорій.