2 Травня, 2015

Вправи для схуднення живота в домашніх умовах

Кращі вправи для схуднення живота в домашніх умовах

Базу комплексів, орієнтованих на спалювання жиру в даній області, складають домашні вправи для м’язів живота, в основному навантажують нижню частину прямого м’яза. Варто відразу зазначити, що це не свідчить про повну відсутність навантаження на верхню частку, але основна робота припадає саме на низ.

Виконувати вправи для м’язів живота в домашніх умовах рекомендується в повільному темпі, з повним усвідомленням чинених дій. Нехай це буде всього вісім повторів, але технічно вірних, ніж сто, але заради того, щоб відстрілятися.

Домашні вправи для живота для жінокЩо стосується кількості повторень, то, насправді, робити менше двадцяти безглуздо в тому плані, що інакше м’язи не встигнуть відчути навантаження. Але у випадку абсолютної відсутності фізичної підготовки починати можна навіть з п’яти, поступово привчаючи організм до роботи. В цьому немає нічого страшного, просто результат доведеться чекати довше. Краще перестрахуватися, ніж отримати серйозні травми.

Блок вправ для схуднення живота в домашніх умовах повинен включатися в загальну тренування після активної розминки, яка є кардіонавантаженням. Спалювання жиру починається через двадцять хвилин тренування при стабільній високій частоті серцевих скорочень, а тому прес рекомендують тренувати вже після ніг і сідниць. Крім того, дуже корисно чергувати домашні вправи для живота одноминутными стрибками або бігом на місці.

  • Розігріваючий елемент для живота, що допомагає посилити кровообіг і включити в роботу глибокі черевні м’язи. У вертикальному положенні розставити ноги на ширині плечей, руки визначити на талію або закласти за голову. Лікті дивляться в різні боки. Протягом хвилини-двох виписувати стегнами вісімки. Причому, в процесі не слід випинати сідниці або ламати вертикаль: центр залишається зібраним, дія вчиняється під собою.
  • Тепер, продовжуючи розігрівати живіт, необхідно виробити близько сорока нахилів при зімкнутих разом ногах і паралельних стопах, обіймаючи руками голеностопы. Коліна не згинати, спину можна злегка округлити.
  • Останнім майже розминочні домашнє вправа для живота є маршем на місці з високим підняттям колін. Потрібно намагатися дотягнутися коліном до живота, при цьому підтягуючи таз до нижніх реберних кісточках. Крокувати так дві хвилини.
  • Прекрасний елемент, зміцнюючий глибокі м’язи, взятий з художньої гімнастики. Лягти на спину, руки розташувати уздовж тулуба, ноги з’єднати разом. На видиху одночасно підняти і корпус, і ноги, натягнувши стопи і кинувшись руками вперед. У крайній точці позиція повинна нагадувати букву «V», основа якої – сідниці. Затриматися в такому положенні на тридцять рахунків і повільно опуститися назад. Довести згодом до сотні ударів.
  • Класичні підйоми ніг теж дуже ефективні при боротьбі з жирком на животі. Лежачи на спині, піднімати одночасно обидві ноги до перпендикуляра з підлогою. Потім відтворити те ж, але окремо кожною ногою. І ускладнити вправу: підняти ноги до вертикалі, по черзі опускати то одну, то іншу. Утримувати їх у повітрі силою м’язів преса.

Безперечно, наведені вище домашні вправи для живота можна доповнити класичними верхніми і нижніми скручиваниями, відомими зі шкільної лави, «велосипедом», «ножицями» і багатьма іншими не менш популярними елементами. Головне, дотримуватися регулярність тренувань і не забувати про інших пунктах, набросанных в плані по боротьбі з ворогом. Тоді вже через півтора місяці відображення в дзеркалі приємно порадує подтянувшимся животиком.

Вправи для схуднення живота в домашніх умовахЗдавна точаться бої… ні, не за землю руську, а за привабливу фігуру. Змінювалися епохи, змінювалися й еталони краси, але в останні роки якою б не була мода, незмінним залишається одне: плоский живіт. Він міг мати невелику жіночну округлість, але вона нічого загального не мала, не має і не буде мати, з неестетично випираючим над ременем джинсів пузом. Кількість запитів у пошукових системах про те, як прибрати живіт, щодня обчислюється десятками тисяч. І кожна третя жінка обіцяє собі з понеділка взятися за справу. А кожна п’ята, не побачивши результату через пару тижнів, здається. Не розуміючи, що, на жаль, у боротьбі за плоский живіт доводиться чекати досить довго. Ця битва нелегка, але її можна виграти. Важливо лише знати як.

Що робити, щоб прибрати жировий прошарок з живота?

На відміну від інших проблемних зон – сідниці, ноги, стегна, спина – робити антицелюлітний баночний масаж на животі не рекомендується. Особливо подібне застереження стосується жінок, які мають проблеми з репродуктивною системою і шлунково-кишковим трактом. А тому, настільки простий метод, на жаль, виявляється майже під забороною. Різноманітні обгортання, на жаль, теж підходять не всім. За великим рахунком, з тих же причин. У підсумку, залишається лише один вихід.

Золоте тріо із здорового харчування, аеробних тренувань і спеціальних домашніх вправ для живота для жінок. Від тих комплексів, що розроблені для чоловіків, вони відрізняються в першу чергу урахуванням особливостей будови жіночого тіла. Зокрема, внутрішніх органів, відповідальних за майбутнє материнство. Крім того, велика частина домашніх вправ для живота для жінок не передбачає роботу з гантелями, оскільки обважнювачі в основному призводять до збільшення м’язів у обсягах, а не до спалювання жирового прошарку. Чого представницям прекрасної статі в більшості своїй не потрібно.

Кардионагрузки – обов’язкова умова в питанні схуднення живота. Оскільки локально ліквідувати зайве не можна, доводиться запускати процес спалювання жиру у всьому організмі. І вже в додаток до цього, приєднуючи орієнтовані саме на прес комплекси. Вони посилюють кровообіг в даній зоні і підтягнутий глибокі черевні м’язи, чого більшості жінок буде достатньо.

Правильне харчування – борець з одним з витоків проблеми випираючого животика. Скупчення підшкірного жиру тут відбувається в основному із-за переважання в меню швидких вуглеводів, якщо, звичайно, справа не в гормональних змінах або проблеми з хребтом. А значить, вирішувати питання потрібно зсередини, скорегувавши меню і викинувши шкідливі продукти. Або обмеживши їх споживання, якщо зовсім відмовитися – шалено складно.