26 Квітня, 2015

Вправи для схуднення сідниць

Як прискорити процес схуднення в зоні сідниць?

Вправи для схуднення сідниць, стегон і нігОкрім наведених вище вправ для схуднення сідниць не варто забувати і про класичні, перевірених часом способах корекції даної області. В першу чергу це стрибки на скакалці. Півгодини в день подібного проведення часу вже через два тижні продемонструють перші результати.

Надзвичайно корисні і різного роду велотренажери, бігові доріжки і їм подібні речі. Якщо немає можливості або бажання відвідати фітнес-центр, можна просто щодня здійснювати піші прогулянки або легкі пробіжки протягом години. Влітку гарні будуть і велосипедні вояжі, а взимку – ковзани або лижі. Варто пам’ятати про те, що проблема сідниць і стегон гостро постає перед людьми, провідними малорухливий спосіб життя. А значить, доведеться злегка скорегувати свій розклад.

Крім того, зміни мають торкнутися і плану харчування. Якими б ефективними не були вправи для схуднення сідниць, їх ефект у питанні спалювання жиру нівелюється при зловживанні солодким, борошняним, смаженим, жирним і фастфудом.

Вправи для схуднення сідницьЗона стегон і сідниць є однією з найпривабливіших в жіночому тілі, але не завжди вона дійсно притягує захоплені погляди. І проблема криється не обов’язково у відсутності відповідності модельним параметрам. Коли жінка має гарне підтягнуте тіло, з сантиметром навколо неї ніхто навіть не подумає бігати. Тим більше що всі ці параметри – лише суб’єктивна умовність, не зобов’язана подобатися всім. У той час як наведене в тонус тіла захоплювало, захоплює і буде захоплювати.

І тому завданням кожної третьої представниці прекрасної статі є контроль стану власної фігури. А допомагають у цьому різноманітні домашні вправи для схуднення сідниць і живота, стегон, ніг і інших частин тіла. Якими саме вони повинні бути, як їх виконувати, і як посилити їх дію – розглянуто нижче.

Домашні вправи для схуднення сідниць і живота

Перша частина комплексу вправ для схуднення сідниць, стегон, ніг і живота є гімнастикою. Вона виконується без будь-якого інвентарю, досить проста в плані техніки і не вимагає особливої ​​фізичної підготовки. Кожна вправа для схуднення сідниць слід повторювати двадцять разів, поступово нарощуючи кількість підходів з одного до чотирьох. Відпочинок між ними не повинен перевищувати тридцяти секунд. Робота проходить в помірному темпі, без різких рухів і ривків.

  • Встати на карачки і спертися на долоні. На рахунок «раз» округлити спину, нахиляючи голову, і підтягнути одну ногу коліном до живота. На рахунок «два» підняти голову, вигнути хребет і випустити робочу ногу максимально вгору, натягуючи стопу. Повторити двадцять разів для кожної ноги.
  • З того ж положення на четвереньках на видиху відірвати ногу від підлоги, розгинаючи в коліні, і відвести її вбік, схрещуючи з опорною ногою. Тобто, якщо робоча нога – ліва, то виводиться вона вправо. На вдиху повернутися у вихідну позицію і повторити те ж для іншої ноги.
  • Остання вправа для схуднення сідниць в положенні рачки виконується з легким скручуванням всередину. На рахунок «раз» нога відривається від статі, не розгинаючись в коліні, і йде вбік, притягаючи коліном до грудей. Для цього потрібно небагато стиснути однойменну сторону. На рахунок «два» нога випрямляється, максимально натягаючись. На рахунок «три» знову згинається, і на рахунок «чотири» повертається в початкове положення. Те ж зробити для іншої ноги.
  • Для наступної вправи доведеться лягти на живіт, руки підкласти під підборіддя, а ноги розвести в сторони. На видиху відірвати їх максимально від статі, натягнувши стопи, і утримувати так протягом восьми ударів.
  • Далі з того ж положення, що і в попередній вправі для схуднення сідниць, необхідно здійснювати махи навхрест, імітуючи роботу ножиць. На животі їх виконувати складніше навіть, ніж на спині.
  • Тепер слід лягти на бік, підперши голову рукою, а вільну руку поставити перед грудьми. Верхня нога згинається в коліні і ставиться стопою перед коліном нижньої ноги. Здійснювати махи вгору прямий нижньої ногою настільки, наскільки це можливо. Повторити те ж на іншому боці.
  • Заключне вправа для схуднення сідниць потребують наявності вільної стіни, до якої можна притулитися спиною. З’їжджаючи по стіні вниз, присісти, немов на стілець, утворивши в колінах прямий кут. Напружити сідниці і простояти в подібному становищі хвилину. Повторити три рази.

Друга частина комплексу домашніх вправ для схуднення сідниць, стегон, ніг і живота – силова. Тут знадобляться маленькі гантелі для фітнесу вагою в 2 кг, або їм на заміну можна взяти пляшки з водою. Крім того будуть потрібні маленькі мішечки з піском. Вправи також виконуються двадцять разів, але в два підходи. Цієї кількості буде достатньо для того, щоб збільшити кількість спалюваних калорій, але не викликати активний ріст м’язів. Жінкам в принципі не варто побоюватися сильного набору м’язової маси при роботі з вагами. Але все ж техніки на масу і на схуднення будуть відрізнятися.

  • Встати вертикально, ноги по ширині таза, руки вільно висять уздовж тулуба і тримають гантелі. На видиху зробити крок вперед, опускаючись в ногу і згинаючи коліно під прямим кутом. Задня нога пряма, коліном підлоги не стосується, вага залишається на полупальцах. Передня варто повністю на стопі. Затриматися в цьому положенні на вісім рахунків, зберігаючи рівний хребет і утримуючи вагу між ніг. На вдиху повернутися назад і повторити для іншої ноги.
  • Тепер з того ж положення стоячи здійснювати неглибокі присідання, одночасно з цим трохи нахиляючи корпус і витягаючи руки з гантелями вперед. На чотири рахунки опускатися і на чотири вставати. З метою досягнення максимального ефекту при виконанні вправи для схуднення сідниці й живіт тримати в напрузі.
  • Для наступного елемента потрібно встати на карачки, спираючись на долоні, одну ногу, разогнув в коліні, підняти до утворення рівної лінії з хребтом. На щиколотку надаватися мішечок з піском, який створює тягу до землі. Здійснювати підйоми ноги до упору і повернення в лінію протягом двадцяти ударів. Поміняти ноги.
Comments are closed.