4 Травня, 2015

Вправи для схуднення ніг в домашніх умовах

Що робити крім вправ для схуднення ніг в домашніх умовах?

По-перше, важливо запам’ятати, що після тренування протягом години-півтори їсти, знову ж таки, не можна. Інакше як мінімум наполовину знизиться ефективність заняття. Організм забере на переробку тільки що отриману їжу, а наявні жирові відкладення залишить там, де вони є.

По-друге, ноги обов’язково оцінять обгортання і масаж. Його можна здійснювати навіть звичайної жорсткої рукавичкою для душу протягом трьох-п’яти хвилин. Або спеціальним масажним роликом. Це дозволить шкірі залишатися в тонусі навіть після зміни ніг в обсягах.

І, по-третє, безперечно, процес схуднення ніг буде йти дуже і дуже повільно, якщо не переглянути харчування. Виключивши смажене і жирне, солодке і борошняне, або хоча б звівши їх до мінімуму, вдасться куди швидше змінити розмір джинсів на той, що поменше, і захоплено оцінити своє відображення в дзеркалі.

Надіти коротку спідницю або обтягуючі лосини? А може вийти на пляж у відкритому купальнику і без парео? Дозволити собі не скидати візуально вагу з нижньої частини тіла за допомогою високого каблука, мріючи зняти його, нарешті, а надіти балетки і не хвилюватися за зовнішній вигляд? Все це куди реальніше, ніж здається. І зовсім не обов’язково від народження бути тоненькою і крихкою. Немає нічого приємнішого перемоги над собою і споглядання результату власних наполегливих праць в дзеркалі. І вже питання схуднення ніг це стосується безпосередньо.

Багато жінок мріють мати довгі, стрункі ноги, які не доведеться ховати за широкими штанами. Але мало хто дійсно розуміє, як «зліпити» ноги своєї мрії. А адже це дуже і дуже просто. Хоч і зажадає трохи зусиль і терпіння. І перш ніж пориватися за абонементом в спортзал, намагаючись вирішити проблему складання робочого графіка, чи то викидаючи вечерю з розкладу, чи то подумуючи написати заяву за власним бажанням, слід звернути увагу на більш простий шлях. Вправи для схуднення ніг в домашніх умовах.

Вони нітрохи не менш ефективні, ніж ті комплекси, що у фітнес-клубі запропонує інструктор. Хіба що вдома ніхто не простежить за правильністю техніки, та й всі можливі тренажери у себе можна зібрати лише за наявності декількох сотень квадратних метрів. Але навіть без будь-якого інвентарю домашні вправи для ніг і стегон принесуть результат. Причому, в досить короткі терміни вже з’являться перші зрушення.

Комплекс домашніх вправ для м’язів ніг

Для того щоб ніжки худнули, мали виражений м’язовий рельєф, але не перекачували, необхідно правильно скласти план тренування. Першим ділом виділити собі близько сорока хвилин вільного часу. Бажано, щоб після їжі пройшов годину-півтори, інакше організм буде спалювати тільки що з’їдене, а не вже наявні «стратегічні запаси».

Домашні вправи для ніг починаються з розминки. Вона посилить кровообіг як в області ніг, так і по всьому тілу, а значить, посприяє загальної ліквідації зайвих кілограмів. Для розігріву вибираються стрибки, які здійснюються в різних варіаціях. Хвилинка на місці, хвилинка на одній і на іншій нозі, хвилинка з викидом ноги вперед і в сторону, хвилинка для стрибків з захлестом і з високим підняттям коліна. Завершувати їх обов’язково недовгим маршем на місці, під час якого відновлюється дихання.

Одне з кращих домашніх вправ для ніг і стегон – присідання. Але при їх виконанні слід чітко розуміти, якого ефекту хочеться домогтися. Від цього буде залежати, який варіант присідань вибрати.

При бажанні підтягти внутрішню поверхню стегна перевага віддається демі-пліє і гранд-пліє, де ноги розкриваються від стегна, а стопи беруть першу позицію: п’яти разом, носочки нарізно. Якщо проблеми із зовнішньою поверхнею стегна, увага зупинити краще на звичайних приседах з уроків фізкультури. А для того, щоб паралельно підкачати ікри, присідання виконуються на Релеве – високих полупальцах. До речі, подібна варіація підтягує все тіло, оскільки вимагає постійної напруги при утриманні рівноваги.

Згадуючи класичну хореографію, де всі танцівниці мають чудові довгі ноги, які є їх робочим інструментом, не можна обійти увагою і батмани. Або ж, в простолюдді, махи. Для розігріву їх виконують у швидкому темпі, робочу ногу спочатку ставлячи не поруч з опорною, а трохи за нею: це дозволить зробити активний замах для гранд Батмана. При роботі в повільному темпі – це сильніше навантажує м’яза стегна – нога плавно піднімається вперед до паралелі з підлогою без пом’якшення коліна, утримується на вазі протягом восьми ударів і переводиться в сторону. Після затримки так само повільно вона йде назад.

У комплекс домашніх вправ для м’язів ніг обов’язково слід включити і деякі елементи гімнастики, які прибирають надлишки на стегнах, витягаючі м’язи і зміцнюють ікри і стопи.

Лягти на спину, руки за головою, зімкнуті в кистях, ноги разом і натягнуті до самих кінчиків пальців. Переводити стопу на себе і від себе в дуже повільному темпі, що не розслабляючи її ні на секунду. Спочатку обидві ноги разом, потім по черзі.

Тепер, з того ж вихідного положення, можна виконати просте домашнє вправа для ніг, відмінно тренує м’язи стегна і прибирає надлишки в цій галузі. Ноги натягнуті і напружені, а також трохи вивернуті назовні, щоб стопи стикалися один з одним тільки п’ятами. Праву ногу відірвати від підлоги і повільно провести по дузі вгору до рівної вертикальної лінії. Коліно не пом’якшувати протягом усього елемента. Тепер ногу повісті вправо, обережно поклавши її на підлогу, внутрішньою стороною стегна назовні. При цьому опорна нога не зміщується, таз від підлоги не відривається, так само як і верхня частина тіла. Так само плавно по дузі, ковзаючи по підлозі, привести ногу в початкову позицію. Повторити для лівої. На кожну – двадцять п’ять разів.

Після всіх домашніх вправ для ніг, неабияк навантажити м’язи, потрібно здійснити зворотне. Тобто, розслабити ті ділянки, які працювали. Для цього відтворюються «складочки» у вертикальному та горизонтальному положенні до з’єднаних разом ногам, нахили до ноги в положенні поздовжнього напівшпагаті і розтяжка з нахилами до ноги на поперечному шпагаті. У кожній крайній точці затримка на тридцять секунд.