11 Травня, 2015

Вправи для пресу для дівчат

Комплекс ефективних вправ для преса для дівчат в домашніх умовах

Нижче ми наведемо опис найбільш простого та ефективного вправи для верхнього преса для дівчат, а також вправи, розраховані на тренування нижнього преса і косих м’язів живота.

Вправа для верхнього пресу для дівчат. Воно виконується лежачи на спині із зігнутими колінами ніг, розведеними на ширину плечей. Стопи при цьому перебувають на підлозі, живіт втягнутий, руки за головою, а поперек притиснутий до підлоги. Вдихайте і піднімайте верхню частину корпусу до колін, при цьому тримаючи спину рівною. На видиху повертайтеся у вихідне положення.

Вправа для нижнього преса для дівчат. Воно також виконується лежачи на спині, але при цьому потрібно лягти так, щоб ззаду вас був диван, і ви могли підняти руки, і утриматися за його край. Вдихаючи, підніміть ноги вгору до прямого кута з підлогою, а на видиху повільно опустіть їх вниз, не прогинаючи спину.

Вправа для косих м’язів живота. Початкове положення в ньому таке ж, як і у вправі для нижнього преса, тобто це також підйоми ніг. Відмінність лише в тому, що при опусканні ніг їх потрібно зміщувати в бік, то вліво, то вправо.

Вправи для кубиків преса для дівчат. Як досягти рельєфних форм?

Останнім часом рельєфність м’язів в області живота стає популярною не тільки у чоловіків, а й у жінок. Накачаний прес кубиками – це не тільки красивий атрибут стрункої фігури дівчини, але також потужна зброя в спокушанні чоловіків. Щоб досягти цього, необхідно протягом мінімум двох місяців займатися вправами для преса для дівчат, які спрямовані на появу рельєфних форм, а також правильно харчуватися.

Пам’ятайте, що у жінок кубики преса заховані під шаром підшкірного жиру в зоні живота, тому обов’язково виключіть з раціону жирну їжу, швидкі вуглеводи і різні солодощі разом з газованими напоями. Якщо у вас є надлишкова вага, то вам спочатку необхідно скинути зайві кілограми за допомогою аеробіки, плавання або бігу в комбінації з відповідною дієтою, і тільки потім приступити до вправ для преса для дівчат, розрахованим на придбання красивого м’язового рельєфу.

Робіть наведені вище вправи, збільшуючи кількість повторень і поступово доводячи їх до 50 разів. Кожне з них необхідно виконувати мінімум в 2-3 підходу. А для того, щоб кубики преса з’явилися якомога швидше, можна скористатися такими додатковими вправами.

Вправа для верхнього і нижнього преса одновременно.Лягте на спину, руки покладіть вздовж тулуба. Вдихаючи, підніміть одночасно верхню частину корпусу і ноги, розташувавши їх під кутом 45 градусів по відношенню до підлоги. Виконайте два таких підходи по 50 разів у кожному.

Вправа для косих м’язів і кубиків на животі. Даного вправі слід приділити особливу увагу, воно дуже ефективне. Ляжте на спину, зігнувши ноги в колінах, стопи на підлозі, а руки за головою. Намагайтеся відірвати верхню частину тіла від підлоги і потягнутися лівим ліктем до правого коліна, після чого повторіть те ж саме для правого ліктя і лівого коліна. Виконайте два підходи, але тільки по 30 разів у кожному.

Вправа «Велосипед». Воно також виконується лежачи, тобто вихідне положення таке ж, як і в попередньому. Підніміть зігнуті в колінах ноги і починайте описувати ними кола, імітуючи їзду на велосипеді. Зверніть увагу на те, що при виконанні даної вправи необхідно тягнути ліве коліно якомога ближче до правого ліктя, а праве – до лівого ліктя.

Тепер ви знаєте секретний запорука успіху від виконання вправ для преса і можете починати діяти прямо зараз. Головне – не забувайте про регулярність тренувань і принципи здорового харчування, частіше гуляйте на свіжому повітрі і більше рухайтеся. І пам’ятайте, що нездійсненних цілей немає, тому справа тільки за вами.

І жінки, і чоловіки мріють про плоский живіт і підтягнутому накоченому пресі, однак найчастіше саме дівчата готові йти на всілякі жертви заради досягнення бажаного результату. При цьому представницям слабкої статі не обов’язково виснажувати себе складними тренуваннями в спортзалі, щоб накачати прес. Зазвичай для цього достатньо лише правильно харчуватися і виконувати комплекс спеціальних вправ на прес для дівчат в домашніх умовах.

Отже, як же правильно накачати прес дівчині? Для цього необхідно, насамперед, сильне бажання змінитися і виглядати привабливіше, тому без наполегливих занять спортом і спеціальних вправ для преса для дівчат вам не обійтися. Але повірте, що результат того вартий: дуже скоро ви почнете помічати, що живіт знаходить все більш красивий і привабливий вигляд.

У цій статті ми наведемо ряд порад і рекомендацій з приводу того, як правильно качати прес, які найбільш ефективні вправи для нижнього преса для дівчат існують, а також як потрібно працювати з м’язами верхнього преса і косими м’язами живота.

Як за допомогою вправ для преса дівчині знайти красивий животик?

Пам’ятайте, що дуже важливо строго дотримуватися оптимальної кількості підходів і повторень при виконанні кожної вправи для преса для дівчат. Це може бути близько 15-20 повторень при 3-4 підходах. Якщо ж ви при цьому бажаєте ще й гарненько схуднути, кількість повторень може бути збільшено, але це слід робити поступово.

Також на ефективність тренувань значно впливає їх частота. Щоденні заняття будуть менш ефективними, ніж тренування через день, так як м’язам необхідний відпочинок: не забувайте, що вони продовжують працювати навіть тоді, коли ви вже закінчили вправу. Варто звернути увагу і на те, що прес необхідно качати вранці, на підлозі або спеціальному килимку, але ні в якому разі не на ліжку або дивані, адже спина не повинна прогинатися.

Ну і, звичайно ж, харчування. Воно має бути збалансованим, але малокалорійним, тому намагайтеся уникати вживання солодощів і жирів. Їжте часто, але невеликими порціями. Пам’ятайте, що 1/3 денного раціону повинна включати білкову їжу. Останній прийом їжі повинен бути не пізніше 18 годин, а саму тренування можна починати тільки через 2 години після їжі.