14 Січня, 2015

Вчимося правильно робити масаж для схуднення

Трохи про самомассаже і гідромасажі для схуднення

Самомасаж для схудненняСамомасаж для схуднення можна проводити для окремих проблемних зон тіла. Так, наприклад, для зменшення обсягів стегон існує декілька технологій. Перша з них виконується сидячи на дивані. При цьому одна нога повинна знаходитися на підлозі, а друга – вздовж дивана. Спочатку слід легкими рухами розслабити м’яз ноги (тієї, яка на дивані). А потім прокочують рухами як би просунути підшкірний жир внутрішній стороні стегна. Далі слід пройтися ребрами долонь від верху стегна в сторони. Після чого додатково розім’яти внутрішню сторону ноги, як би вимішуючи тісто, але не до болю, а зовнішню частину стегна розтерти кісточками кулака. Завершує масаж легке поплескування і погладжування. Аналогічні дії виконуються і для другої ноги.

Друга технологія проведення самомасажу для схуднення стегон виконується сидячи на стільці. При цьому ступні ніг повинні перебувати разом, а коліна – розведені в сторони. Процедуру слід починати з легких погладжувань, які поступово повинні нарощуватися в навантаженні. А потім потрібно як би збирати жировий прошарок пальцями рук. Також можна провести прийоми вичавлювання і розминання шкіри. А завершити процедуру слід погладжуваннями і поплескуваннями. Подібні масажі для схуднення, за відгуками фахівців, потрібно проводити також і для рук, живота, колінних суглобів, груди і обличчя.
Дії будуть аналогічні вище описаним, а результат ви відчуєте вже після першого тижня їх виконання. В середньому за 7 процедур можна усунути до 4 кілограмів зайвої ваги.

Що стосується гідромасажу для схуднення, то серед його видів також виділяють кілька способів проведення. Наприклад, класичний, контрастний, гідромасаж у ванні, в салоні, санаторії і багато іншого. Але всі ці види об’єднує засіб, за допомогою якого вони і виконуються, а саме – сильний струмінь води. Однак гідромасажі для схуднення можуть виступати лише додатковим методом боротьби із зайвою вагою, оскільки основне схуднення повинне проводитися за рахунок збалансованого харчування, виконання фізичних вправ та ведення здорового способу життя.

Масаж для схудненняСеред усього розмаїття процедур, які застосовуються для зниження ваги, масаж для схуднення займає особливе місце. Він сприяє підвищенню еластичності м’язів, насичення клітин киснем, а також поліпшенню обміну речовин в організмі. Крім того подібні масажі активізують метаболічні процеси в жирових накопичення, в результаті чого ці клітини самостійно спалюються, забезпечуючи швидке і легке зниження ваги. Самомассажи для схуднення стануть набагато ефективніше, якщо їх поєднувати з фізичними навантаженнями, збалансованим харчуванням, а також здоровим способом життя. У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо кілька методик масажу, і поговоримо про те, як правильно їх виконувати в домашніх умовах.

Різновиди масажу для зниження ваги

Отже, у практиці професійних масажистів існує кілька видів процедур, які допомагають значно зменшити об’єми тіла і скорегувати фігуру. Найпоширенішими серед них вважаються гідромасаж, точковий і медовий масаж для схуднення. За типом впливу дані процедури ділять на мануальний, тайський, ножний і апаратний масаж:

  • Мануальний вид вважається самим відомим, оскільки він виконується безпосередньо руками фахівця, який підлаштовується під тіло кожного пацієнта.
  • Тайський масаж впливає на енергетичні точки допомогою натискання, а також розтягування, скручування, рефлексології і розкриття суглобів.
  • Ножний масаж для схуднення, за відгуками фахівців – це не що інше, як розслаблюючий метод впливу, який піднімає тонус м’язів. В основному його використовують професійні масажисти в лазнях, посилюючи процедури їх проведення для спортсменів, які відчувають регулярну велике навантаження.
  • Апаратний масаж проводиться за допомогою спеціальних пристосувань, які можна придбати в будь-яких спеціалізованих магазинах.

Однак, точковий масаж для схуднення, на думку все тих же фахівців, вважається найбільш ефективним способом для швидкого усунення декількох зайвих кілограмів. Цей вид процедури існує вже більше тисячі років і зміг зарекомендувати себе з кращої сторони. Ще древні китайці знали про те, що на нашому тілі є енергетичні точки, впливаючи на які, можна домогтися різних реакцій організму. І серед них виділяють такі зони, які здатні значно зменшити апетит людини.

Розглянемо більш детально зазначені зони тіла, які задіюються в точковому масажі для схуднення:

  • перша – це вушна западина. Але не менш ефективним вважається і масаж мочки вуха, при якому швидко зникає апетит;
  • друга точка розташовується на зовнішній стороні правої ноги;
  • третя – джерело плеча, вона розташовується в місці з’єднання плеча і шиї;
  • четверта – верхня вісь, вона розташовується по обидві сторони від пупка на відстані двох пальців.

Всі згадані точки необхідно масажувати круговими рухами протягом 1-2 хвилин, причому в тій послідовності, яка зазначена вище.

Не менш ефективним є і медовий масаж для схуднення. Механічні рухи з медом дозволяють поліпшити циркуляцію крові, що сприяє зменшенню прояви целюліту. При цьому добре вибирати сорти меду ті, які не потребують розігрівання, оскільки в цьому разі зберігаються практично всі корисні властивості. Для приготування суміші вам потрібно всього лише чайна ложка меду і 5 крапель ефірного масла. Після ретельного змішування вона наноситься на проблемні ділянки тіла і масажується поплескуваннями і вдавливаниями долонь.

Теги: