3 Квітня, 2015

Унікальні властивості імбиру для схуднення і здоров’я

Імбир: протипоказання

Чим корисний імбир для схуднення?Ми вже розглянули, чим корисний імбир для схуднення і здоров’я. Але як будь-яка рослина він надає не тільки позитивний вплив на організм, але й негативне. Далі ми розповімо, кому, а також при яких захворюваннях заборонено приймати імбир для схуднення. Шкоду, завдану здоров’ю при вживанні кореня цієї рослини, може бути більш істотним, ніж користь.

Не рекомендується вживати імбир у вигляді спеції або відвару при наступних станах і хворобах:

  • недуги шлунково-кишкового тракту, що супроводжуються пошкодженням слизової оболонки: коліти, ентерити, виразкові захворювання, гастрити;
  • захворювання печінки: цироз, гострий чи хронічний гепатит;
  • жовчнокам’яна хвороба, застосування імбиру може призвести до просування конкрементів по жовчовивідних шляхах;
  • хвороби серцево-судинної системи: передінсультний стан або інсульт, гіпертонічна хвороба в тяжкій формі, ішемічна хвороба серця, передінфарктний стан, інфаркт міокарда;
  • при шкірних захворюваннях нез’ясованого походження імбир для схуднення шкоду принесе чималий, а чи буде від нього користь неясно, оскільки можливі випадки індивідуальної непереносимості кореня цієї рослини і, як наслідок, сильна алергічна реакція, аж до анафілактичного шоку;
  • кровотечі будь-якої локалізації (геморойні, маткові, з носа), ламкість кровоносних судин, схильність до крововиливів;
  • температура тіла вище 38,5 градусів, так як вживання імбирного чаю може посприяти збільшенню температури, а це несе в собі загрозу здоров’ю і життю.

У цій статті ми перерахували всі позитивні властивості імбиру для схуднення і здоров’я, а також розповіли, за яких обставин вживати цей корінь не варто. А ви після консультації з лікарем самі вирішуйте худнути вам за допомогою імбиру чи ні.

Властивості імбиру для схудненняІмбир – це трав’яниста рослина родом з Південно-Східної Азії та Індії. У їжу вживається корінь імбиру, який містить безліч корисних речовин, благотворно впливають на здоров’я людини. Досить часто застосовують імбир для схуднення, властивості цієї рослини такі, що він сприяє зменшенню маси тіла. Природно, це не означає, що якщо їсти щодня імбир і тістечка з булочками, то обов’язково скинеш вагу. Для реального схуднення на кілька кілограмів і більше необхідно зменшити калорійність раціону харчування, і ввести в нього регулярне вживання кореня імбиру.

Імбир: корисні властивості для схуднення і здоров’я

Щоб зрозуміти, чим корисний імбир для схуднення і здоров’я, розглянемо його корисні властивості, а також їх вплив на організм.

Імбир не вживається як самостійний продукт. Його додають в блюда як спеції. Він надає їжі особливий, тонкий смак. Потрапляючи в травну систему разом з їжею, імбир активізує секрецію шлункового соку, що допомагає краще перетравлювати їжу, і усуває такі негативні явища як відрижка, нетравлення, підвищене газоутворення, діарея, жовтяниця. Також імбир покращує роботу щитовидної залози, жовчного міхура, нирок. Нормалізація процесів перетравлення їжі сприятливо позначається на обміні речовин і сприяє зменшенню ваги.

Для збереження здоров’я людини стануть в нагоді не тільки властивості імбиру корисні для схуднення, але і його зцілювальний ефект при простудних і вірусних захворюваннях. Так відвар на основі кореня імбиру має протизапальну, антибактеріальну, відхаркувальну, іммуноукрепляющее, заспокійливим ефектом. Відвари і настої з імбиром можна приймати як профілактичний засіб в осінньо-зимовий період. Так як імбир має антисептичну ефектом, то його часто використовують при лікуванні різних шкірних ушкоджень, а народна медицина рекомендує його приймати для боротьби з глистами.

Регулярне вживання імбиру у вигляді спеції або відварів надає позитивний вплив на захворювання серцево-судинної та опорно-рухової систем. Цей корінь допоможе поступово зменшити м’язові і суглобові болі, посприяє лікуванню артрозу, артриту, ревматизму, а також посилить сечовиділення, за рахунок чого зменшаться набряки. Завдяки тому, що імбир сприяє очищенню і зміцненню судин, зменшенню рівня холестерину в організмі, зниження «густоти» крові, він є відмінним профілактичним і лікувальним засобом при гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, тромбозі. Також імбир зміцнить пам’ять і не дасть розвинутися інсульту. Побічно ці властивості імбиру для схуднення необхідні. Адже як можна виконувати фізичні вправи, спрямовані на спалювання зайвих калорій, якщо болять суглоби рук і ніг, а найменша навантаження призводить до підвищення артеріального тиску.

Регулярне вживання імбиру надає благотворний вплив на жіноче здоров’я. Він сприяє нормалізації менструального циклу, зменшує спастичні болі в критичні дні. Існує думка, що імбир допомагає при лікуванні безпліддя, але наскільки це вірно важко сказати. Ця дія рослини не доведено клінічними дослідженнями.

Ще одна властивість, приписуване імбиру, але не підтверджене ніким, – це його ефективність при профілактиці та лікуванні онкологічних захворювань, вважається, що він уповільнює розвиток новоутворень.

Корінь імбиру рекомендується жувати людям, що страждають морською хворобою, так як він зменшує такі симптоми як слабкість, запаморочення, нудота. Також розжовування шматочка кореня може замінити застосування жувальної гумки, оскільки завдяки своєму терпкому аромату він нейтралізує неприємний запах з рота.

І останнє в нашому списку, але не менш значуще властивості імбиру для схуднення це його здатність збільшувати статевий потяг. Ви запитаєте, а причому тут зниження ваги? Все дуже просто, регулярні заняття любов’ю те саме тренувань з фітнесу, і приємно, і для здоров’я корисно, і зайві кілограми самі по собі губляться.